#1 2013-01-19 11:30:38

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Изместване капачката на коляното

Вчера сутринта в час по физическо, докато танцувахме дунавското хоро, изведъж ми се измести капачката на коляното и паднах. Господина извика сестрата и се обадихме на 112. Линейката дойде и ме закара в Пирогов. Проверяваха ми крака, правиха ми снимка и накрая ми сложиха шина на крака, с която ще стоя 3 седмици. А училищната сестра уж ме уверяваше, че няма да ми слагат чак такива неща. Още по-лошото е, че стоя неподвижна в леглото, на едно място и не трябва да мърдам крака и така до понеделник, докато не отидем на контролен преглед в детската травматология. Не мога да стоя на едно място в леглото, боли ме опашната кост вече и не издърйам просто.
На някой случвало ли му се е, и да обясни какво е правил в домашни условия, за да се справи с проблема. Моля ви, много ще съм ви благодарна. smile

Offline

#2 2013-01-19 16:14:36

dushica56
Member
Registered: 2009-12-15
Posts: 60

Re: Изместване капачката на коляното

Напълно те разбирам! Преди 2 месеца пострадах при катастрофа и ми се пукна тибията (дълга тръбеста кост на долния (задния) крайник), лежах 7 дни в "пирогов" без да ставам след това всичко ме болеше(както казваш ти опашната кост, гърба) и като станах много ми се въртеше главата не можех да пазя добре равновесие. Много е неприятно. Най-доброто решение е да учиш каквото учат съучениците ти, защото после ще ти е много трудно! Успех и бързо оздравяване!  hug


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cdc … o1_250.gif

От глупостите Ви се храня на филия ги мажа! laugh

***

Хем си тъп, хем си упорит,
хем получаваш лакът,
хем шамар, хем ритник.

Offline

#3 2013-01-19 18:15:37

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Изместване капачката на коляното

Ох, много неприятно sad  и аз имам доста проблеми с кракът си(артрит)... по- добре си чети уроците, защото ще изостанеш много и ще ти е доста трудно.

  • Бързо оздравяване!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#4 2013-01-19 18:25:03

illusion.
Member
From: Велико Търново.
Registered: 2012-03-23
Posts: 1,449

Re: Изместване капачката на коляното

Чети книга, списание, рисувай... Просто нещо, което ще те държи заета ( до колкото е възможно ), но както казаха и преди мен - отделяй време и за уроците.
Скорошно оздравяване!


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/299/5052299C.gif[/img]
.............................................  old - just meee[/*]
[/list]

Offline

#5 2013-01-20 11:36:44

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Изместване капачката на коляното

Прави сте, благодаря много за съветите.  bow

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook