#1 2013-05-05 14:22:43

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Не е за вярване

  • I

  • Бутилка вино смесена с няколко чаши водка и три шота текила не са добра комбинация, макар и на парти, особено в неделна сутрин. Ужас!
       Здравейте. Казвам се Закари Дрю Лан или просто Зак. Израснал съм в Оклахома, САЩ и все още пребивавам там. Преди месец и половина навърших седемнадесет. Уча в гимназия  "Алфред Мъра". Не съм отличник, но изкарвам прилични оценки. Приятели- много, истински- никакви. Нямам най-добър приятел или гадже. Точно мен едва ли някой ще хареса. Канят ме по купони само защото или ще се напиваме в дома ми или аз нося пиячката.
       Последния купон беше у Стейси, доста нахакано момиче с големи, красиви...очи. Тяхните бяха на круиз не знам си къде и тя реши да ни покани. И да, мен ме покани само заради снабдяването с алкохол. Къщата и бе на два етажа, с огромен двор, басейн и едно свряно в храстите дървено джакузи. Огромна трапезария, хол, бокс с печка и другите кухненски неща, баня и килер на първия етаж. На втория имаше три спални и баня, а и някаква си друга стая, не знам каква е. Когато пристигнах всичко живо беше на всякъде. Където и да стъпя се чуваше пукане и скърцане. По пода имаше чипсове, опаковки, кутии от цигари и повръщано. Носех два кашона, единия пълен с водка, уиски и текила, а другия с бира, вино и джин. Проправих си път през превъзбудените пубери и се заоглеждах за домакинката. Навсякъде виждах само разголени задници и изскачащи от прекалено острите деколтета цици. Музиката беше усилена до край, но никой не се движеше в такт с нея. Просто стъпваха от крак на крак и се въртяха, нещо подобно на първобитни.
    - Ти дойде! Най-накрая...Знаеш ли от кога чаках, някои вече си отидоха.- Стейси беше с две години по-голяма от мен, но въобще не и личеше. Беше малко по-ниска от мен с добре изразени скули, къса кестенява коса малко над раменете, стегнато тяло и страхотни бели зъби.
    - Нямаше как да се измъкна, нашите още бяха будни.- подадох и единия кашон и тръгнах след нея. Отидохме в края на трапезарията и тя бързо и нескопосано отвори или по-точно разкъса кашона. Извади бутилките, постави ги на масата до нея и с тежък тон попита:
    - Ти,-погледна учудено тя- няма ли да го разтвориш?-погледа й почти незабележим се стрелна по слабините ми. Никой друг не би забелязал, но за момче като мен, което до сега не е имало сериозно гадже би забелязало това. Все пак в междучасията и по партита ги наблюдавам, разгонените тинейджъри. 
    - Моля?- леко заеквайки попитах аз.
    - Хайде отвори го и го свали долу, после ела с мен. Да не мислиш, че всичко сама ще върша.
    Учудих се! За пръв път, на толкова оживено място тя искаше да си събуя панталоните и да я последвам. Но, това не се ли правеше след като се усамотим? Оставих кашона на плота и преместих ръцете си над ципа на дънките. Докато тя се бе обърнала с гръб, аз свлякох панталоните и някак героично се усмихнах.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#2 2013-05-05 14:35:50

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Не е за вярване

Некст (arrow)  laugh


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#3 2013-05-05 14:51:57

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Не е за вярване

Некст! star


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-05-05 15:33:45

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: Не е за вярване

Некст! star


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#5 2013-05-05 16:44:27

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Не е за вярване

Некст! star


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#6 2013-05-06 14:35:28

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Не е за вярване

  • Учудих се! За пръв път, на толкова оживено място тя искаше да си събуя панталоните и да я последвам. Но, това не се ли правеше след като се усамотим? Оставих кашона на плота и преместих ръцете си над ципа на дънките. Докато тя се бе обърнала с гръб, аз свлякох панталоните и някак героично се усмихнах.
    - Ама какво по дяволите правиш?- сепна се тя щом се обърна към мен.- Не да си свалиш дънките, а кашона. Глупак!
    Стана доста неловко. Стейси викаше доста силно за това и изведнъж музиката спря и всички се скупчиха около мен. А аз, с падналите до глезените ми панталони стоях засрамен и слушах крясъците й.
    - Да не мислиш, че точно с теб ще преспя? Доста глупаво от твоя страна.- гласа й секна и това я накара да се огледа. Разбра постъпката си, за това направи знак да продължат. Тя преглътна и продължи:
    - Извин...
    - Не, знаеш ли...Наистина беше доста тъпо от моя страна. Трябва да си вървя.- бързо вдигнах панталоните си извадих останалите бутилки и си проправих път из тълпата. Нечия ръка ме сграбчи и рязко ме дръпна в храстите.
    - Здравей.- не виждах нищо, защото беше слабо осветено, но гласа й бе като на ангел.
    - Не мога да те видя.- казах високо аз.
    - Шшшт- тя постави пръста си на устните ми.- по- добре шепни.
    Тя пусна ръката ми и аз се настаних до нея. Около нас се разнасяха викове, музика и смях. Имаше хора в басейна, на терасата, на двора, в къщата. Беше препълнено!
    - Страхотна вечер.- прошепна тя и се завъртя към мен.
    - Не харесвам купоните и многото хора на едно място.
    - И аз,- засмя се тя.- но нямах това в предвид. Исках да кажа, че е приятно да съм тук с теб.
    - Ти дори не знаеш името ми.-прокашлях се.
    - И ти моето, но все пак ти е приятно да седиш тук... с мен, далеч от онези откачени, пияни и извратени връстници.
    - Да, права си.-въздъхнах аз. Усмивката ми беше до ушите. Не знаех как изглежда, дори как се казва, но тя беше права. Наистина ми бе много приятно да седя до нея и да разговаряме. Не е за вярване колко общи неща имахме. Беше някак странно, спокойния ни разговор на фона на буйните тинейджъри и силната музика. Тогава бяхме прекъснати от Джош, който крещеше като ненормален:
    - Ченгета! Бързо се омитайте!
    С момичето до мен само се спогледахме. Дори и да не виждахме напълно лицата си  се разбрахме един-друг.
    - Да те закарам? С кой си на купона?
    - Не. Промъкнах се тук, не съм поканена.
    Почти не чух последните й думи. Тя бързо скочи на крака и избяга към ъгъла на улицата.
    Косата и беше на черни букли, стигащи малко под рамената. Имаше къса рокля с тънки презрамки. Когато сви на ъгъла тя за миг се обърна към мен, но не успях добре да видя лицето й. Тялото й бе тънко и малко и беше доста пъргава.
    - Бягайте!- този път не Джош, а някой друг прекъсна мислите ми. Сепнах се и веднага станах. Огледах се, а около мен беше пълна бъркотия. Всички тичаха и викаха. Някои от момичетата бяха само по бикини и неуспешно се опитваха да прикрият гърдите си само с дланите си.
    - Мръдни се бе.
    Някой ме избута доста грубо и аз без да мисля извиках след него:
    - Ако не беше толкова грамаден можеше и да не ме буташ.- не бях спец в обидите, но не знам... просто това ми хрумна и това излезе. Мускулестия тип се обърна и с тежка походка се върна към мен.
    - Някакъв проблем ли има?- попита той с тежък глас.
    - Да, не ме бутай.- отвърнах грубо аз.
    - Ти, кой си ти, че да ми казва какво да правя? Боя ли си търсиш червей?
    - Аз съм...
    Някакво момиче точно тогава прекъсна изречението ми:
    - Бил, няма смисъл. Ченгетата са тук, остави го.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#7 2013-05-06 16:24:55

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Не е за вярване

Давай следващата част! smile


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#8 2013-05-06 16:39:50

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Не е за вярване

Некст smile


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#9 2013-05-07 15:36:39

messa106
Member
Registered: 2012-04-07
Posts: 59

Re: Не е за вярване

Некст  kiss


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7epsxeAGJ1rbumj7o1_500.gif[/img]

Offline

#10 2013-05-08 17:16:28

selen4ito
Member
Registered: 2012-07-20
Posts: 68

Re: Не е за вярване

Некст  kiss











________________________________________________________________________
73313_605521646126565_995732290_n_large.jpg

Offline

#11 2013-06-06 16:27:26

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Не е за вярване

Някакво момиче точно тогава прекъсна изречението ми:
- Бил, няма смисъл. Ченгетата са тук, остави го.
Този Бил само ме погледна и избяга заедно с момичето. Аз се сврях в храстите.
Ченгетата дойдоха бързо. Някои не успяха да се измъкнат и бяха откарани в ареста, заедно със Стейси. Когато всичко поотихна влязох в къщата. Извадих всички бутилки с алкохол, награбих колкото можех повече храна и седнах на канапето, разположено срещу огромния им телевизор. Изпих доста и здравата се натрясках, а беше неделя. Рано сутринта родителите на Стейси ме събудиха.
- Ти си?- попита майка й.
Разтърках бавно очи и се хванах за главата.
- Зак. Аз съм познат на Стейси.
- И ти ли беше на партито?
- Не точно.- седнах на дивана и започнах да се обувам. А как ме болеше главата!
От някъде изскочи и Стейси.
- А, ти какво правиш тук?- попита объркано тя.
- Прибирам се.
- Мамо, той беше само за малко, после си тръгна. Но наистина не знам какво прави тук.
- Аз съм виновен, госпожо. След като полицията си тръгна аз влезнах вътре да ям нещо. Бяха останали двама-трима човека, които после си тръгнаха. Наистина много съжалявам! Ако искате ще ви помогна с почистването.- хванах се за главата аз.
- Това не е твой проблем, Зак. Който е виновен, ще си понесе последствията.- тя завъртя глава към Стейси, която гледаше в екрана на телефона.- Това го взимам.- майка й се пресегна и грабна от ръцете й телефона.
- Но, мамо...
Майка и се завъртя и размаха телефона. Усмихна ми се и се качи по стълбите. Аз взех якето си и тръгнах към вратата, но Стейси ме спря:
- Зак, почакай. Исках да ти се извиня за вчера. Аз не се изказах както трябва.- тя сведе глава.
- Забрави, става ли?- тя само ме погледна, а аз нетърпелив да се прибера, за да заспя отново бързо излезнах и тръшнах вратата след себе си.
Докато вървях си мислех за момичето от снощи. Сигурно учеше в моето училище.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#12 2013-06-06 16:48:09

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Не е за вярване

Хубаво ее! Пусни ощеее!!  heart  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook