#1 2012-12-28 09:53:53

Yani7o
Member
From: Bankya
Registered: 2012-05-13
Posts: 2

Re: Какви са признаците, че едно момче те харесва?

Здравейте. Ами аз от известно време харесвам едно момче, с което станахме приятели. Пишехме си по часове във фейсбук. Един ден пътувахме заедно в рейса и той ме попита защо не кандидатствам в изобразителното за да ходим заедно на училище, каза ми също, че съм най-откаченото момиче ( което не съм сигурна комплимент ли беше или не  laugh ). Та аз започнах да се чудя дали има някакви чувства към мен.. Беше ме направил бяла мечка и в същия ден като се подминавахме в коридорите и идваше и ме бутваше за гърба и това се повтори няколко пъти.. та ако може малко съвети?  smile  hug


Don't be sad because of people, they will all die.

Offline

#2 2012-12-28 10:16:03

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: Какви са признаците, че едно момче те харесва?

Ами, сигурно те харесва. Но не мога да ти кажа какви са признаците. При повечето са такива, каквито ти описа, но при някои са различни.


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#3 2012-12-28 10:40:12

dushica56
Member
Registered: 2009-12-15
Posts: 60

Re: Какви са признаците, че едно момче те харесва?

не е 100% сигурно, че те харесва! преди 2 год. си писах с едно момче на моята възраст, от моето даскало. влизаше нарочно в класната стая, когато бях там и ми казваше "здрасти". накрая се хвана с някаква супер малка кифла и аз много се разочаровах.  speechless


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cdc … o1_250.gif

От глупостите Ви се храня на филия ги мажа! laugh

***

Хем си тъп, хем си упорит,
хем получаваш лакът,
хем шамар, хем ритник.

Offline

#4 2012-12-28 10:54:46

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Какви са признаците, че едно момче те харесва?

не е 100% сигурно, че те харесва! преди 2 год. си писах с едно момче на моята възраст, от моето даскало. влизаше нарочно в класната стая, когато бях там и ми казваше "здрасти". накрая се хвана с някаква супер малка кифла и аз много се разочаровах.  speechless

Ох, да и при мен беше така. Момчето беше от моето даскало и тази година завърши 8-ми клас. До преди 2 месеца си писахме, пращахме си целувки, излизахме, даже той ме вози на скутера си. И така докато не разбрах, че е предложил на най-добрата ми приятелка мутант. laugh Толкова се разочаровах, но сега не ми пука нека са щастливи.
Поговорете, излезте само двамата, признай му чувствата си или недей а изчакай да видиш как ще върви и изчакай подходящия момент.  smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook