#1 2013-06-03 13:55:36

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Наречете ме луда, но поне ме посъветвайте какво да правя....
От няколко дни или по-скоро нощи виждам тъмни силуети. Понеже аз спя сама в стаята си и леглото ми е срещу прозореца, а сега е топло, и той е отворен и просто виждам такива тъмни силуети. Като все едно някой ме наблюдава. Всъщност и такова чувство имам и то постоянно, особено, когато е вечер. Случвало ми е е и когато спя, сякаш юргана ми леко се смъкна надолу, но без да мърдам. Не знам, притеснена съм. Освен това постоянно имам чувство за deja vu, въпреки че не знам дали това има нещо общо, просто го вмъкнах.
А и много пъти се е случвало да мирише на изгоряло от кухнята, а всъщност никой нищо не готви, или пече. Проверявала съм дали не е от някой контакт, но не е. Просто цялата кухня мирише на изгоряло и един път и моята стая миришеше на изгоряло, въпреки че нямаше никаква повреда.
Само с вас го споделям, с никого друг. Майка ми е тотален скептик и ако се опитам да говоря с нея, само ще се скараме. За баща ми да не говорим.
Моля ви само не ме нападайте, защото съм НАПЪЛНО СЕРИОЗНА. Въпросът ми е зададен като заглавие на темата.. моля изкажете мнението си. ;х


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#2 2013-06-03 13:59:49

unbroken.
Member
From: Своге.
Registered: 2012-02-29
Posts: 10,800

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Не спи на отворен прозорец ?!
Това е простотия,въобразила си си нещо....просто кажи на някой,приятелка,нещо,да го обърнат на майтап и всичко да мине.


[list=*]
[*] Bye bitch,bye,bye,bye .   [/*]
[/list]
[list=*]
[*] -Tumblr. [/*]
[/list]

Offline

#3 2013-06-03 14:12:37

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Опитах да спя на затворен, но ми става задушно, въпреки че климатикът е включен. Колкото до това с приятелите, те само ще ми се присмеят и вероятно ще почнат да се бъзикат с мен. Не са особено добри слушатели. Затова си мислех дали да не отида при психиатър, който поне ще ме изслуша.


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#4 2013-06-03 14:19:55

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Съгласна съм с горният коментар-няма нищо страшно.А пък ако вече си чак толкова притеснена-има хора,които се разхождат посред нощите.А за изорялото-провери ОТНОВО контактите,а пък може да е от съседите smile Недей се впряга! :p


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#5 2013-06-03 14:22:18

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Опитах да спя на затворен, но ми става задушно, въпреки че климатикът е включен. Колкото до това с приятелите, те само ще ми се присмеят и вероятно ще почнат да се бъзикат с мен. Не са особено добри слушатели. Затова си мислех дали да не отида при психиатър, който поне ще ме изслуша.

И да отидеш при психиатър-къв е сийра?Ще те изслуша,ще ти каже да се успокойш.Ся са сетих,че може да пробваш с Капан за Сънища-Гони и духове-каквито няма-и кошмари laugh


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#6 2013-06-03 14:25:58

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Благодаря за мненията. Ще използвам същата тема, за да попитам откъде мога да си взема такъв капан за сънища, или материали, с които да си го направя? Знам какво представлява, но не съм виждала такъв по магазините


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#7 2013-06-03 15:01:09

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Може да е полтъргайст (нещо като дух, който прави пакости и шеги, но по никакъв начин не може да ти навреди, или да те нарани... като малко дете е). Всеки случай не мисля, че има причина да се притесняваш. Относно това, щом вярваш в духове, не спирай да вярваш. Не всичко е на принципа "Не вярвам, докато не го видя". И любовта не можете да я видите, но знаете, че я има, нали?
Не си харчи парите за психиатър - с нищо няма да ти помогне. Много хора имат такива халюцинации, или чувство за Дежавю, не е нищо особено. Ако пък все пак си толкова притеснена, намери роднина, който не е скептик, или приятел. Или пък при училищната психоложка (във всяко училище би трябвало да има такава).
Вярвай в духове, но не си позволявай да си мислиш, че ще те наранят, или че ще се случи нещо лошо.


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#8 2013-06-03 15:05:51

zuzka_99
Member
Registered: 2011-09-20
Posts: 131

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

И на мен ми се случвало това, даже всеки пък като съм сама вкъщи, ацки много се паникьосвам, и за това си пускам музика и си лягам  laugh
Пробвай да заспиваш със слушалки в ушите вечер, може да помогне smile


You jump, I jump! nodheart

Offline

#9 2013-06-03 15:06:37

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Благодаря за мненията. Ще използвам същата тема, за да попитам откъде мога да си взема такъв капан за сънища, или материали, с които да си го направя? Знам какво представлява, но не съм виждала такъв по магазините

http://skill-bg.com/?p=3154


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#10 2013-06-03 15:37:05

unbroken.
Member
From: Своге.
Registered: 2012-02-29
Posts: 10,800

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Опитах да спя на затворен, но ми става задушно, въпреки че климатикът е включен. Колкото до това с приятелите, те само ще ми се присмеят и вероятно ще почнат да се бъзикат с мен. Не са особено добри слушатели. Затова си мислех дали да не отида при психиатър, който поне ще ме изслуша.

Ходила съм психиатър,имах доста сериозни причини (за родителите ми и според мен),няма да кажа причниата,но психатърът каза,че това не е толкова страшно и са ходели хора къде,къде с по-сериозни проблеми.


[list=*]
[*] Bye bitch,bye,bye,bye .   [/*]
[/list]
[list=*]
[*] -Tumblr. [/*]
[/list]

Offline

#11 2013-06-03 17:13:48

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Спокойно-това е нормално насред толкова филми и ужасии ,които се случват -съвсем нормално е да реагираш така,когато прозореца е отворен и спиш smile Пък и понеже е отворен-може отвън да идва миризмата на изгоряло smile
Аз като съм сама в нас и ставам егати нинджата-всеки шум е проверен laugh  laugh

Ако това те успокоява и ти помага или пък вярваш в подобни неща-от всеки сувенирен магазин можеш да си вземеш индианските капани за сънища smile  (f)

П.С.
А колкото до приятелите ти-ако ти се присмеят-не си заслужава да си им приятелка wondering  пази се от подобни хора,които не се отнасят сериозно с притесненята и страховете ти и не ти оказват нужната подкрепа


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#12 2013-06-03 18:32:37

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Спокойно-това е нормално насред толкова филми и ужасии ,които се случват -съвсем нормално е да реагираш така,когато прозореца е отворен и спиш smile Пък и понеже е отворен-може отвън да идва миризмата на изгоряло smile
Аз като съм сама в нас и ставам егати нинджата-всеки шум е проверен laugh  laugh

Ако това те успокоява и ти помага или пък вярваш в подобни неща-от всеки сувенирен магазин можеш да си вземеш индианските капани за сънища smile  (f)

П.С.
А колкото до приятелите ти-ако ти се присмеят-не си заслужава да си им приятелка wondering  пази се от подобни хора,които не се отнасят сериозно с притесненята и страховете ти и не ти оказват нужната подкрепа

Съгласна (y)


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#13 2013-06-03 18:51:37

donitka
Member
From: italy .. verona
Registered: 2009-12-20
Posts: 219

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Искам да те попитам имаш ли починал дядо или баба или някой роднина, който е починал наскоро или гледала ли си скоро някой страшен филм .. мисля, че може би си се наплашила от нещо за това така си мислиш, че има нещо.. ако наистина си се наплашила от нещо те съветвам да идеш някъде при някоя жена да ти лее куршум и мисля, че всичко ще бъде наред и на мен ми се е случвало като бях по-малка бях наплашена и така .. а колкото до изгорялото може би има логично обеснение. Надявам се да съм ти помогнала!  smile  hug


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkljiwtlu51qggmkto1_500.gif[/img]

Offline

#14 2013-06-03 19:27:57

wulq
Member
Registered: 2010-11-01
Posts: 35

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

И на мен ми се е случвало нещо подобно , веднъж посреднощ докато спах ми се стори , че някаква черна сянка (силует) влезе в стаята ми и аз ставам и викам ''кой е там , ехоо има ли някой :Д '' аме нямаше нищо  laugh  така , че може би ти се е привидяло


[img]http://data.whicdn.com/images/55088938/tumblr_mdpq0kKAvu1r75c30o1_500_large.gif[/img]

Offline

#15 2013-06-04 06:11:55

xVampire_Girlx
Member
From: Narnia
Registered: 2012-08-23
Posts: 22

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Не си нито за психиатър , нито пък си луда . Няма от какво да се страхуваш , опитай се да го игнорираш или просто да свикнеш с това . И на мен много пъти ми се е случвало , дори и по-странни неща , но често ги отбягвам с насмешка ,защото ако тръгна да забелязвам и да се притеснявам за всичко странно което видя , може би наистина ще се побъркам laugh Можеш да продължиш да вярваш духове , и аз вярвам в тях , но вярвай и в това , че нищо не могат да ти сторят . Не се вманиачавай в това и късмет от мен smile


[img]http://i49.tinypic.com/9atvmc.jpg[/img]

Offline

#16 2013-06-04 11:55:47

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Естествено че не си луда!!! Моят съвет е малко странен, но според мен може и от филми, които гледаш да си втълпяваш такива неща, например филмът Малки сладки лъжкини - да, тийнейджърски е, интересен е но има и плашещи моменти, така че ако гледаш подобни филми ти препоръчвам да ги спреш.   smile
бтл: За да те успокоя ще ти кажа нещо и за мен  laugh  Моята детска е на ТАВАНА и всеки ден се налага да си лягам там сама (сестра ми заспива много по-късно отколкото аз) и докато заспа всеки шум ме стряска, плаши, но важното е да не се страхуваш, просто си избии тези неща от главата и след време не ти прави впечатление.  smile


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#17 2013-06-04 16:53:12

mimi_vasileva
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 679

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Чак ме хвана страх, когато го четях това, което си написала. Аз също съм изпитвала същите неща. Спокойно не си луда ! Може би се чувстваш така поради някаква причина (ако имаш някакви притеснения и те тревожи нещо). Опитвай се да мислиш само за хубави неща, когато си сама....


Look, if you had one chance,
one opportunity to seize everything
you've ever wanted, in one moment,
would you capture it... or just let it slip?

Offline

#18 2013-06-05 09:15:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Опитах да спя на затворен, но ми става задушно, въпреки че климатикът е включен. Колкото до това с приятелите, те само ще ми се присмеят и вероятно ще почнат да се бъзикат с мен. Не са особено добри слушатели. Затова си мислех дали да не отида при психиатър, който поне ще ме изслуша.

Като за начало,намери си други приятели.
После,по темата, не изключвам съществуването на мистика или магия,но това според мен е просто паника. Гледала си страшни филми или нещо подобно. Не мисля,че е нещо сериозно. Поуспокой се малко. Не мисля,че има нещо,просто си въобразяваш. Нужно ти е спокойствие. Просто легни и затвори очи,каквото и да има (АКО ИМА хД)нищо няма да ти се случи,това е въображение,спокойно.
Понякога се случва на всички.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#19 2013-06-07 12:35:43

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

Значи в накрая да го сметна като плод на фантазията ми.  nod Добре, много ви благодаря, че ми помогнахте, без да ме критикувате!  hug


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#20 2013-06-07 20:54:27

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Трябва ли ми психиатър или психолог?

И на мен ми се е случвало това със силуетите, но за разлика от теб аз не спя на отворен прозорец, защото аз си отварям вратата на стаята, а вечер през лятото проветряваме от другите прозорци и врати и така не ми е задушно.

Решението е следното: Или отваряш прозореца и спускаш щората или лягаш на другия край на леглото, тоест така че да не си срещу него и да го гледаш, а главата да ти е под прозореца и да не се налага да гледаш сянката, която се образува от прелитащите прилепи, птички, или мърдащите се дървета.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook