#176 2013-06-02 10:01:55

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Много интересно, некст?

(y)


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#177 2013-06-02 14:43:11

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Неееееекст!!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#178 2013-06-02 18:22:19

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Неееееекст!!  heart


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#179 2013-06-03 04:46:10

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Некст. star


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#180 2013-06-03 14:29:10

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Защо не пускаш вече?


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#181 2013-06-03 19:26:56

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Пускам, бе laugh
Дано да не се объркате много..

  • Хм.. Марая, Мелиса .. А! Моли Франкс .. Лицето на портрета бе бледо, а долу на снимката имаше някакъв надпис. Не беше като надпис де, по-скоро като писание на някой лекар.. Не успях да го разчета. Свалих снимката, а отзад имаше текст с печатни букви.
    "намерена в пропастта Рейн, загинала в катастрофа. Спасена от този момент." Ред Алън.
    И до този момент не можех да повярвам, не исках да повярвам. Не беше сън..
    Прегърнах рамката и снимката вътре, и отново я закачих на мястото и. Слабата крушка леко осветяваше всички портрети, така, че половината лица - бяха по-светли. Хладен въздух нахлу в коридора.

    - Кол .. Бързо му скачай на тоя, че скоро ще ти го отмъкне някоя. Просто действай сега, може да е късно скоро. - подтикна ми Нора, докато дебнехме един ловец.
    Замислих се над думите и, и реших да се пробвам с Ед. Не знам защо се отдалечихме един от друг, той все още се сърдше, че съм обърнала живота му.
    - Ааааа-ааа-аааааа! - някой изпищя в тъмното.
    Беше мъж.
    "Ерик пак попадна в капан.." - помислих си и тръгнахме към шума. Беше неговия глас.
    - Пак някоя мечка го е нападнала .. - обади се Нора и разруши мисълта ми.
    Намерихме го под голямо дърво, в тъмна част на гората. Беше разкъсан като куче.
    - Не е възможно. - присви очи Нора, след като поразгледа обезобразения ни брат.
    - Виж .. отпечатъци от нокти по ръцете му. Значи е била жена. - казах с изумление.
    Въздъхнах и отидох до пещерата при Лийз.

    - Трябва да научим кой е. И да го убием. Това е заплаха за всички ни.
    - Не можем да направим нищо за момента. - възрази тя отсреща.
    - Утре може и аз да умра! Ако ти умреш .. Ако изчезнем половината? Пак ли няма нищо да стане..
    Тя замълча, а аз излязох.
    И тогава я видях..Онази непозната жена, облечена в черно наметало, с червена коса. С вещерско излъчване.. Тя ходеше към мен и ме гледаше втренчено с очите си. Просветваха в червено и ми се струваше, че всеки момент ще се нахвърлим една срещу друга.
    - Мен ли търсиш? От 8 месеца съм тук. Но никой не знаеше за съществуването ми. Излязох сред вампирите едва наскоро. Показах лицето си, и започнах да убивам както трябва.
    - Какво искаше от Ерик?
    - Ти си част на един от най-силните вампирски родове, но ще променим това.
    - Какво искаше от него?!
    - Кръвта му беше ценна..И сега съм точно колкото теб силна. Стой и гледай. - изсъска ми тя и като сянка се скри зад високото дърво пред пещерата.

    Тогава се сетих, че това е Моли. "Дали знаеше, че и Ед е сред нас? Не, те не трябва да се срещат. Ако се срещнат - го губя."
    Намерих Ед в късния следобед в коридора. Поставях нов труп, и забелязах, че продължително разглежда портретите, когато случайно се качих нагоре.
    - Кол! Тя е сред нас .. Намерих я! В този нов свят ще я срещна отново..
    - Не говори глупости. Тръгвай. Това не е тя. - възразих.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#182 2013-06-03 19:32:10

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Става интереснооо....  heart  heart  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#183 2013-06-03 19:37:26

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Става интереснооо....  heart  heart  heart


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#184 2013-06-03 19:56:09

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Става интереснооо....  heart  heart  heart


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#185 2013-06-04 11:45:17

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Става интереснооо....  heart  heart  heart


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#186 2013-06-04 14:35:37

porcelanowa
Member
From: В леглото на Деймън
Registered: 2012-05-05
Posts: 173
Website

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Става интереснооо....  heart  heart  heart

определено доста интересно


____________________
[img]http://data2.whicdn.com/images/57421356/tumblr_mgt3uqfUR41s01urto1_500_large.gif[/img]

Offline

#187 2013-06-04 15:43:34

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Става интереснооо....  heart  heart  heart


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#188 2013-06-04 21:06:41

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

За вас, хора! laugh Моля, нека всеки който следи историята /дори, ако по принцип не пише коментар/ да коментира историята подробно. Какво ви харесва, какво не - за да знам какво съм направила. Знам, че свърша предъвкано, но вече доста я проточих..
Знам, че не се получи интересно, но се радвам, че историята имаше последователи.

  • Трябваше да излезем.
    - Ед, тя не е същата добра и мила съпруга, когато някога си имал. Тя не е същото прекрасно момиче, което очакваш да е..
    - Какво пък знаеш ти? - озъби ми се той. - Трябва да я намеря.
    Не можех да му се противопоставям, защото той беше инат и не ме слушаше. "Да става каквото ще! Ще го изгубя .. Край."
    Вече се съмваше, и всеки поотделно се изгуби някъде из тъмните сенки на гората. Ед - в търсене на старата любов, а аз към вкъщи, където родителите ми оплакваха починалия ми брат.

    Сякаш тя ме чакаше, знаеше къде съм. Беше седнала на един пън в тази част на гората, където нямаше много дървета и бяхме под откритото небе. Лъчите на слънцето, което бавно се изкачваше нагоре, ни достигаха.
    - Ще те убия Ед .. - прошепна тя и се изправи щом се приближих до нея.
    - Аз те чаках .. - добави.
    Исках да я прегърна, защото ми липсваше. Загърбих думите, които каза първо. Не исках да ги чувам. Тя се отдръпна студено и започна да шепне готова да заплаче.
    - Осем месеца съм тук. Един ден реших да стигна до вашата къща. Тогава видях онова момиче, тя те разхождаше в градината, разговаряхте, ти изглеждаше щастлив. Кой знае от колко време си я познавал, а аз стоях тук и страдах за теб. Докато не се показах на светло и не те видях щастлив. Нямаше смисъл да страдам. Няма смисъл и сега да плача пред теб .. - тя трепереше от ярост, очите и светеха, обезумели.
    Сякаш се опитваше да ме изпепели или задуши с погледа си.
    - Ти ме предаде... - добави тя, след което изглежда, нямаше какво друго да каже.
    - Как съм те предал, по дяволите?! - намесих се аз.
    - ТЯ ме замени, нали? Същата тази е откраднала сърцето ти. А ти казваше, че аз съм единствената.
    - Моли, нямах ли право на щастие? Трябваше да се самонаказвам заради теб, така ли? Научих се да живея в сянката на загубата. Ти си се превърнала в егоистично чудовище! И да, радвам се, че срещнах Кол.
    - Добре. Повече няма да се пречкам. - издума тя, но все още не очаквах да се примири. - Явно ти наистина си ме изхвърлил от живота си.
    - Нещата се промениха.
    ТИ се промени. Толкова себична и отмъстителна, без да има защо..Вече не те искам. Съжалявам, че си пожелах да те срещна отново.
    - Искам да не те виждам с друга, да останеш с мен! - изсъска ми тя.
    - Не очаквай нищо от мен. Изумен съм от егоизма ти. Върви си.. - повиших тон.
    Не очаквах да се случи това, което стана секунди, след като тя ми обърна гръб с напукано от злоба лице. Светкавица проблесна в небето за миг, после се чу гръм. От слънцето нямаше следа..Сякаш токът премина през тялото и, а тя се строполи безжизнена на земята. След това дъждът закапа с едри капки. Стоях като закован и не знаех как да постъпя.
    - Дано това да е краят. - казах на глас, на себе си.
    - Всичко се връща, Ед. - мъжки глас прошепна зад мен.
    Обърнах се, видях "ходещият мъртвец" Ерик.
    - Тя си отиде. Аз се върнах. Да се надяваме да не видим жив и покойния ти брат, когото скри в гардероба. Всичко знам. - ухили се той насреща.
    Усмихнах се и му стиснах ръката.
    Все още не знаех как стоят нещата с "връщането", но поне Кол не беше застрашена от Злата Моли.

    Бях сигурна, че всичко приключи. Всъщност, нещо имало ли е изобщо?
    Знаех, че Ед ще се върне при нея, или .. Глупости. Едва ли ще я предпочете, промяната и към вампир не беше достатъчно успешна.
    Ходех из гората и си мислех. "Май трябваше да се върна вкъщи първо, и да погледна за последно Ерик."
    Докато той и Ед не се озоваха пред мен. Отзад видях женския труп, но не обърнах внимание, защото бях вцепенена от радост. Прегърнах Ерик, очаквах такова завръщане.
    - Е.. Какво стана? - попитах Ед, исках да знам дали нямаше нещо .. ново.
    - Какво очакваше да стане? Да ме изгубиш? - засмя се той.
    Това беше моментът, да го прегърна и веднъж да му кажа, че го обичам. Той го знаеше отдавна, но държах да го чуе.
    - Обичам те! Сега те оценявам истински..
    Целувката ни продължи цяла вечност, като нереална. /Хапехме се като кучета (xD)/
    Никога преди не бях срещала истинската любов, и сега я намерих. Единствена и вечна.

    КРАЙ


* Работя по още една история, ако желаете - можете да я погледнете. (Да се събудиш в Маями)


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#189 2013-06-05 15:09:32

porcelanowa
Member
From: В леглото на Деймън
Registered: 2012-05-05
Posts: 173
Website

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Беше невероятна история..Всичко в нея ми хареса  heart  sun


____________________
[img]http://data2.whicdn.com/images/57421356/tumblr_mgt3uqfUR41s01urto1_500_large.gif[/img]

Offline

#190 2013-06-05 16:21:38

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Обичам щастливия край!!  heart Само, че не очаквах да свърши толкова бързо...  sad Ии пак ти казвам пишеш невероятнооо!!!  heart  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#191 2013-06-05 17:28:45

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Обичам щастливия край!!  heart Само, че не очаквах да свърши толкова бързо...  sad Ии пак ти казвам пишеш невероятнооо!!!  heart  heart

+1


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#192 2013-06-05 20:05:11

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Обичам щастливия край!!  heart Само, че не очаквах да свърши толкова бързо...  sad Ии пак ти казвам пишеш невероятнооо!!!  heart  heart

+1

Offline

#193 2013-06-07 15:25:42

selen4ito
Member
Registered: 2012-07-20
Posts: 68

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Обичам щастливия край!!  heart Само, че не очаквах да свърши толкова бързо...  sad Ии пак ти казвам пишеш невероятнооо!!!  heart  heart

+1



страхотна история;)

Offline

#194 2013-06-07 15:25:55

selen4ito
Member
Registered: 2012-07-20
Posts: 68

Re: Живея, за да убивам. //Завършена//

Обичам щастливия край!!  heart Само, че не очаквах да свърши толкова бързо...  sad Ии пак ти казвам пишеш невероятнооо!!!  heart  heart

+1



страхотна история;)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook