#1 2012-12-27 23:21:04

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Понякога усмивката всява страх

Здравейте. Това е нова история и се надявам да ви хареса. Дълго време мъдрих заглавието и най-накрая го измислих. chuckle Не се притеснявайте и да критикувате!


  • Понякога усмивката всява страх

    5664420j.jpg

    Отново сгъната в ъгъла, подсмръкнах, бърша сълзите си. Усещах болката отново и отново, и отново... По тялото ми имаше петна, някои от тях в пурпурен цвят, а други в цвят бордо. Синините не боляха, болеше вътре, дълбоко вътре. Беше студено, пара излизаше от устата ми. И все пак не усещах студа. Сгушила се бях в сивото вече мече, което преди време беше в цвят различен от сегашния. То беше единствения ми приятел. Бат беше неговото име. Той имаше само едно око- копче, другото бе изпаднало някъде, някога. Имаше синя панделка, която бе избледняла с времето. Тя стоеше на врата му. Не знам как, но Бат винаги имаше усмивка на лицето, тя никога не се махаше и с времето само тя не бе избледняла. Именно това ме караше да бъда силна.
    Спеше ми се, но знаех, че ако заспя ще стане нещо. Не можех, просто не можех. Косите ми вече бяха мръсни, имах сенки под очите, а ръцете ми бяха станали груби, груби като чакъла върху който седях, сгушена в ъгъла на тази малка стая. ''Дори животните живеят в по-голям разкош от мен.''-прошепнах аз. Една сълза се стече по румените ми бузи, които бяха замръзнали, но аз продължавах да не чувствам студа. Бат стоеше до мен и продължаваше да се усмихва тъй ведро и да ме гледа с едното си око. Засмях се. Избърсах очите си, които почерняха, защото ръцете ми бяха мръсни. ''Ах, Бат. Мой мили приятелю. Виж до къде те докарах. Ако те бях оставила там, някой щеше да те вземе и да се грижи за теб и сега нямаше да си безцветен и сив, като моята душа.''- говорех му сякаш той ме разбираше. Чух стъпки. Сигурно пак беше той. Идва. Отключи вратата, влезе и ме задърпа за косата. Не се противих, защото знаех, че няма да има полза. Вече бях свикнала.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#2 2012-12-28 08:30:59

imposible_**
Member
From: Soffia
Registered: 2011-09-20
Posts: 177

Re: Понякога усмивката всява страх

хареса ми smile некст


Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. laugh

Offline

#3 2012-12-28 10:09:34

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Понякога усмивката всява страх

Некст heart


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-01-19 16:55:10

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Понякога усмивката всява страх

хареса ми smile некст


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#5 2013-01-28 15:11:24

мимозата
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2011-11-06
Posts: 819

Re: Понякога усмивката всява страх

Страхотно е. Некст.


[img]http://i1062.photobucket.com/albums/t497/nutella-k-i-t-t-y/Panda_GIF_by_PandaBearRae.gif[/img]

The day I learn to fly,
I'm never coming down.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook