#1 2012-12-25 12:53:43

Tigarcheto
Member
Registered: 2009-01-24
Posts: 468

Re: Няма ми ги снимките

Значи това не е толкова голям проблем просто търся обяснение на това явление.Моля ви се преди да почнете да ме обиждате или нещо от този сорт  laugh да ми дадете адекватен отговор.Значи вече съм писала ЛС до администратора, но той все пак е зает човек така че искам да се обърна и към останалата част от екипа.Та проблема ми е следния качвам снимки, които са на мен, а някой от тях са на мен и на моя приятел (снимките не са от циничен характер) и няма как да са качвани във сайта освен ако някой не ми ги дърпа от профила във фейса, което много ме съмнява защотото не съм "модел"  laugh  laugh супер много внимавам в какви категорий качвам снимките и също така проверявам размера им преди да ги кача,проверявах и в докладвани снимки там ги няма, но те продължават да изчезват  laugh ще кажете ти за 5 снимки ли си ?? Ем не съм за 5 снимки ама ми става много тъпо като 5 часа съм си играла да и прая размера ефектите и прочие и тя след 1 ден да изчезне, но както и да е!Някакъв проблем със системата ли се случва или аз някъде съм сгрешила на някой  laugh поне ми кажете да знам дали да продължавам да качвам снимки think

Offline

#2 2012-12-25 12:58:24

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Няма ми ги снимките

Щом се изтриват,значи някой ги е докладвал,а не знам как си преглеждала докладите след като те се изтриват доста бързо.Няма как да знаем наизуст всяка една картинка дали я има,за това има теми с доклади!
Извиняваме се,ако е наша грешка.Ако искаш качи ги отново.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#3 2012-12-25 13:03:43

Tigarcheto
Member
Registered: 2009-01-24
Posts: 468

Re: Няма ми ги снимките

ем океу все пак искам се извиня не искам да се заяждам с тази тема просто си търся правата  laugh  ем да аз прегледах последните постове за снимки, но може да е имало и още нищо не се знае мерси все пак  smile

Offline

#4 2012-12-25 13:35:02

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Няма ми ги снимките

Случвало ми се е да кача много снимки...затварям сайта и след 2 минути като вляза ги няма...Не мога да си го обясня...;x  : ]


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#5 2012-12-25 13:40:59

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Няма ми ги снимките

Аз мисля,че го обясних по най-простия възможен начин.
Щом се изтриват,значи или някой ги е докладвал или ние сме сигурни,че ги има.

Аз лично НЕ помня всяка една качвана картинка,но има такива който аз съм качвала или които са ми направили впечатление и като ги видя след това качени -ги изтривам.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook