#1 2013-03-03 11:41:34

bubito_
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 94

Re: Представител на AVON.

На 17 години съм и ноември ще навърша 18,питам се дали мога да стана представител/консултант на авон на 17 години?Благодаря  smile


Legend says,when you can't sleep at night,it's because you're awake in someone else's dream!:)))

Offline

#2 2013-03-03 12:21:42

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Представител на AVON.

Eдно момиче  е 7 клас и е представител.По документи се води,че родителите са представители,но иначе са децата.Познавам 2 момичета,който са така. (makeup)


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#3 2013-03-03 12:24:02

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Представител на AVON.

Доведената сестра на една фр е на 11 и е представител на авон....Мисля че на 100% можеш... smile


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#4 2013-03-03 12:33:04

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Представител на AVON.

Абе да не създавам нова тема... някой знае ли как се става представител на Ейвън?  smile

Offline

#5 2013-03-03 12:39:52

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: Представител на AVON.

Абе да не създавам нова тема... някой знае ли как се става представител на Ейвън?  smile

Амиииии ;;

Виж :

1. Какви са условията, за да стана представител на  AVON?
Първото условие - на което  трябва да отговаряте е да имате навършени  18 години.

2. Трябват ли ми някакви инвестиции за да започна собствен бизнес в AVON ?
Не са необходими никакви инвестиции. Регистрацията е БЕЗПЛАТНА. Не е необходимо продуктите да се закупуват предварително, а се получават на кредит. Получават се от AVON, дават се на клиентите и тогава се заплащат в AVON.

3. Има ли изисквания какви поръчки да се пускат?
Всяка кампания е необходимо да се прави поръчка  от 50лв - като това са цените от брошурата.

4. Какво означава -кампания?
На всеки три седмици брошурата на AVON се сменя с нова и в рамките на тези 3 седмици е необходимо да се пусне поръчката.Това в AVON се нарича кампания.

5. По всяко време ли може да се пуска поръчката от 50лв?
Не. В кампанията има 2 дати за поръчки, които са предварително определени от AVON и на определени дати  се получават продуктите.Ако поръчката е над 100лв - може да се пусне Експресна поръчка, която пристига до 4 работни дни.

6. Получавам ли материали, с които  да започна своя бизнес в AVON ?
Да.На среща с Лидера на екип,който ще Ви обясни всичко, което да Ви помогне да бъдете успешни в AVON ще получите комплект от брошури,флайери които са Вашите помагала,документ за регистрация.

7. Заплащам ли тези материали?
Не.Това е комплект за регистрация.Регистрацията е БЕЗПЛАТНА.

8. Трябва ли да инвестирам в други материали?
За да сте успешен продавач трябва да показвате мостри на вашите потребители, за да могат да тестват предварително продуктите. Ваше е желанието колко да инвестирате в мостри и брошури.

9. Какво  ще печеля като представител ?
Като представител ще печелите до 25% отстъпка от цената на продуктите в брошурата.

10. Може ли да развивам кариера в AVON?
Можете да се развивате кариера - като Координатор, Лидер на екип,Кандидат
мениджър,Младши мениджър. Като назначавате и обучавате представители на AVON.

11. Имам ли други привилегии като представител на AVON?
Да. Освен отстъпките имате възможност да си закупувате комплекти от продукти на много ниски цени. Имате и допълнителни комисионни програми в повечето от кампаниите.

12. Лесно ли се продават продуктите на AVON ?
Да. Сами ще се убедите в това. AVON е американска козметична компания, която е вече 123 години на Световния пазар. Продуктите са познати и се продават в повече от 100 страни. Във всяка брошура има продукти на много ниски цени и промоции за клиентите.

13. Как се пускат поръчките на AVON?
Трябва ли да се попълват бланки или да се ходи до офис за това?

Само първата поръчка  се попълва на бланка и заедно с документите за регистрация се изпращат в Централен офис.След получаването на първата поръчка и получаването на номер на представител са прави регистрация в сайта на AVON и след това всички останала поръчки се изпращат ОНЛАЙН.

14. Как се получават поръчките на AVON?
Поръчките се получават индивидуално от всеки представител.
Има два начина по които можете да ги получавате. От офисите на куриерска агенция "СПИДИ" - като това е БЕЗПЛАТНО. Има вариант и куриер на "СПИДИ" да го достави до място, където Вие посочите в поръчката си. Таксата за доставка до всяко кътче на България е САМО 1.95лв. Това Ви спестява време и по този начин можете да сте мобилни при получаването на поръчките си.

За да станеш представител на Авон в началото ти дават определена сума, коята трябва да набавиш поръчките , за да видят дали ще ти върви и така..


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

#6 2013-03-03 12:46:21

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Представител на AVON.

Абе да не създавам нова тема... някой знае ли как се става представител на Ейвън?  smile

Амиииии ;;

Виж :

1. Какви са условията, за да стана представител на  AVON?
Първото условие - на което  трябва да отговаряте е да имате навършени  18 години.

2. Трябват ли ми някакви инвестиции за да започна собствен бизнес в AVON ?
Не са необходими никакви инвестиции. Регистрацията е БЕЗПЛАТНА. Не е необходимо продуктите да се закупуват предварително, а се получават на кредит. Получават се от AVON, дават се на клиентите и тогава се заплащат в AVON.

3. Има ли изисквания какви поръчки да се пускат?
Всяка кампания е необходимо да се прави поръчка  от 50лв - като това са цените от брошурата.

4. Какво означава -кампания?
На всеки три седмици брошурата на AVON се сменя с нова и в рамките на тези 3 седмици е необходимо да се пусне поръчката.Това в AVON се нарича кампания.

5. По всяко време ли може да се пуска поръчката от 50лв?
Не. В кампанията има 2 дати за поръчки, които са предварително определени от AVON и на определени дати  се получават продуктите.Ако поръчката е над 100лв - може да се пусне Експресна поръчка, която пристига до 4 работни дни.

6. Получавам ли материали, с които  да започна своя бизнес в AVON ?
Да.На среща с Лидера на екип,който ще Ви обясни всичко, което да Ви помогне да бъдете успешни в AVON ще получите комплект от брошури,флайери които са Вашите помагала,документ за регистрация.

7. Заплащам ли тези материали?
Не.Това е комплект за регистрация.Регистрацията е БЕЗПЛАТНА.

8. Трябва ли да инвестирам в други материали?
За да сте успешен продавач трябва да показвате мостри на вашите потребители, за да могат да тестват предварително продуктите. Ваше е желанието колко да инвестирате в мостри и брошури.

9. Какво  ще печеля като представител ?
Като представител ще печелите до 25% отстъпка от цената на продуктите в брошурата.

10. Може ли да развивам кариера в AVON?
Можете да се развивате кариера - като Координатор, Лидер на екип,Кандидат
мениджър,Младши мениджър. Като назначавате и обучавате представители на AVON.

11. Имам ли други привилегии като представител на AVON?
Да. Освен отстъпките имате възможност да си закупувате комплекти от продукти на много ниски цени. Имате и допълнителни комисионни програми в повечето от кампаниите.

12. Лесно ли се продават продуктите на AVON ?
Да. Сами ще се убедите в това. AVON е американска козметична компания, която е вече 123 години на Световния пазар. Продуктите са познати и се продават в повече от 100 страни. Във всяка брошура има продукти на много ниски цени и промоции за клиентите.

13. Как се пускат поръчките на AVON?
Трябва ли да се попълват бланки или да се ходи до офис за това?

Само първата поръчка  се попълва на бланка и заедно с документите за регистрация се изпращат в Централен офис.След получаването на първата поръчка и получаването на номер на представител са прави регистрация в сайта на AVON и след това всички останала поръчки се изпращат ОНЛАЙН.

14. Как се получават поръчките на AVON?
Поръчките се получават индивидуално от всеки представител.
Има два начина по които можете да ги получавате. От офисите на куриерска агенция "СПИДИ" - като това е БЕЗПЛАТНО. Има вариант и куриер на "СПИДИ" да го достави до място, където Вие посочите в поръчката си. Таксата за доставка до всяко кътче на България е САМО 1.95лв. Това Ви спестява време и по този начин можете да сте мобилни при получаването на поръчките си.

За да станеш представител на Авон в началото ти дават определена сума, коята трябва да набавиш поръчките , за да видят дали ще ти върви и така..

Благодаря много за инфото!

Offline

#7 2013-03-03 17:46:16

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Представител на AVON.

Можеш да си представител, от друго име.На твое име, без навършени 18 години - не, не може.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#8 2013-03-03 17:47:42

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Представител на AVON.

Можеш разбира се. Едно момиче от моя клас на 13г. вече е дистрибутор на Avon. surprised Но е с данните на майка си.

Offline

#9 2013-03-03 17:59:49

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Представител на AVON.

Може, но трябва да е с името на родител.


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#10 2013-03-05 15:08:51

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Представител на AVON.

Аз съм представител на 16 съм от някъде 3-4 години съм регистрирана съм с името на майка ми.


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#11 2013-03-10 20:16:58

bubito_
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 94

Re: Представител на AVON.

Благодаря много.  smile


Legend says,when you can't sleep at night,it's because you're awake in someone else's dream!:)))

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook