#1 2012-12-10 18:15:44

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: изтрито

изтрито

Offline

#2 2012-12-10 18:24:36

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: изтрито

Какво по.. ?! Ти да не би да се имаш за по велика от него ?? speechless Тц,тц,тц.. всеки с възпитанието си .. Вземи порасни и се дръж учтиво с момчето, няма да ти се набръчка лицето ако му отвърнеш с непресилена усмивка. Между другото .. защо тази тема е в "любов", след като той те поздравява с " Добро утро" , а не ти се натяга и не дава никакви признаци, че те харесва ?


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#3 2012-12-10 18:49:33

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: изтрито

Логично е мила че ме харесва усещам го ,за по велика вика ,глупости дразнещо е ,но какво ли ти разправям ти не си аз тъкаче ,благодаря за коментара ти .

Offline

#4 2012-12-10 19:03:23

hotxxmess
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-08-31
Posts: 69

Re: изтрито

Чакай сега -вие познавате ли се официално?!(Защото ти каза че ти го помниш,а той теб-не) Ако е така - той е непознат,и ти също,точка.Правиш се на ударена,слагаш слушалките,и му даваш ясно да разбере че той+ти=never.


You will meet two kinds of people in life: Ones who build you up, and ones who tear you down. But in the end, you'll thank them both.

Offline

#5 2012-12-10 19:20:32

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: изтрито

Той ако не те разпитва някакви въпроси, незнам, според няма нищо лошо да му казваш  едно здрасти..просто ако започне за те разпитва някакви работи му кажи, че това те дразни и така smile


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#6 2012-12-10 19:36:53

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: изтрито

467544487940 грешки..
Айде сега, ще ти стане нещо ако го поздравиш. Не мисля, че има пък някакъв проблем .. И на мен много работи не са ми по вкуса, пък какво сега? Оплаквам ли се ..
И какво ти прави, че да го оТрязваш, не те е обидил, нали?


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#7 2012-12-10 19:41:27

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: изтрито

467544487940 грешки..
Айде сега, ще ти стане нещо ако го поздравиш. Не мисля, че има пък някакъв проблем .. И на мен много работи не са ми по вкуса, пък какво сега? Оплаквам ли се ..
И какво ти прави, че да го оТрязваш, не те е обидил, нали?

+1

Било логично, че те харесва. Пфф ... Познавате се и те поздравява, какво толкова? Като не ти е приятно и не сте толкова близки просто не го поглеждай. Плюс това, едва ли само вие двамата чакате там. Има и други хора, това означава ли, че и те те харесват?


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#8 2012-12-10 20:02:05

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: изтрито

Само той си знае със сигурност дали те харесва или не. А и както казаха преди мен - от едно "Здрасти" няма да те заболи. Момчето просто е учтиво, няма лошо в това.


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#9 2012-12-10 20:14:23

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: изтрито

Наистина ли?!
Мисля, че няма нищо лошо в това един човек да е учтив към теб.
Дори това говори много най- вече за едно момче.
Не мисля, че ще ти стане нещо ако просто и ти му кажеш едно "Добро утро!" все пак сте се познавали като малки. Не бъди толкова "надута".
И какво беше това, че той те харесва. Дай всички, които казват "Добро утро!" да те харесват. Просто е учтив, това говори за възпитание. Не всеки поздравява в днешно време.
Според мен това не е никакъв проблем, ами един комплекс.

Извинявам се, ако съм объркала някъде нещо, не искам да нападам никого, но това е моето мнение.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#10 2012-12-10 20:53:30

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: изтрито

Нещо студа не ти влияе добре.
Ти казваш, че не те помни...как така реши, че като няколко пъти ти е казал здрасти те харесва. о.О
Не ти разбирам логиката. Защо просто не бъдеш учтива? Казваш едно ''Здрасти, добро утро'' и готово... 


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#11 2012-12-10 21:31:57

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: изтрито

Ам май те разбирам. На авторката идеята и е,че ако го поздрави и почнат всеки ден да се поздравяват, момчето ще си помисли,че може и да си говорят и ще почне да я заприказва примерно докато си чакат автобуса. Пък може и да я е срам той да я поздравява. Вярно е, че е въпрос на възпитание, ама и този момент го има. Ами моят съвет е: поздравяваш го, за да не излезеш тъпа и невъзпитана, а пък ако тръгне нещо да те разпитва щом си директна, казващ му направо,че не желаеш или не ти се говори в момента и до там.


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#12 2012-12-10 22:29:26

miirka_
Member
From: ~ DreamLand**
Registered: 2010-02-08
Posts: 450
Website

Re: изтрито

Може и той да те помни и просто да е учтив.. нужно ли е да си толкова надута..  |-(


Sometimes it's better to be alone. Nobody can hurt you ..

[img]http://data.whicdn.com/images/17215876/tumblr_lteitbk3Cs1qil47mo1_500_large.jpg[/img]

Offline

#13 2012-12-11 07:38:24

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: изтрито

Ти щом поздравяваш някой,нима означава,че го харесваш?Щом не ти го е казал направо какво?И все пак,щом не искаш го игнорирвай.  |-(


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#14 2012-12-11 07:45:10

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: изтрито

Логично е мила че ме харесва усещам го ,за по велика вика ,глупости дразнещо е ,но какво ли ти разправям ти не си аз тъкаче ,благодаря за коментара ти .

Е, мила. Както виждаш не само аз съм на подобно мнение, проблема е че ти се държиш снизходително към едно учтиво момче. Едва ли ще ти се напукат устните, ако му отвърнеш с едно "Добро утро", как мислиш? Ако пък толкова те е страх, че е възможно да те харесва и да те заговори, го подминавай и се прави на ударена и си намирай някакво занимание. Дали ще ровиш в телефона си, оправяш слушалките да слушаш музика, заприказваш някой друг или просто да гледаш встрани.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#15 2012-12-11 07:53:43

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: изтрито

Той може и да е смешен, но и ти не изоставаш. Научи се как да се изразяваш правилно.
Хората се поздравяват най-малкото от добро възпитание. Ако не желаеш такова, то никой не те спира. Сигурна съм, че на въпросното момче дори няма да му прави впечатление след втория-третия път, така че, давай в същия дух, страшна си.

Offline

#16 2012-12-11 12:17:05

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: изтрито

НЯМА лошо че сте на едно мение ,радвам се   smile .Но не сте на мое място и не знаете как са  нещата така че ви моля много да не се дребните кой какво казвал що казал ,всеки си има мнение хубаво лошо нямате право да ми се месите какво ще му кажа или не ,все още не съм му казала нищо просто се допитах до вас и аз мисля като вас но може би не се изразих ясно .Не ме харесва ли ами той е непознат за какво ли ще дойде при мен да ме заговаря и да ме глед апостояно не сте ли усещали някога че ви харесват ,пък и не съм грозна  малко логика вкарайте ,не се правя на надменна аз съм си аз .И потребителки за тия грешки има редактор ,да не ви отварям стари ваши коментари да видим дали нямате и вие .Аз си признавам имам грешки но го написах набързо на бързо не ме съдете, сега какви грешки имам аз си ги знам .И нали казвате да бъда възпитана ще ви кажа Благодаря  smile

Offline

#17 2012-12-11 14:45:22

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: изтрито

Извинявай момиче на колко години си? На колкото и да си малко се стегни,не можеш да задаваш такива тъпи въпроси.Момчето е дошло казало ти е Здравей и понеже ти не си грозна той те харесва ... Хммм добре добре мислиш. Нямам на представа защо отговарям на тази тема,но Очевидно го правя... Та щом не искаш да общува с теб-игнор-не си ли чувала,това е най-добрия начин да отблъснеш някой.Дори съвсем случайно намерих нещо точно за теб можеш да го прочетеш....http://www.cosmopolitan.bg/liubov/8-nachina-da-go-nakarash-da-izbyaga-ot-teb.html ... Дано е било от полза

Пп. Внимавай със самоувереността си,защото почти всички такива хора,които познавам накрая страдат-Просто съвет!


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#18 2012-12-11 15:07:05

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: изтрито

Да права си, игнорирам го на 12 съм

Offline

#19 2012-12-11 15:49:52

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: изтрито

Ама недейте така всички срещу момичето. Нямате право да давате каквито и да е определения за нея,каква била и защо. Може и наистина да е малко високомерна, но това си е за нея. Има си самочувствие. Просто търсеше съвет,а всички реагирахте малко грубичко на нещата. Мое лично мнение е това.  smile


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook