#1 2013-06-03 17:33:19

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Здравейте , сигурно знаете , че може съм единственото момиче , което си е нямало приятел , а е на 16 години и половина.
Имам все по-голямо желание да целуна и прегърна момче ..
Просто като гледам клипчетата , които се въртят из интернет пространството , тъмблр гифовете и всички снимки на сладки двойки.Някак си се чувствам адски тъпо от това ..

Проблема е , че съм адски срамежлива като остана насаме с момче и почвам да говоря всякакви простотии .. А ако примерно скоро си имам , ще ми бъде някак си срамно да споделя на близки и роднини , че съм обвързана , тъй като съм нямала силен контакт с момче .. Не си говоря по телефона с момчета , в компанията ми няма момчета ..

А за накрая си мисля , че всичко идва от външния ми вид.
Помощ ;д !


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#2 2013-06-03 17:44:54

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Познато ми е. Аз съм почти на 15 и едва сега имам приятел, а дружките ми смениха по 2-3. Бях адски подтисната и не знам, чувствах се кофти. И имах същото чувство като теб, имах огромна нужда да го целуна по устните (мой съученик, адски сексии и има едни плътни месести устни, само за целувки!... ;дд) и да го захапя. Просто ми беше като фикс идея. Та стига за мен...
Не се притеснявай от това, че си на 16, за всичко си има първи път. Ще видиш, че ще намериш момчето, което да те обича такава,срамежливка, каквато си. Когато си насаме с някое момче, просто бъди себе си. Говори за някои теми от ежедневието ви, разпитай го за музиката, която харесва или какви филми гледа, примерно. А ако се чувстваш адски притеснена брой от 10 до 1, като метод за успокоение.
Успех ти желая!!  hug


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#3 2013-06-03 19:14:13

wulq
Member
Registered: 2010-11-01
Posts: 35

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Здравейте , сигурно знаете , че може съм единственото момиче , което си е нямало приятел , а е на 16 години и половина.
Имам все по-голямо желание да целуна и прегърна момче ..
Просто като гледам клипчетата , които се въртят из интернет пространството , тъмблр гифовете и всички снимки на сладки двойки.Някак си се чувствам адски тъпо от това ..

Проблема е , че съм адски срамежлива като остана насаме с момче и почвам да говоря всякакви простотии .. А ако примерно скоро си имам , ще ми бъде някак си срамно да споделя на близки и роднини , че съм обвързана , тъй като съм нямала силен контакт с момче .. Не си говоря по телефона с момчета , в компанията ми няма момчета ..

А за накрая си мисля , че всичко идва от външния ми вид.
Помощ ;д !

В абсолютно същата ситуация съм като теб  laugh


[img]http://data.whicdn.com/images/55088938/tumblr_mdpq0kKAvu1r75c30o1_500_large.gif[/img]

Offline

#4 2013-06-04 11:59:19

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Това че нямаш според мен е плюс за теб. Показва, че не си някакво лесно момиче, ами чакаш правилният. smile За желанието се знае, все пак сме в пубертет и всичките ни чувства са преувеличени, не се притеснявай, както каза момичето преди мен - за всичко си има първи път. smile


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#5 2013-06-04 14:40:43

donitka
Member
From: italy .. verona
Registered: 2009-12-20
Posts: 219

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Спокойно и ти ще откриеш подходящия човек !


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkljiwtlu51qggmkto1_500.gif[/img]

Offline

#6 2013-06-04 20:12:05

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Това че нямаш според мен е плюс за теб. Показва, че не си някакво лесно момиче, ами чакаш правилният. smile За желанието се знае, все пак сме в пубертет и всичките ни чувства са преувеличени, не се притеснявай, както каза момичето преди мен - за всичко си има първи път. smile

Правилният...за целувка?
Тя по тая логика и принца на белия кон може да дочака!? Това, че си целунала някого не те прави лесна..  lipssealed Сякаш е задължително да правиш секс с човека, когото целуваш.  laugh (Като почнете да ги дрънкате тея глупости за "правилния" на всяка тема с проблем, направо ме разбивате..  laugh )
Целувката не е задължително да е с някой, към когото имаш чувства. wink

П.П. Според мен, ако толкова се притесняваш да заговориш някого може да помолиш някоя приятелка, която има приятел да те вземе със себе си и нейният приятел, той да вземе някой свой приятел(и т.н.), не за друго - просто за да свикенеш да разговаряш с момчета, да се поотпуснеш. На мен това ми се вижда като най-добра идея..И не мисля, че трябва да чакаш сватбата(сиреч подходящия), че най-сетне да целунеш някого.
П.П.2. - Имах една приятелка, която едва на 18 за първи път целуна момче, но не е било особен проблем. Не си втълпявай, че проблема е в теб. smile


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2013-06-04 21:07:58

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

по - добре да имаш първо гадже на 16-17 от колкото на 15 вече да си малолетна курва smile не се срамувай от това , че нямаш приятел smile

Offline

#8 2013-06-05 13:50:32

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

П.П. Според мен, ако толкова се притесняваш да заговориш някого може да помолиш някоя приятелка, която има приятел да те вземе със себе си и нейният приятел, той да вземе някой свой приятел(и т.н.), не за друго - просто за да свикенеш да разговаряш с момчета, да се поотпуснеш. На мен това ми се вижда като най-добра идея..И не мисля, че трябва да чакаш сватбата(сиреч подходящия), че най-сетне да целунеш някого.
П.П.2. - Имах една приятелка, която едва на 18 за първи път целуна момче, но не е било особен проблем. Не си втълпявай, че проблема е в теб. smile

Да , изключително си права ! Благодаря на всички и просто знам,че всичко ще стане когато най-малко очаквам ! hug


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#9 2013-06-13 17:11:20

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Желание да прегърна и целуна момче ..

Не си единствената, има много момичета като теб. Съмнявам се, че някой може да ти каже какво точно трябва да направиш, за да се измъкнеш от това положение. Никой не иска от теб да владееш напълно положението или да си обиграна флиртаджийка. Научи се постепенно да владееш емоциите си и да поддържаш разговора, когато някой те заговори. Останалото момчето ще го свърши, ако реши, че те харесва, без значение дали като приятелка, или като нещо повече. Не се изолирай напълно от момчетата, те не хапят, въпреки че могат да бъдат наистина големи задници понякога. Дори най-красивото и умно момиче си е патило от някоя не сполучлива среща или връзка. Хората са различни, нормално е. Някои хора намират срамежливостта за чаровна черта, освен това. Не се знае кога и на кого ще попаднеш.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook