#51 2012-12-24 16:08:29

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст. heart

Offline

#52 2012-12-24 17:20:00

imposible_**
Member
From: Soffia
Registered: 2011-09-20
Posts: 177

Re: Кърваво було. [Завършена.]

следваща част smile и Весели празници


Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. laugh

Offline

#53 2012-12-24 20:58:50

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст и весели празници. heart

Offline

#54 2012-12-27 12:36:57

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Глава 8

.. Марк вече пътуваше извън града, пътуваше към къщата на майка си. Докато след опасен завой, не го блъсна един тир. Всичко стана от невнимание на шофьора. Марк се отърва без никакви поражения, на колата бе паднал само номерът и бе изкривен спойлерът. Тя щеше да е напълно смазана, ако не бе забелязал опасността и не ме дръпнал скоростта навреме. С колата на Елизабет пристигнаха всички от семейството му.
- Сине, добре ли си? - майка му бе много притеснена.
- Да, мамо, нищо ми няма. Аз съм добре, няма проблеми. За седмица вземат колата, за да я поправят.
Полицията оправи нещата, а всички се качиха в колата на сестра му. Пристигнаха у тях, изпиха по кафе и разговаряха. Прехвърляха теми от братовчед му, до Натали. И най-вече сивото му ежедневие. Следобед сестра му го закара до къщата му.
- Благодаря ти.
- За нищо, братко. Пази се.
- Вие също. - каза той и слезе.
На следващия ден имаше купон на компанията, до самата фирма имаше изискано заведение. Марк трябваше да има дама - Натали беше насреща, само тя. Щеше да е изключително глупаво да вземе някоя от сестрите си и да я представи за дама. И половината щяха да кажат, че бързо е забравил покойната си любима. Да, семейството му щеше да е там. /майка му, баба му, двете му сестри и братовчеда, без него на къде ../
Натали се чувстваше ужасно, не спеше, не се хранеше, чувстваше, че вътрешно го обичаше. Беше наясно с факта, че това е невъзможна връзка. Марк не я харесваше, така, както тя него. И никой нямаше да допусне това, да мърсува със съпруга на покойната си сестра. Това е ужасно, но на нея явно не и пукаше. Не знаеше дали да сподели с някого. Тя самата бе дете, не знаеше кое е правилното, както да прави. Да, на 16 не е малка, но тя самата бе дете по душа. Постъпваше глупаво, без да мисли за последиците, накрая страдаше. Дали общата съдба на нея и Марк ги обединяваше поне малко? Над него бе натегнал спомена за Катерина, а над Натали - тежката дума на мащехата и. Дали щеше да има спасение?

Историята НЕ представлява единствено живота на Марк след смъртта на жена му, ще има още неща, които предполагам не се очакват.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#55 2012-12-27 14:09:08

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Пускай некст.  nod

Offline

#56 2012-12-27 16:02:28

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст. hug


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#57 2013-01-08 20:03:13

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Завърнах се. Историята има шансове, стига да има интерес. Има ли смисъл?


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#58 2013-01-13 07:12:12

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Я дай некст. star


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#59 2013-01-13 17:08:49

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Специално за Smile3 star

Глава 9

Цък, цък .. Тъъъъъъм ..
- Здравей, Натали. Утре ще дойдеш ли на фирменото събитие?
- Да, разбира се. Няма да пропусна. Още ли се сърдиш?
- Забрави за това, няма значение. Ще те взема в 20:20.
Разбраха се, а Натали шумно разтършува в гардероба си, за да потърси нещо подходящо. Намираше някакви рокли от деведесетте, с подплънки на раменете или старомодни токчета. Напомняха и на майка и. След погребението бе прибрала всичките и вещи. Сега търсеше друго място, където да ги сложи.
Стефания се подаде на вратата.
- Мога ли да ви помогна, млада госпожице? - опитваше се да се държи любезно, но престаравайки се.
- Моля те..Ще се оправя сама. - отряза я Натали.
- Сигурно ще придружиш съпруга на сестра ти на партито му? - зададе хаплив въпрос мащехата и.
- Да, защо не. Не мога да го оставя сам.
- Ясно. По всички вестници пише, че все още не се знае с коя ще се домъкне уважаемият господин. Баща ти знае ли?
- Не, но мисля, че няма да възрази.
И да, Том не възрази. На следващият ден вечерта, към 20:10, Натали вече е готова, а Марк я чакаше в хола при баща и.
- Прекрасна си. - каза той и целуна ръката и.
- Благодаря. - тя си усмихна.
- Скъпа, не прекалявай с алкохола. И до 02 часа, да си у дома! - на излизане добави Том
- Но татко ..
- Не възразявай, че иначе и това ще ти отнема.
- Добре. Довиждане. - каза тя и целуна баща си.
Бащата я повери на Марк, и им пожела приятно изкарване.
Излязоха. Валеше сняг, над роклята си имаше дебело палто. Беше с високи токчета и добре направена прическа. Постара се с грима, приличаше на момиче от корица на списание.
Потеглиха. Когато пристигнаха Марк, допълни.
- Виж, ще трябва да ме хванеш под ръка. И не се отделяй много много. Знаеш, че баща ти ми каза да те контролирам какво правиш. И няма да пиеш изобщо. Нямаш 18. А ако има и някоя кука, лошо. Слушай какво ти говоря.
- Ох, добре. - примири се тя, че няма да е толкова забавно, както си го представяше.



Краят наближава. Скоро по БТВ laugh laugh


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#60 2013-01-13 19:17:51

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст.  heart

Offline

#61 2013-01-14 16:57:36

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст heart

Offline

#62 2013-01-15 20:16:27

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Глава 10

Празненството започна.
- Каква тъпня. Скучно ми е. - вайкаше се постоянно Натали.
- не пожела да те запозная с колегите си. Сега кротувай. А, ето един, който ще харесаш. - искаше да я пробута на братовчед си.
- Този е грубиян. Не мога да го понасям. Моля те, да си взема още едно питие!
- Добре, само още едно. И стига толкова.
Но не беше едно, бяха много. Натали беше полупияна, а Марк я бе изгубил от поглед.
- Да си вървим. Какво ще кажа на баща ти? Освен да ме гръмне..
- Пхаха, няма да му кажа, че искаш да ме водиш у вас. Да знаеш, че роклята ми трудно се откопчава..
- Говориш глупости. Спри да се смееш като откачена и давай да излизаме.
Набързо излязоха от залата.
- Само проблеми ми създаваш! Не знаеш какво говориш.
Потеглиха. По пътя тя заспа. Още не бяха пристигнали до тях. Вместо да я заведе в дома и, той я откара в неговия дом. Тя се събуди, когато паркираше.
- Ти не пи ли? - попита сънено тя.
- Не, по-разумен съм от теб и се ограничих. Изпих само малко. Въздържател съм.

Влязоха в дома му. Натали му се хвърли на врата, естествено.
- Ох, това ли чакаше.. - на Марк му стана явно, че явно не е пияна.
Всъщност, не беше най-трезвена, но тя при всички положения искаше да прекарат нощта заедно. Подразбираше се. Тъй като не можа да се откачи от нея, Марк я направи своя вечерта..
На сутринта Натали се прибра у дома, а по-бесни от всякога, я посрещнаха техните.
- Къде беше?
- Марк много съжалява, че не ви съобщи. Бързаше, защото е на работа. Блъснахме се с колата му и си ударих главата. Бях в болницата. - измънка тя и се качи горе.
Самата тя знаеше, че хич не е невинна. Бягаше от истината.
Още същия следобед се обади да раздрънка новината на най-добрата си приятелка Джеси.
- ..Той ми беше първия..Няма да го забравя. Но знам, че няма да се повтори. сега не мога да го погледна. Но и не съжалявам..
Точно тази част от разговора, чу Стефания. Направо нахълта в стаята и. С бърза реакция, Натали бързо затвори.
- Ах, ти, развратницо! - хвана я за косата.
- Пусни ме, нищо не знаеш ..

8-|


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#63 2013-01-15 20:19:19

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Става все по-интересно.  happy  Давай некст!

Offline

#64 2013-01-16 08:30:54

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Става все по-интересно.  happy  Давай некст!

(y)


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#65 2013-01-17 15:24:01

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Глава 11

А какво тогава, изнасили ли те?
- Да..
- Не лъжи, глупачке! Ти си го прелъстила, знам.
- Не е вярно, той си легна с мен. Харесва ме.
- Баща ти трябва да знае за това. Идвай!

Дома на Марк.
Той си вземаше душ и имаше предчувствия, че ще има последици. Било добри, или лоши. Но последиците винаги са лоши, така че очакваше всичко.
Няколко минути по-късно телефонът му иззвънява и той е повикан от бащата на Натали.
След час, вече у тях, се разраства бурен скандал.
- Как имаш очи да поглеждаш сестрата на покойната си съпруга, ти акъл нямаш ли бе .. Беше ми като син. - бащата, хванал Марк за гушата.
- Прав си. Но досадната ти дъщеря ме предизвика, направих и кеф, за да ми се махне от главата. Получи каквото искаше. Няма да призная вината си, защото нямам такава. Оставете ме ..
Том обаче явно намери решение.
- След като Натали навърши 20, се жените. Точка.

/извинявам се, в началото момичето беше на 16, но е ненормално да се жени на толкова, затова променям възрастта и - на 19 е./

Натали направи силно очудено, но и самодоволно изражение, но не каза нищо. Една нощ уреди живота и. Или поне тя така си мислеше. Нямаше търпение да се оженят. Докато Натали избираше рокля, това-онова, Марк кроеше планове чак да бяга. Не искаше и да чуе за нея.
Все по-често мислеше за покойната си съпруга Катерина. Отново го обзе това чувство, че ще е сам. Но по-добре сам, отколкото с глупавата и сестра.
Добре де, не беше глупава. Но знаеше какво иска.
Дали го обичаше, или се опитваше да се прави, че го обича?
Освен, че мислеше постоянно за него, редовно му се обаждаше, за да досажда. Той не я търпеше с всеки изминал ден. Смяташе, че това е краят му. Пресата добре, че не знаеше. Но на сватбата всичко щеше да приключи щом папараците дойдат. Развратник, който е потъпкал Катерина .. Това щеше да е крайното решение.
Е, времето летеше много.
Натали навърши 20, а едва седмица след това се омъжваше. Беше много щастлива, без да мисли дали и с Марк е така.
Определено не беше. Той се отчайваше, искаше да прибегне до опит за самоубийство, но нещо го крепеше. Сигурно майка му и сестрите му, който му вдъхваха надеждата.
Има моменти когато вече не можеш да бъдеш силен, дори и да искаш. Трябва да се държиш, но нямаш сили. Още стоиш, но чувстваш, че падаш. По-добре хвърлен от пропастта, отколкото с човек, когото не искаш ...
Дали това нямаше да го довърши накрая?


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#66 2013-01-17 15:52:36

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст.  heart

Offline

#67 2013-01-17 16:26:06

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Страхотно е! heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#68 2013-01-18 14:03:55

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Глава 12

Оставаше още малко време до женитбата. Марк се осъзнаваше и свикваше с тази мисъл. Започна да излиза с Натали, като да се сближи. Така или иначе щеше да я търпи цял живот, трябваше да намерят общ език.
- Мога да измисля нещо, за да го задържа по-дълго. - умуваше пред Джеси.
- Глупости. Фалшивата ти бременност рано или късно ще се разобличи, ако искаш да караш така. - поучаваше я приятелката и.

През тази седмица Марк доста се насилваше да я хареса, и май успяваше. Излизаха често, той коренно си промени мнението за нея. Допускаше, че и е от тези лицемерни момиченца, които привличат вниманието и получават това което искат. Явно не беше такава. Или беше?
Макар, че все още имаше пречки между отношенията им, редовно си лягаха заедно преди самата сватба. Докато Марк не се промени толкова.
На гроба на Катерина, 24 часа преди сватбата. 20:00, на другия ден по същото време се женят.
„Скъпа, много се промених. Забравих за теб, и те моля да ми простиш. Вече имам за кого да живея. Натали е различна, знам, че не е за мен. Знам, че не е това, за което се представя. Знам, знам .. Но я обикнах. Насилих се да я обикна, и го направих. Не знам дали тя ме обича, или обича парите и кариерата ми. Знам, че не е честна. Но това е мания. Не мога да я оставя, не мога да се откажа. Обичам я. Щастлив съм. Харесвам човек, който бе изпълнен с антипатии за мен. Не съм си и помислял, че това ще се случи. Но стана и невъзможното. Съжалявам, че ти си отиде. Но знам, че ме чуваш, знам, че знаеш как се чувствам. Или ме разбираш ..“ - Марк произнесе “речта“ си и целуна розите, след което ги остави и си тръгна.

Много претупвам нещата, но искам да я свърша по-бързо laugh
+ в началото доста хора следяха, сега .. едва трима се събират.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#69 2013-01-19 09:05:25

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст. heart  heart  heart  star


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#70 2013-01-19 09:07:35

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Давай натам.  heart

Offline

#71 2013-01-19 10:02:21

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Некст. <333


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#72 2013-01-19 17:23:19

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Давай натам.  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#73 2013-01-20 17:45:28

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Глава 13

Марк се прибра у дома. Реши да махне от гардероба си кутията с дребните вещи на Катерина. Искаше да я дигне в килера, или в гаража. Някъде, където няма да и напомня за нея. Не искаше да се разстройва, като я отваря, но го направи. Копия от нейни документи, телефон, ключове, шалове, джобното и тефтерче, което той не отвори нито веднъж, няколко останали некролога и булото и, най-отдолу.
Сега обаче не беше бяло. Не беше дори було, а едно червено окървавено платно. Марк се потресе и го извади. Кръвта беше още прясна, като току що покапана. Как беше станало, като никой не ровеше точно в тази кутия .. Как така, по дяволите?
Същата нощ, трябваше да има ергенско парти. Не отиде.
- Хайде, брато. Закъсняваш. - обади се приятел.
- Няма да дойда, Джими.
- Но това е твоята вечер! - настоя той.
- Извинете ме всички. Не съм добре.
- Какво има?
- Напрегнат съм за утре. - излъга Марк.
- А как така преди сватбата с Кат, не беше? - Джими трябваше да разкрие нещата.
- Може би, защото обичам Натали повече ..
- Не думай ... - стъписа се Джим.
Сбогуваха се.
Същата вечер Натали едва се крепеше от пиене и си празнуваше последната вечер като неомъжена с приятелки в луксозно заведение.
- Хайдеее, ставай да танцуваме. - подкани я Джеси.
- Изморих се, дай да изпия още малко. - изпи още малко водка и продължи да танцува.
Марк си легна рано. Не го свърташе. Този път беше в леглото към 23:00, а за него не бе присъщо да си ляга преди 02:00. Не спираше да се върти. Не беше спокоен. Дали за сватбата, или за кръвта по булото на покойната му съпруга?
„Убеден съм, свръхубеден, че булото бе изящно бяло. Не е възможно от по-бяло от снега, да стане като попито от рана..“ - не спираше да мисли той.
Отново го извади, булото бе в същия вид. Цялото - по цялата дължина, изобщо - кръв .. Дори когато Марк го държеше, капеше кръв по ламината отдолу. Беше много мистично.   Изнесе го и го изхвърли в коша. Дано поне можеше да спи по-спокойно. Отново не заспа.
Вече 08:00, той не бе мигнал. Не му се спеше изобщо. Сега очакваше сватбеният му костюм да е окървавен. Не, поне той не беше.
Сватбата бе вечерта. До тогава Марк се избръсна, изкъпа и изхвърли всички останали вещи на Катерина. Запази само тефтерчето, което най-сетне намери смелост да отвори.
„Вече съм във вторият месец, дали ще мога да успея да го родя здраво?“ - бе последното, което бе написано.
Марк се потресе още повече.
„Как е могла да не ми каже .. Защо?“ - очите му се напълниха със сълзи.
Марк някак успя да превъзмогне случилото се и се опомни. Успя да се отърве от странните мисли в главата си. С Натали сключиха брак, а малко след това отидоха в ресторант „Парадайс“ - тук щеше да бъде празненството. Сега наистина щеше да бъде страхотно празненство. Букетът го хвана сервитьорката, случайно минаваща, колко интересно. Тортата бе страхотна, голяма - шоколадова.
Разбира се, всички смениха сватбените си облекла, с други официални.
Ставаше все по-късно, а на никой не му се тръгваше.


Глава 14

Последни си тръгваха младоженците. Беше късно, а районът не бе осветен добре.
- Скъпа, аз ще се оправя със сметките. Не ме чакай, ще се забавя. Сестра ми ще те откара до вкъщи. Вземи ключовете. - целуна я той.
- Добре. - каза тя и тръгна.
Когато Марк си тръгна, му се наложи да върви точно по тази тъмна улица, чието осветление бе угаснало. Беше мрак, почти стигаше до колата си, когато внезапно спря. Мек глас говореше, сякаш до ухото му. Той затаи дъх.
„Нали ти казах .. Не се жени до 3 месеца! В началото. Помниш ли? Ти се жениш след 2 месеца. Толкова ли бързо ме забрави? Знаеш ли, какво я следва и моята мила сестра? Защо я излагаш на опасност? Наистина ли мислеше, че булото бе случайно червено?“
[По това време сестра му Елизабет, бе катастрофирала в каменна стена. Тя остава жива, но Натали починала на място.]
Марк не знаеше дали да отговори, дори гласът бе толкова реален. Нямаше време за реакция, остър нож бе забит в гърба му. Той се строполи безжизнен на земята, а Катерина го прескочи небрежно с високите си токчета и се изгуби в тъмнината ... 

Хохоохохоо  devil  laugh


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#74 2013-01-20 20:06:15

vili_ss
Member
Registered: 2010-02-21
Posts: 2,071

Re: Кърваво було. [Завършена.]

В началото следях тази история,но бях спряла да пиша коментари .. радвам се,че ми напомни за нея.. много ми хареса..  heart  heart


"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

[img]http://prikachi.com/images/990/6088990T.gif[/img]

Offline

#75 2013-01-21 12:02:44

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Кърваво було. [Завършена.]

Леле, това не го очаквах.  surprised Адски интересно беше.  heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook