#101 2013-04-01 22:57:10

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощееееееееее!!  heart


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#102 2013-04-02 09:37:23

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Вече започвам да именувам главите. Нямат номерации. Благодаря!

  • ~ Да ти пожелаят смъртта

  • На следващия ден г-н Джордж Харпър - бащата на Луиза бе повикан в училище.
    - Господине, някакво момче вчера заплашило дъщеря Ви. Тя не пожела да сподели. Мислех, че е редно да Ви кажем. - заговори господин Карлсън, директорът. - Според цитати от ученици, е казал „Махни го, не го искам..“
    Баща и се досети за какво става въпрос и веднага извикаха Луиза. Беше по учебно време.
    - Как може такова нещо, какво си направила? - попита я той и и удари шамар.
    - Татко, моля те. Беше насила, не съм го искала. - излъга тя.
    Цял ден премина в разправии в училище, клюката се разчу, и уредиха час за аборт.

    Същия ден, Кейт намери подходящ начин да се заяде с Джесика. Тя изпусна хапчетата си, пиеше ги, за да не посинява след хранене.
    - Яяя, какви са тези хапчета. Я дай. - вдигна ги Кейт.
    - Аууу, при проблеми с булимията ... Бухахаха .. - прочете на глас върху блистера с таблетките.
    - Глупачка, дай ми ги !! - ядоса се тя.
    Явно беше разкрита. Постепенно започна да пада надолу. Кейт се присмиваше, не Джесика на нея. Сега осъзна колко е гадно да те тъпчат. Но на Кейт и се отдаваше.
    От деня, в който Кейт отказа да помогне, Луиза се държеше пренебрежително с нея. Мразеше я. Вече не ходеше с Джон. Беше поредната му бройка. А и тя бе достатъчно лесна, той я използва колкото можеше. Просто не се получи, не че имаше любов между тях. Като да беше напук на Кейт.
    Същия ден, в училищния стол, се събра целия клас за обяд. Там Кейт видя неочаквано хубаво момче със зелени очи и светла коса. Той тренираше тенис. „Всички аки момчета са спортисти.“ - помисли си тя и се загледа в чинията със зеленчуците. Не спираше да мисли за него, отново погледна - той и се усмихваше лъчезарно.
    „Господи, ще се изпотя от вълнение, колко ли съм се изчервила..“ - помисли си тя и стана.
    - Елена, отивам да си поръчам нещо за пиене. Ти искаш ли?
    - Ами, една газирана вода, моля. - усмихна се тя и не спря да ровичка из чинията си.
    Кейт взе напитките и се обърна да се връща. В същото време онзи хубавец се блъсна в нея. Успя да разлее едната газирана вода.
    - Еййййййй, какво правиш .. Гледай къде вървиш. - в началото Кейт се ядоса, но когато видя, че е този страхотен тип се смекчи веднага.
    - Извинявай, да ти го платя ли? - усмихна се той.
    - Не, няма нужда. - отвърна с усмивка тя.
    - Марк. - подаде ръката си той.
    - Ъъм .. Кейт, казвам се Кейт.
    Запознаха се, а Кейт бе като обсебена от него. Бе по-хубав от Джон. Докато тя се връщаше сияеща на мястото си, Луиза я проследи с поглед колко е щастлива. Гледаше я сякаш я души в същото време. В съзнанието и бяха породени хиляди злокобни мисли. „Умриииииииии ..“ - дори и мина през ума от завист.
    „Аз не можах да съм щастлива, и ти няма да бъдеш - с когото и да е.“ - постоянно си мислеше Луиза, гледайки я как се радва на деня.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#103 2013-04-02 09:44:18

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Мноооого ми харесаа!! Ощеее!!  heart  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#104 2013-04-02 09:47:22

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Мноооого ми харесаа!! Ощеее!!  heart  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#105 2013-04-02 11:32:46

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Мноооого ми харесаа!! Ощеее!!  heart  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#106 2013-04-02 20:36:59

IoNz17
Member
Registered: 2010-01-11
Posts: 273

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Мноооого ми харесаа!! Ощеее!!  heart  heart


All It Takes Is 1 Song To Bring Back 1000 Memories ... music

Offline

#107 2013-04-03 08:21:42

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Страхотно е sun

Само имаш повторение на „Просто":

Просто не се получи, не че имаше любов между тях. Просто като да беше напук на Кейт.

smile


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#108 2013-04-03 10:31:34

Tania.†
Member
From: Paris <3
Registered: 2012-09-10
Posts: 728

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Нексттт   heart  heart  heart


http://ask.fm/taniamarinova
[img]http://data.whicdn.com/images/58446688/tumblr_ml830aspZy1qetv0zo1_500_large.gif[/img]

Offline

#109 2013-04-03 11:13:54

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

  • ~ Такава, каквато си ..

  • На следващия ден Марк отново я потърси. Интересуваше се от нея. „И той е поредния ..“ - мислеше си Кейт.
    Той бе от математическа паралелка, 11 клас също. Тя наистина го харесваше. Минаха 2 седмици. На 27 юни, броени дни преди завършването на 11 клас, Кейт излизаше от вкъщи, за да бяга в парка. Марк я пресрещна, за да и сподели нещо, което тя не очакваше.
    - Кейт. Трябва да ти кажа нещо. Не го очакваш, но искам да ти кажа, че много държа на теб. Досега не съм срещал толкова лъчезарно момиче..
    - Не се подигравай, Марк.
    - ...Искам да продължим, заедно .. - продължи той без да обръща внимание на нейното отрязване преди това. - Не ме интересува колко тежиш, харесвам те заради това, което си. Такава, каквато си!
    - Какво .. Аз. Аз не съм за теб, Марк. Не мога да те разбера, не знам какво виждаш в мен. Не ти вярвам. Не вярвам, че си се спрял на дебелана като мен. Аз не те заслужавам. Ти заслужаваш нещо повече от мен. Остави ме. - окуражително му каза тя и го подмина.
    Отиваше към парка, и плачеше. Харесваше го, но знаеше, че би било смешно да излезе с момче, което подхожда на добре наконтена кифла. Не беше за нея. Докато ходеше натам, усещаше как той я наблюдава. Сякаш не спира да мисли за нея.
    „Не, няма да се откажа.“ - каза си той и седна пред блока и.
    В същото време майка и тръгваше за работа, втора смяна и засече момчето. На Марк му се стори, че бе чула всичко от разговора им, но се таеше на входа.
    - Здравей. Ти си Марк, нали? - попита тя.
    - Сигурно сте ни чули. Аз съм. - отговори той.
    - Опитай се да разбереш как се чувства дъщеря ми. Не я търси повече, моля те. - каза тя добронамерено и тръгна.
    „Няма да я оставя..“ - помисли си Марк.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#110 2013-04-03 11:18:59

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Некст, некст, некст!!!  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#111 2013-04-03 12:29:47

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Некст, некст, некст!!!  heart


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#112 2013-04-03 15:43:43

yelloww_
Member
Registered: 2012-05-28
Posts: 130

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощеее!  heart


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_lz02b4W6fK1qgh82no1_500.gif[/img]

Offline

#113 2013-04-03 19:09:49

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощеее!  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#114 2013-04-03 19:34:19

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощеее!  heart

Offline

#115 2013-04-03 20:07:58

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощеее, Неди, Ощееее!!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#116 2013-04-03 20:38:03

IoNz17
Member
Registered: 2010-01-11
Posts: 273

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Уникално е! heart  heart


All It Takes Is 1 Song To Bring Back 1000 Memories ... music

Offline

#117 2013-04-03 20:38:34

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

  • ~ Има ли смисъл ..

  • Вечерта Кейт се прибра изтощена от тренинг. Майка и я посрещна.
    - Миличка, седни. Да поговорим.
    - Мамо, ще взема душ, по-късно.
    - Сега, казах. - каза през зъби майка и, ядосана от реакцията и.
    Кейт примирено седна и зачака какво ще каже майка и.
    - Отпратих онова момче пред входа, казах му да не те търси повече. Така е най-добре. Не се сърди, моля те.
    Кейт първоначално не обърна особено внимание, но после се обади:
    - Какво ..  - гласът и секна.
    Излезе от стаята и отиде да си вземе душ. Банята бе идеалното място, където да размисли качествено върху нещата.
    Следващия ден, 28 юни.
    Кейт набързо отвори дневника преди училище и записа:
    „Нямам търпение, да свършва и тази учебна година. А ти как си, Корълайн? Мълчанието е знак на съгласие, значи си добре. Губя някого, когото толкова искам. Аз знам, че не може да се случи нищо между нас, но просто .. Тайно се надявам на нещо, нещо което знам, че няма да стане. Сама бягам от щастието ми. Но не бих се унижила. Толкова съм неподходяща за него. Помогни ми, Господи .. И ти също, Корълайн - дайте ми сили..“
    Набързо пристигна в училище, подранила. Беше 7, а започваха в 8 днешния ден. Деня минаваше много бавно. Дойде моментът, който я озари - видя Марк в гръб. Той не я видя, тя побърза да се прибере в класната стая, защото .. Защото ако той я видеше, и погледите им се срещнеха - тя щеше да изпита онова чувство, че няма да е неин. И той ако се приближи и заговори за чувствата си към нея. Тя би се сринала. Това най-малко искаше да чуе, знаеше ЧЕ НЕ ТРЯБВА!
    Самонаказваше се, сякаш..А каква бе вината и.
    В междучасието не успя да избяга от него, срещнаха се, Марк я подмина като пътен знак. Това я успокои и натъжи едновременно. Че вече не я харесва, че я е превъзмогнал .. От друга - че няма да се чувства неудобно пред него..
    „Има ли смисъл? Да се надяваме да ме погледне като нещо повече .. Харесвам я такава каквато е, отвътре е красива .. И много силна.“ - помисли си Марк.

За мен лично, не е възможно момиче като нея да бъде харесано от страшен пич, но кой знае .. Това ми се струва невероятно. laugh


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#118 2013-04-03 20:47:40

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощееее!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#119 2013-04-03 20:47:58

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Още. heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#120 2013-04-03 20:50:06

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Още heart

Offline

#121 2013-04-04 08:12:05

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощееее!  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#122 2013-04-04 10:41:25

IoNz17
Member
Registered: 2010-01-11
Posts: 273

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ощееее!  heart


All It Takes Is 1 Song To Bring Back 1000 Memories ... music

Offline

#123 2013-04-04 16:15:08

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

  • ~ Сбогом

  • 29 юни, 19:30
    „Здравей Корълайн. Току-що си събрах багажа за пътуването, което реших да си устроя. Ще замина сама за лятната ваканция. Утре е последния ден, в който ще видя съучениците си, тази учебна година. Ще се върна и ще видя половината антипатични муцуни другата, вече последна година в училище. Стискай зъби, малко остана..Не успях да заслужа ничие уважение, загубих приятелка и спечелих омразата и. Не срещнах и любовта, няма и да я срещна. Сега слагам и теб най-отгоре в куфара. Или не - в дамската чанта, за да пиша по време на полета утре.“
    Кейт затвори дневника и го постави в чантата си. На следващия ден, щеше да отиде на училище, за да връчи цветя на учителката си, и да тръгне.
    На следващия ден.
    - Ох, Господи, толкова съм нервна! - каза на майка си сутринта.
    Оправиха се тримата /Кейт, майка и, баща и/ и тръгнаха. Кейт слезе и изнесе цветята. След като откри класната ги подари.
    - Толкова мило! Благодаря ти. Ще дойдеш, да се почерпим, нали? - попита я тя.
    - Не, госпожо. Съжалявам. Ще тръгвам. - извади една усмивка Кейт и се обърна.
    Точно, когато се оттегляше, за да се качи в колата и да я откарат родителите и до летището, Марк дойде.
    - Кейт ... - той я гледаше странно и разочаровано, виждайки, че я чакат.
    - Марк, беше ми приятно. Заминавам. Надявам се за това време да ме забравиш. Тази почивка ще ми се отрази добре. Хубаво лято ти пожелавам. Ще се видим другата учебна година. След 2 месеца. Сбогом. - каза тя и тръгна.
    Марк нямаше време за реакция. Кейт почти стигна до колата, обърна се и го погледна отново. Когато се обърна и влезе, сълзите натежаха и се отрониха.
    - Да тръгваме, татко. - каза тя, и тръгнаха.
    - Добре ли си, миличка? - попита майка и.
    - Не съм добре. Но не ме интересува. - каза Кейт и си взе кърпичка.

    Бе толкова невидима, че от класа и, само Елена забеляза, че тръгва. Искаше да я догони, но колата вече тръгна. Телефонът на Кейт позвъня, когато слизаше пред летището.
    - Кейт, къде си .. Защо си тръгна така? - попита Елена от другата страна.
    - Извинявай, че не се сбогувах. Желая ти всичко хубаво..
    - Напускаш Ню Йорк и се местиш?!
    - Не, чакай .. ще се видим другата учебна година. Тогава се връщам. Ще мина през Джорджия, Флорида, Ямайка, ще се спусна надолу.
    - Приятно изкарване. - пожела и тя, и затвори.


    ~ С мен ли си?

    Сбогува се с родителите си и я изпратиха. Мина през терминала, и се качи в самолета. Бръкна в чантата, взе химикала и дневника.
    „Толкова невидима си тръгнах, невидима, ще се върна. И никой няма да забележи, че съм тук. Корълайн, толкова ми е криво, че искам да се върна. Като си представя, че съм толкова високо .. И сама. Но сама ще ми е добре, няма да има кой да ми чете конско на главата. Първата ми спирка е столицата на щата Джорджия - Атланта.“
    .. „Драги пътници, избегнахме турболенцията, а след малко кацаме в Атланта.“ - обади се стюардесата.

    2 месеца по-късно. Кейт се връща. 15 септември.
    „Боя се, че разликата е ненормална. Сега съм в самолета и оглеждам снимка преди 2 месеца, а до нея сложих снимката, която си направих вчера. През юни бях 70 килограма, а сега 49. Не е истина, нали? Отслабването е нещо възможно. Вярвам го .. Донесох си супер снимки, на които съм по бански, Корълайн .. Представете си. Случи се! О .. май кацаме. Скоро ще пиша.“
    Когато излезе от летището се упъти към училище. Взе цветя.
    Когато се приближаваше към двора, усети как всички погледи се обръщат към нея. Замина без никой да забележи, и се върна с огромно внимание.
    „Боже господи, какъв слон беше..“
    „О, това ако е Кейт .. значи съм пияна ..“
    „Това не е тя, престанете да приказвате. Друга мацка е ..“
    Не спря да се коментира от околните. Със самочувствие, Кейт си проправи път през тълпата, а всички момчета се обръщаха след нея, да огледат страхотния и задник.
    - О Господи, Кейт! - прегърна я Елена. - Не мога да повярвам, толкова се радвам за теб!
    - Благодаря ти. - усмихна се тя. - Вече сме конкуренция. - засмя се.
    Луиза също я видя, също дойде да се подмаже, но вече не бяха толкова близки. Прегърнаха се, Луиза нямаше да маха детето. Дори обеща Кейт да е кръстница. Преди Джесика да дойде при Кейт и да и подхвърли нещо злобно, тя отиде и подметна :
    - О, булимичката .. Аз отслабнах, а ти .. Ти дали ще се оправиш скоро? - изсмя се в лицето и тя.
    Беше много силно момиче. Силната и воля и помогна. Тя успя. Накрая видя Марк. Очакваше да си е намерил приятелка. Но той я чакаше, и дойде при нея с бърза крачка.
    - Ти си моето момиче .. Идеалното момиче. - каза той и веднага я целуна дълго и продължително по устните. /О, даа heart:D/
    - С мен ли си? - попита той след това.
    - Да. - без да се колебае, Кейт отговори и го прегърна.
    Когато се прибра у дома, веднага махна снимката на слабото момиче от хладилника.
    - Станах като теб. - усмихна се тя и прибра снимката при вещите си.
    И историята свършва щастливо - идеално момиче с гадже и добър живот.

  • - Край.

  • bow  bow  bow


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#124 2013-04-04 16:23:41

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Аааааааааааа heart  heart  heart Обичам щастливият край;дд


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#125 2013-04-04 18:39:12

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Идеалното момиче. [Завършена.]

Ооооооооойййй какъв хубав край!!  heart  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook