#1 2013-04-01 20:01:33

xVampire_Girlx
Member
From: Narnia
Registered: 2012-08-23
Posts: 22

Re: Нещо което ми хрумна изведнъж .

Просто ми хрумна , написах го и реших да го постна и аз не зная защо . smile

Тя се луташе из тъмната гора , сълзи се стичаха по бледото й лице . Хиляди мисли преминаваха през ума й , та това бе най-добрата й приятелка . Как въобще можеше да й го причини ? Картината изскачаше пред очите й , как той я прегръща и целува устните й , устните за които тя копнееше , неговата усмивка – усмивката с която той я даряваше всяка сутрин , когато се видеха в кафето . И най-лошата мисъл , мисълта , че вече всичко свърши , че никога повече няма да й казва колко много я обича , че никога повече няма да се смеят заедно , никога повече няма да усети устните му върху свойте – това чувство я убиваше . Сякаш нещо раздробяваше сърцето й на хиляди парченца . Огромна празнина зееше в нея и никой не бе способен да я запълни , той бе единствения , а сега е „никой” . Тъмнината я поглъщаше , тя усещаше самотата , която с тих глас шептеше „Той не те обича”  - думите се забиваха като пирони в сърцето й , искаше й се всичко да бе просто сън , искаше й се никога да не го бе срещала , всичката тази болка бе излишна , искаше просто да спре да я боли , едно малко наивно желание , което тя искаше да се сбъдне .


[img]http://i49.tinypic.com/9atvmc.jpg[/img]

Offline

#2 2013-04-01 20:02:10

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нещо което ми хрумна изведнъж .

Не е лошо. (:

Offline

#3 2013-04-02 09:47:31

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Нещо което ми хрумна изведнъж .

Става. nod


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-04-02 12:47:02

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Нещо което ми хрумна изведнъж .

Става. nod

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook