#1 2013-02-25 19:06:33

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Въпроси,свързани с нашето здраве

Тук задавайте своите въпроси за здравето-който може ще ви помогне ТУК или на ЛС.

ЗАБРАНЯВА се отварянето на нови теми. (exclaim)  smile


И моля,ако имате конкретни оплаквания-посетете лекар-тук НЕ Е медицински форум все пак.


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#2 2013-04-13 11:00:09

el.nihatova
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 80

Re: Въпроси,свързани с нашето здраве

Здравейте! Моят проблем е, че коремът ми се подува много бързо. Само да изпия една чаша вода и вече се е подул, след като стана от масата изглеждам като бременна. Този проблем ми се появи тази година, до миналата година имах плоско коремче. Случвало ли ви се е? Как да го предотвратя?

Offline

#3 2013-04-13 11:13:02

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси,свързани с нашето здраве

Здравейте! Моят проблем е, че коремът ми се подува много бързо. Само да изпия една чаша вода и вече се е подул, след като стана от масата изглеждам като бременна. Този проблем ми се появи тази година, до миналата година имах плоско коремче. Случвало ли ви се е? Как да го предотвратя?


Виж тази статия. И на мен понякога ми се подува.

Offline

#4 2013-07-18 21:52:13

galiana
Member
Registered: 2012-06-20
Posts: 342

Re: Въпроси,свързани с нашето здраве

Здравейте! Сигурно вече повече от месец кашлям и се задушавам след кашлянето, а понякога и без да кашлям. Първо като ходих на лекар само кашлях преписаха ми антибиотик и сироп. Втория път като ходих отново ми преписаха антибиотик и сироп. Третия път ме пратиха на снимка, но тогава се задушавах. Снимката показа лек бронхит и докторката каза, че имам някаква алергия сигурно и ми преписа противо-алергични. Но няма промяна. Продължавам да кашлям и се задушвам. Според вас какво може да е?


El amor es como mafia,una vez que estas dentro ya no puedes salir!

Offline

#5 2013-07-18 22:05:48

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Въпроси,свързани с нашето здраве

Здравейте! Сигурно вече повече от месец кашлям и се задушавам след кашлянето, а понякога и без да кашлям. Първо като ходих на лекар само кашлях преписаха ми антибиотик и сироп. Втория път като ходих отново ми преписаха антибиотик и сироп. Третия път ме пратиха на снимка, но тогава се задушавах. Снимката показа лек бронхит и докторката каза, че имам някаква алергия сигурно и ми преписа противо-алергични. Но няма промяна. Продължавам да кашлям и се задушвам. Според вас какво може да е?

Аз миналата година бях по същия начин nod пролетно-лятна алергия е или нещо такова.Няма да ти помогнат лекарства или поне така мисля.Само ще си мине. nod


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#6 2013-07-19 09:33:33

galiana
Member
Registered: 2012-06-20
Posts: 342

Re: Въпроси,свързани с нашето здраве

Здравейте! Сигурно вече повече от месец кашлям и се задушавам след кашлянето, а понякога и без да кашлям. Първо като ходих на лекар само кашлях преписаха ми антибиотик и сироп. Втория път като ходих отново ми преписаха антибиотик и сироп. Третия път ме пратиха на снимка, но тогава се задушавах. Снимката показа лек бронхит и докторката каза, че имам някаква алергия сигурно и ми преписа противо-алергични. Но няма промяна. Продължавам да кашлям и се задушвам. Според вас какво може да е?

Аз миналата година бях по същия начин nod пролетно-лятна алергия е или нещо такова.Няма да ти помогнат лекарства или поне така мисля.Само ще си мине. nod

БЛАГОДАРЯ ТИ! smile


El amor es como mafia,una vez que estas dentro ya no puedes salir!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook