#26 2012-12-04 12:36:09

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Мама не ми дава да си оформя веждите :(

smile Мисля, че е ясно - едва ли майка ти би искала да изглеждаш грозна. Щом не ти дава, значи има причина. Пък не е трагедия. Имаш цял живот да си скубеш веждите laugh Разбрах, че си на 12. За обезкосмяването - няма смисъл ако не е много зле. Съмнява ме, че си рунтава като овца.  laugh Не бързай със скубане и обезкосмяване... сега като се наложи да си оскубя веждите или да се обезкосмя така се дразня  laugh Спокойно има време за всичко. Успех.  smile


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#27 2012-12-22 13:47:48

natali00
Member
Registered: 2011-09-30
Posts: 7

Re: Мама не ми дава да си оформя веждите :(

Не ти дава, сигурно защото после, ще трябва да ги скубеш цял живот. Аз преди 1 година ходих на козметик и ми го оскубаха и мама тогава не ми даваше, но аз бях решена да го направя. Казах на козметичката да ми ги оформи и то дори не се забелязваше. Но накрая мама разбра и не ми се кара и започнах вече да ги правя по-тънки.. но настина трябва през 2-3 седмици да си ги скубеш. Иначе не знам пробвай да обереш сама косъмчетата, който са ти извън веждата (ако имаш такива де) за да не стои много грозно. smile


Но само твоята усмивка търсят мойте очи.

Offline

#28 2012-12-27 01:11:55

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Мама не ми дава да си оформя веждите :(

Виж, мило момиче, наистина се радвам, че с майка ти сте постигнали съгласие.
Но не е начина да й криеш козметиката. Просто е смешно и няма смисъл
Аз като бях на 12 и на мен не ми даваше, защото цял живот ще си ги махаш, досадно е.
Не се коси толкова, живей си детството wink


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#29 2012-12-27 12:22:09

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Мама не ми дава да си оформя веждите :(

Не ти дава, сигурно защото после, ще трябва да ги скубеш цял живот. Аз преди 1 година ходих на козметик и ми го оскубаха и мама тогава не ми даваше, но аз бях решена да го направя. Казах на козметичката да ми ги оформи и то дори не се забелязваше. Но накрая мама разбра и не ми се кара и започнах вече да ги правя по-тънки.. но настина трябва през 2-3 седмици да си ги скубеш. Иначе не знам пробвай да обереш сама косъмчетата, който са ти извън веждата (ако имаш такива де) за да не стои много грозно. smile

През 2-3 седмици  surprised аз през 3,4 дни  speechless


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#30 2013-12-28 21:41:43

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Мама не ми дава да си оформя веждите :(

Моята майка каквото и да я питам вечно не ми дава, затова вече за нищо не я питам, а направо го правя и тя вече нищо не ми казва.


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook