#1 2013-03-19 17:42:11

iwantyou
Member
Registered: 2012-07-08
Posts: 37

Re: Игнорира ме

Здравейте..Така, моят проблем е следният:
С едно момче от доста време се "занимаваме", държеше се мило с мен, подаряваше ми цветя, звънеше ми..и един ден ми каза, че ще ходи с едно момиче на кафе. Те са само приятели, мисля че... И когато ми го каза аз малко се нацупих, но за кратко. И след този ден спря да ми вдига, да ми пише... Подмина ме няколко пъти в училище и последния път преди да ме подмине го попитах защо не ми говори.Отговорът беше "Не знам" ... Чувствам се ужасно, защото искам отношенията ни да се върнат към каквито бяха или поне да разбера причината защо стана така, иначе супер много се измъчвам.

Offline

#2 2013-03-19 18:37:23

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Игнорира ме

Много кофти ситуация, мисля, че само очи в очи може да се оправи. Отиди при него и настоявай да поговорите.


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#3 2013-03-19 19:13:34

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Игнорира ме

И при мен е така.При най-малкото изкривяване на устата-край-няма да си говорим с години.Настоявай да поговорите в удобен момент.[/b]


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-03-20 16:43:49

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Игнорира ме

И аз имах такъв проблем,абсолютна сякаш не ме познава ..
Та моят съвет е да го изчакаш и все пак да завързваш някакви разговори. smile


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#5 2013-03-20 16:49:42

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Игнорира ме

Не искай някой да се върне при теб, щом той самият не те иска. Почти сигурна съм (мое мнение), че се зарибява с другото момиче и по някакъв начин се опитва да те разкара, дори  и малко по-деликатно, като се прави на нечул и невидял.

Offline

#6 2013-03-20 18:38:47

rock_star_girl09
Member
Registered: 2012-07-07
Posts: 233

Re: Игнорира ме

Не знам какво се върти в неговата глава, но при всички случаи никак не му прави чест да се държи по този начин. Но, според мен, това е чудесна възможност да му покажеш, че си интелигентно момиче и че си струва да те задържи. Това, че той не те поздравява, не означава, че и ти не трябва. Следващия път, когато се направи, че не те вижда, просто го спри и "като на шега" му подхвърли нещо като: "Защо ме подминаваш, не се ли познаваме вече?". Опитай се ти да го заговаряш (без да ставаш досадна, разбира се :Д)и ще видиш как скоро и той ще започне да се държи както преди. smile

Offline

#7 2013-03-20 20:27:18

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: Игнорира ме

Харесал си е другата повече...


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#8 2013-03-22 16:17:46

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Игнорира ме

Ами истината не е много трудна за отгатване ... Просто явно има симпатии към въпросното момиче и иска да станат по-близки,което отхвърля възможността да има контакт с други момичета ... Поне това мисля аз smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#9 2013-04-01 15:25:14

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Игнорира ме

Остави го.
Вероятно има причина - просто не иска да те нарани. Напълно възможно е да му е писнало да продължите да се "занимавате" още дълго време или просто нещата с другата да са се получили.

Offline

#10 2013-04-01 16:12:04

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Игнорира ме

На твое място бих отишла да говоря с него очи в очи (не по скайп, не по телефон, а на живо!). Говори направо и му кажи да ти каже цялата истина, да говорите като зрели хора и поне, ако няма никакви чувства към теб вече да ти го каже, а не като децата във втори клас да се подминавате без никакви обяснения. КПопитай го как се чувства, къде си сгрешила и дали можете да оправите проблема заедно, за да не се чудиш повече и да знаеш какво да правиш от тук нататък. Ако се оправите, всичко ще е както преди и на теб ще ти е добре. Ако не се оправите - поне ще знаеш истината, че нямаш бъдеще с него и ще ти е гадно за някакъв период от време, но после ще се оправиш. И най-важното не се сдухвай за нищо, защото накрая ти ще си постъпила по-зряло, ти няма да имаш никаква вина и ще си дала всичко от себе си. Проблемът ще е само в него, каквото и да е взаимното ви решение. Затова поеми ти инициативата. Успех! smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook