#1 2013-04-07 09:32:43

butterflyyy
Member
Registered: 2012-08-13
Posts: 146

Re: Как да заключа папка и да забраня сайт?

Здравейте! Искам да попитам с коя програма мога да заключа папка и как да забраня на моя компютър да се влиза в даден сайт. Примерно да напишеш "www.facebook.com" и да ти излезне гугъл и да не влиза. Дано сте ме разбрали и моля ви помогнете ми. Спешно е.

Offline

#2 2013-04-07 11:06:30

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Как да заключа папка и да забраня сайт?

За сайта:
Ако си с avast (би трябвало с всяка антивирусна да става, само кажи с коя си): Отваряш антивирусната --> Допълнителна защита --> Блокиране на сайт и пишеш адреса на сайта.

За папка:
Или Десен клик в/у папката -- > Properties/Свойства --> Hide
Ако искаш да я върнеш --> Организиране --> Опции за папките --> Изглед --> Показвай скрити папки и файлове или нещо такова.
Програма - може да опиташ с Folder Lock

ЕДИТ: Ако не става/нямате "Организиране" опитайте от Tools.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#3 2013-04-07 11:15:46

butterflyyy
Member
Registered: 2012-08-13
Posts: 146

Re: Как да заключа папка и да забраня сайт?

Мерси, но тва със заключването не става. Смисъл аз искам да сложа парола на папката, но не ми става. И с Folder Lock не стана.

Offline

#4 2013-04-07 13:30:04

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Как да заключа папка и да забраня сайт?

За папка;

Създай WinRAR ZIP archive (кликни с десен бутон на мишката на място, където ще е папката ти, натисни Нов/New и това ще ти излезе). Сложи твоята папка във WinRAR ZIP archive и горе в ляво натисни Файл/File. Ще ти излезе поле, където трябва да избереш "Добавяне на парола". Слагаш паролата, запаметяваш и готово. Не знам дали обясних като хората, обикновено не ме бива в това, но ако имаш въпроси, пиши ми.

Offline

#5 2013-04-07 15:29:34

Ral
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 87

Re: Как да заключа папка и да забраня сайт?

За сайта:
Ако си с avast (би трябвало с всяка антивирусна да става, само кажи с коя си): Отваряш антивирусната --> Допълнителна защита --> Блокиране на сайт и пишеш адреса на сайта.

За папка:
Или Десен клик в/у папката -- > Properties/Свойства --> Hide
Ако искаш да я върнеш --> Организиране --> Опции за папките --> Изглед --> Показвай скрити папки и файлове или нещо такова.
Програма - може да опиташ с Folder Lock

Скрих си папката и сега не мога да я върна, направих това което си написал/а но не става :с моля някой ако може да ми помогне. smile


Believe in yourself ! . <3

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook