#1 2013-03-11 17:19:57

glez0rana_
Member
Registered: 2010-03-23
Posts: 93

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Здравейте на всички..........ето и моята ДРАМА! Преди месец се запознах с едно момче в facebook(къде може). Дълго време си писахме...и то по доста первезен начин...хахахах. И наистина изглеждаше че ме беше харесал а и ми го казваше... Та,дойде и момента на първата среща. Беше...приятна... нооо не я очквах такава. Когато ме видя ми подаде само ръка...хах. Заведе ме на кафе,общи приказки за общи познати....Мисля че 1 час бяхме на кафе...след това аз си тръгнах. Минаха 2 дена, той не ми е писал все още... не знам какво стана. Едва ли е за това как изглеждам( и преди сме се виждали)Сега огромния въпрос...какво да правя?
Благодаря Ви много,ще се радвам да споделите мнения.... smile

Offline

#2 2013-03-11 17:48:22

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Ако имаше достатъчно смелост поеми инициативата.. Покани го на втора среша и започвай по-необичайни теми на разговор smile Така може да му привлечеш вниманието повече


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#3 2013-03-11 18:07:09

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Ако имаше достатъчно смелост поеми инициативата.. Покани го на втора среша и започвай по-необичайни теми на разговор smile Така може да му привлечеш вниманието повече

И аз мисля така.Направи следващата крачка,може да го е срам.;дд
И аз съм изпадала в такава ситуация,накарай го да се отпусне.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-03-11 18:22:22

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Ако имаше достатъчно смелост поеми инициативата.. Покани го на втора среша и започвай по-необичайни теми на разговор smile Така може да му привлечеш вниманието повече


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#5 2013-03-11 18:23:33

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Първо да кажа, че един месец не е "дълго време си писахме"..

Иначе - Не мога да разбера какво очакваше, когато те види - да ти се нахвърли ли?
Според мен, колкото и кофти да звучи(винаги аз съм "черната станция"), просто му е било скучно.Разговорите за общи познати са за между..ъъ.. просто познати, а до колкото разбирам ти искаш нещо повече?И защо си си тръгнала толкова рано, само 1 час?
Според мен не трябва да му пишеш, той ако иска, ще ти пише пръв, ако ли не - майната му.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#6 2013-03-11 18:28:44

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Първо да кажа, че един месец не е "дълго време си писахме"..

Иначе - Не мога да разбера какво очакваше, когато те види - да ти се нахвърли ли?
Според мен, колкото и кофти да звучи(винаги аз съм "черната станция"), просто му е било скучно.Разговорите за общи познати са за между..ъъ.. просто познати, а до колкото разбирам ти искаш нещо повече?И защо си си тръгнала толкова рано, само 1 час?
Според мен не трябва да му пишеш, той ако иска, ще ти пише пръв, ако ли не - майната му.

(y) Абсолютно.. имах подобна среща. С едно момче в нета много уж си писахме (всъщност ние се познавахме от първи клас, но бяхме изгубили връзка) и се видяхме, и беше хипер гадно за него... не ми го каза пряко на мен , но разбрах ей така... Смисъл, може наистина да се е отегчил, но пък ти не си виновна. Не си знаела как да подходиш, най-вече той. Никога не говори за проблемите си, общи познати или политика на първа среща, само това ще ти кажа. А и всеки в нета може да ти пише простотии, и на живо да мълчи като риба, примерно. Може да се е свило момчето просто. Изчакай малко, не го търси, нека ако иска сам да ти потърси... и евентуално да опитате за втора среща....

Offline

#7 2013-03-11 19:35:42

Krusu123
Member
From: In my heart ..
Registered: 2012-07-21
Posts: 1,366
Website

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Първо да кажа, че един месец не е "дълго време си писахме"..

Иначе - Не мога да разбера какво очакваше, когато те види - да ти се нахвърли ли?
Според мен, колкото и кофти да звучи(винаги аз съм "черната станция"), просто му е било скучно.Разговорите за общи познати са за между..ъъ.. просто познати, а до колкото разбирам ти искаш нещо повече?И защо си си тръгнала толкова рано, само 1 час?
Според мен не трябва да му пишеш, той ако иска, ще ти пише пръв, ако ли не - майната му.

(y) Абсолютно.. имах подобна среща. С едно момче в нета много уж си писахме (всъщност ние се познавахме от първи клас, но бяхме изгубили връзка) и се видяхме, и беше хипер гадно за него... не ми го каза пряко на мен , но разбрах ей така... Смисъл, може наистина да се е отегчил, но пък ти не си виновна. Не си знаела как да подходиш, най-вече той. Никога не говори за проблемите си, общи познати или политика на първа среща, само това ще ти кажа. А и всеки в нета може да ти пише простотии, и на живо да мълчи като риба, примерно. Може да се е свило момчето просто. Изчакай малко, не го търси, нека ако иска сам да ти потърси... и евентуално да опитате за втора среща....


Just because someone smiles all the time,
doesn't mean their life is perfect.

Offline

#8 2013-03-12 07:46:30

skitlyo
Member
Registered: 2011-11-01
Posts: 91

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Спокойно , не ти си виновна.. АКО той беше постъпил като мъж , щеше да ти каже още на срещата.. така че не се безпокой , има още много мъже на този свят , долеч по-свестни от този.. smile


I can't live without you..
[img]http://data.whicdn.com/images/65791815/large.gif[/img]

Offline

#9 2013-03-12 10:01:45

gigAaa
Member
Registered: 2012-08-04
Posts: 660

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

и според мен не трябва да се отегчаваш.изчакай още няколко дни.ако нищо не стане,давай смело напред.не се затормозявай с глупости.излишно е  wink


DON'T FORGET TO SMILE sun

Offline

#10 2013-03-12 10:10:19

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Според мен не трябва да му пишеш, той ако иска, ще ти пише пръв, ако ли не - майната му.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#11 2013-03-12 10:38:02

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Че то това не е мъж, от ясно по-ясно е, че е някакъв пикльо. laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#12 2013-03-12 10:58:24

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Съдейки по разговорите ви във фейсбук, вероятно е очаквал срещата да протече по малко по-интересен начин. Тези общи, познати до болка и очевидно скучни за него дискусии, които сте провели, е много възможно да са му втълпили, че си интересна и дръзка личност само в интернет, а това да го е отблъснало по някакъв начин. Въпреки че, ако едно момче иска да направи дадена среща интересна, то нещата са по-скоро в неговите ръце, от колкото в тези на момичето, с което излиза. А може и просто да си има някакви лични проблеми и задачи, които да са причина за отсъствието му. Направи опит за още един интернет разговор или среща, ако и тогава не се получи и усетиш, че нещата не вървят, просто се примири и откажи.

Offline

#13 2013-03-12 14:20:13

mimi_vasileva
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 679

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

И аз мисля, че не трябва да го търсиш първа. Изчакай малко да те потърси той, ако не го направи прецени има ли смисъл и ако смяташ, че е важен за теб го потърси ти, но ако видиш, че нещо не става или че той се държи студено ЗАРЕЖИ ГО няма смисъл да се занимаваш...


Look, if you had one chance,
one opportunity to seize everything
you've ever wanted, in one moment,
would you capture it... or just let it slip?

Offline

#14 2013-03-12 14:28:53

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Какво стана? В мен ли е проблема? Какво да правя?

Както казаха някои потребители, най- добре поеми иниацитива, потърси го първа ( но този път, не се захласвай чак до такава степен във фейсбук с 'перверзностите'.. няма смисъл) в случай, че решите да излезете отново говори повече за него и покажи заинтересованост, разказвайте си случки, шегувайте се.. абе ддз :д квото ви падне, но в никакъв случай не се оплаквай за нещо.. защото най- много да го отблъснеш. ; )  Ако нищо не се получи, било е скучно и после не те потърси, най- добре спри да се занимаваш с него. И не си трови живота заради подобно запознанство по интернет. smile


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook