#1 2012-12-12 17:03:59

Murderer .
Member
From: world of Gummy Bear ^,^
Registered: 2012-04-30
Posts: 154

Re: Заради момче.

Всичко започна от 18 септември. Ново училище, нов клас. Харесах си едно момче от класа ми и постоянно говорих за него на най-добрата ми приятелка. Понеже тя ме разпитваше и й беше интересно. След известно време реших да ги запозная. Всичко вървеше наред. И ( приятелката ми) знаеше колко много го харесвам. От деня, в който ги запознах, те започнаха да си пишат и да си говорят по телефона (имат си телефоните по моя вина). Вече беше очевидно, че тя го харесва със сигурност. Но нищо не знам за него. В училище доста често се закачаме двамата, държи се много мило. И започна да идва всеки ден до моето училище уж да ме види, понеже ни е мъчно една за друга. Но като дойде, каже ми 2 думи и се залепва за него. Вече беше прекалено очевидно, че го харесва и се реших да я попитам. При което тя ми отговори, цитирам " Как можа да си го помислиш, за тези 7 години не ме ли опозна. Как можа просто? Изкарваш ме съвсем НЕприятелка. Виждам колко го харесваш, не бих те наранила. " С това приключи разговорът. Аз останах радостна и с мнение, че спира всякакви контакти с него и си продължава, но уви не е така. Тук идва моята ( поне за мен ) лоша постъпка, да вляза във фейсбука й. При което виждам чат от деня в който се запознаха, до ден днешен. Познавам И от 7 години, до сега не сме се карали изобщо. Мислех си, че я познавам прекалено добре, че и имам -пълно довери и че не би постъпила толкова предателски и егоистично. Просто не нам какво да правя. Идеи ?


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m40oyvfB1s1rv4ymgo1_500.gif[/img]
Ask - ComeTakeMeThere

Offline

#2 2012-12-12 17:12:09

Incredible*
Member
From: Dubai, United Arab Emirates.
Registered: 2011-11-01
Posts: 16,522

Re: Заради момче.

Кажи и,че си и влизала в фейсбука и си видяла какво са си писали с това момче. Говори с нея директно. Прави каквото ще правиш,но гледай да не си развалите приятелството,не си струва за едно момче да се карате.


Винаги ще си грозна за кучките, които не те харесват.
Винаги ще си кучка за мъжете, които не могат да те имат.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9xy6c30qq1qa3zmpo1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-12-12 17:32:53

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Заради момче.

Няма смисъл за едно момче да разваляте 7 годишно приятелство. Момчетата идват и си отиват, но най-добрата приятелка остава винаги. А ако се харесват, нали знаеш, че и двете страни са виновни? Смисъл не на нея да се разсърдиш, а не него не.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#4 2012-12-12 17:56:01

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: Заради момче.

Не се карайте заради едно момче. Намери начин да говориш с нея и да и обясниш как стоят нещата. Да и кажеш,че не си заслужава заради едно момче да се проваля всичко. И без да се лъжете една друга. wink


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#5 2012-12-12 20:58:59

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Заради момче.

Няма смисъл за едно момче да разваляте 7 годишно приятелство. Момчетата идват и си отиват, но най-добрата приятелка остава винаги. А ако се харесват, нали знаеш, че и двете страни са виновни? Смисъл не на нея да се разсърдиш, а не него не.

хах..каква най-добра приятелка! Тя ако наистина беше "най-добра" нямаше да направи това!
Аз бях същата като теб...запознах вече бившия ми приятел с моята "уж" добра приятелка и като почнаха едни завистливи изказвания.. "Уреди се ти,добре си ти" Като цяло имаше страшно много злоба от момиче,от което смятах за своя приятелка.Можеш ли да повярваш? Ами да,факт! После тя си писала СМС-си с него и той като идвал да ме види,първо нея щял да вземе..ииии като му казах той самия да я попита и тя точно по абсолютно същия начин реагирила: "Безобразие!Как посмя да ме попиташ изобщо?" Да бе да..и да кажеш на черното бяло?!? Как пък не?!? Момичето след това се постара да ни скара,да ми говори зад гърба,да привлече неговото внимание.Хубаво,че не беше тя причината за нашата раздяла,но имаше доста принос.Извод от това всичко: Приятели няма! Всеки гледа своите собствени интереси и би бил готов да забие нож в гърба ти,само и само той/тя да е добре.Вече съм се научила...нищо на никого и с никого и толкоз! Мое мнение wink

Offline

#6 2012-12-12 22:08:15

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Заради момче.

Абе това да деца на по 14 години ти очакваш на 15 истинската любов ли да срещнеш? Точно защото ми се е случвало два пъти, с едно и също момиче, говоря от личен опит. Колко още жаби  ще челунеш преди това ти е бедна фантазията.. Безсмислено е просто да се кара с приятелката си.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#7 2012-12-12 22:37:40

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Заради момче.

Абе това да деца на по 14 години ти очакваш на 15 истинската любов ли да срещнеш? Точно защото ми се е случвало два пъти, с едно и също момиче, говоря от личен опит. Колко още жаби  ще челунеш преди това ти е бедна фантазията.. Безсмислено е просто да се кара с приятелката си.

Тя пък ако и беше приятелка поне трябваше да и каже истината..и това което ти е казало даденото момиче "как е можело да си го помислиш" била съм в абсолютно същата ситуация и една от  уж най-добрите ми приятелки която вече просто не е сред тях ми говореше абсолютно същите глупости че как можело да си го помисля , да не съм луда знаела че аз много го харесвам и накрая каква?С най-добрия ми приятел който е приятел с даденото момче излизаме и какво да видим пред нас те двамата да се целуват..Адски гадно ми стана след това просто скъсахме всякакви отношения с даденото момиче. smile


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#8 2012-12-12 22:43:31

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Заради момче.

Накратко- тегли една майна и на двамата. Според мен не си заслужава да полагаш в подобен случай усилия. Остави ги двамата да се разберат, да правят какво искат и току виж момчето може да отреже приятелката ти, заради глупавата й постъпка и да се върне при теб ;д Ако обаче се съберат- здраве да е. Както казаха по- горе, през още колко момчета ще минеш .... (( :


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#9 2012-12-13 06:55:14

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Заради момче.

Само какъв обрат зае тая тема laugh Виж , ако момчето харесва приятелката ти, нищо не можеш да направиш, за да привлечеш вниманието му. Хора, мъжете също са човешки същества, в повечето случаи дори 100 пъти по-човечни от нас самите! От личен опит го знам. Хубаво, че си говорила на приятелката си за това че го харесваш. Не че нещо, но ти си си виновна за твоето падение по таз тема. Вярно, че приятелката ти е постъпила дебелашки, но вина, и то голяма има И в самата тебе. Аз споделям за подобни мои мании по момчета, по музикални групи.. и прочее само с хора, на които на 100 процента имам доверие. Очевидно е че приятелката ти не е истинска приятелка, но все пак май е всеобща тайна, че хората първо търсят вината в другите преди тази в себе си. Навярно си заслепена и си изградила свое чувство за справедливост, но това нещо е трябвало да го задържиш само за себе си. От чисто личен опит знам, че нещата не потръгват както на мен ми се иска, ако кажа на някого. С malwu.. съм много съгласна също.

PS. надявам се обяснението ми да не е било много сложно за обяснение и да не си се обидила blush


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#10 2013-01-04 22:48:57

Murderer .
Member
From: world of Gummy Bear ^,^
Registered: 2012-04-30
Posts: 154

Re: Заради момче.

Пак съм аз. С продължение. Та така, разказах на Т(приятелка) за случващото се, при което тя реши да каже на И как се чувствам, понеже аз нямах смелост, защото си мислих, че ще нараня И по някакъв начин. Аз отидох до магазина и през това време Т разказала всичко, което сме си говорили на И и след това отидохме в парка. И се умълча и по едно време започна да плаче, при което на мен ми стана гадно и аз също започнах да плача. Решихме да извикаме и Н(друга приятелка) . По пътя и 2-те плачехме и Т ми каза да спра да плача за едно момче, но аз й казах, че не плача за него, аз плача за И. След това Т попита И за какво плаче и тя отговори, че плаче за мен. След това Н и Т ни успокоиха и се разбрахме с И да забравим за него и да приключим всякакви контакти с него, защото така ще е най-добре и за двете ни. От този ден нито дума за него, държахме се както преди, но на 31.12 влязох за нещо в фейбук профила й и забелязах, че са си писали от доста отдавна, в смисъл те не са спирали да си пишат, дори когато си обещахме. Видях, че той и е предложил и си помислих, че тя ще му откаже, но уви тя му се разсърди, че той не и предложил в 00:00. На Нова Година се бяхме събрали в една приятелка. И излязохме в центъра към 00:00. След минути тя идва и ми казва как той й е предложил и аз я попитах и ти какво отговори. И тя каза "Еми да, много ясно" ... Понеже си казахме, че ще забравим за него, аз се държах все едно съм го забравила и си мислех, че и тя ще е така, но не .. И точно преди въпросното момче да й предложи по телефона, друго момче и предложи очи в очи и я целуна, а те не се отдръпна, но прие да станат гаджета с въпросното момче .. И с нахалство дойде и ми го каза .. Просто вече не знам какво да правя ..


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m40oyvfB1s1rv4ymgo1_500.gif[/img]
Ask - ComeTakeMeThere

Offline

#11 2013-01-05 00:22:29

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Заради момче.

Вие не разбрахте ли че такова нещо като ''Истински вечни приятели'' НЯМА
В крайна сметка, хората са такива. Винаги ще използват най-доброто за себе си, за съжаление. Не му мисли, намери си ИСТИНСКА приятелка, срещат се много рядко но си струва.
А и, виновно е И момчето, нали? А не тя, не точно. Той какво да направи като не харесва теб?
Да знаеш колко момчета ще ''обичаш'' докато намериш истинския само laugh Живой си живота!


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#12 2013-01-05 12:24:12

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Заради момче.

Да го духа


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#13 2013-01-05 13:53:12

Murderer .
Member
From: world of Gummy Bear ^,^
Registered: 2012-04-30
Posts: 154

Re: Заради момче.

Вие не разбрахте ли че такова нещо като ''Истински вечни приятели'' НЯМА
В крайна сметка, хората са такива. Винаги ще използват най-доброто за себе си, за съжаление. Не му мисли, намери си ИСТИНСКА приятелка, срещат се много рядко но си струва.
А и, виновно е И момчето, нали? А не тя, не точно. Той какво да направи като не харесва теб?
Да знаеш колко момчета ще ''обичаш'' докато намериш истинския само laugh Живой си живота!

Е да , аз нищо не мога да направя, като той я харесва ама тя пък постъпва толкова егоистично. Как можа да му приеме? ..


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m40oyvfB1s1rv4ymgo1_500.gif[/img]
Ask - ComeTakeMeThere

Offline

#14 2013-01-05 16:53:37

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Заради момче.

Вие не разбрахте ли че такова нещо като ''Истински вечни приятели'' НЯМА
В крайна сметка, хората са такива. Винаги ще използват най-доброто за себе си, за съжаление. Не му мисли, намери си ИСТИНСКА приятелка, срещат се много рядко но си струва.
А и, виновно е И момчето, нали? А не тя, не точно. Той какво да направи като не харесва теб?
Да знаеш колко момчета ще ''обичаш'' докато намериш истинския само laugh Живой си живота!

Е да , аз нищо не мога да направя, като той я харесва ама тя пък постъпва толкова егоистично. Как можа да му приеме? ..

Има ги всякакви образи. Едни се бутат докато момчето е обвързано, други гледат да изпреварят останалите, че да не и го "откраднат". Нямам думи вече. После защо момчетата ни обиждат. Най- добре им бий шута, пък и такава приятелка не ти трябва, тя няма да се промени.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#15 2013-01-05 17:38:50

мимозата
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2011-11-06
Posts: 819

Re: Заради момче.

Да го духа

Точно така! .. Не заслужава да се занимаваш с нея повече след всичко което е направила. Според мен просто трябва да я зарежеш. Но е жалко че сте си развалили приятелството заради момче lipssealed






♔...................†...........♔

tumblr_mdrlgxhqIF1rkyjcto1_500.gif


[img]http://i1062.photobucket.com/albums/t497/nutella-k-i-t-t-y/Panda_GIF_by_PandaBearRae.gif[/img]

The day I learn to fly,
I'm never coming down.

Offline

#16 2013-01-05 19:05:02

waLLz =]
Member
From: SOFIYA CITY
Registered: 2011-09-09
Posts: 3,378

Re: Заради момче.

Само един режисьор ти трябва.


[img]http://25.media.tumblr.com/7c425a9dbe4766bf629d30760ed8cdd9/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o1_r1_250.gif[/img][img]http://24.media.tumblr.com/10da5e65b5f3d01e32ddef756fce49c8/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o2_r1_250.gif[/img]
[img]http://25.media.tumblr.com/6e3d4ec3b5f71b8a094b5561bfe8d2d3/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o3_r1_250.gif[/img][img]http://25.media.tumblr.com/514154f27a9110f167ab3986f6ac5f51/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o4_r1_250.gif[/img]

Offline

#17 2013-01-05 21:47:15

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Заради момче.

Идеята ми е да я зарежеш, защото и аз имах една най-добра приятелка, която търпях 4 години да се бута навсякъде и да ми отнема всичко, което е мое и когато няма нужда от мен да ме зареже. Тя ако ти беше истинска приятелка щеше много по-резервирано да се държи с това момче и щеше да те подкрепи теб! Това не е истински приятел и по-добре сега и бий шута колкото и да ти е гадно, защото ще се бута така на всяко следващо момче и накрая ти ще си сама ...  smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#18 2013-02-10 12:07:33

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Заради момче.

мимозата wrote:

Да го духа

[i] Точно така! .. Не заслужава да се занимаваш с нея повече след всичко което е направила. Според мен просто трябва да я зарежеш. Но е жалко че сте си развалили приятелството заради момче :


Аз нали казах,че тя не ти е приятелка...


wink

Offline

#19 2013-02-10 12:16:01

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Заради момче.

Да го духа

Съгласна laugh


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#20 2013-02-17 22:29:00

ezaura65
Member
Registered: 2012-05-01
Posts: 74

Re: Заради момче.

Просто нямам думи..Каква приятелка е тази ...Ако ти беше истинка приятелка..нямаше да допусне да се влюби в него и да не си пище с него, а просто да го примахне от фацебоок..Щом ти е дала дума е трябвала да я спази  smile


What over our souls are made of , his and mine are the same !

Offline