#1 2012-05-17 16:43:27

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Отговорете и се замислете!

Написаните по-долу въпроси няма да бъдат нищо ново за вас, защото отговорите им са просто 50 общочовешки истини, от тези най-съкровените и най-интимните, върху които сме разсъждавали всички на един или друг етап от живота си. Магията на тази статия се крие в това, че сега те са зададени наведнъж и в определен ред.
Въпросите нямат верни и грешни отговори. След като им отговорите мислено обаче, ще откриете неща за себе си, които могат да променят цялото ви възприятие за живота и за самите вас, а сме сигурни, ще дадат решение на поне един важен казус. Просто ги прочетете и се опитайте да си отговорите. И най-важното – бъдете честни. Не забравяйте, понякога това, да си зададеш правилния въпрос, е всъщност Отговора.


1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента?

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш?

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили?

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света?

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати?

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент?

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща?

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите?

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек?

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите?

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички?

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира?

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак?

22. Защо това, което сте вие, сте вие?

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?

25. За какво сте най-благодарни?

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството?

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?

32. Ако не сега, кога тогава?

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти?

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес?

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински?

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо?

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден?

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?

Ако желаете споделете отговорите си.
Осъзнахте ли нещо за себе си?


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#2 2012-05-17 17:06:42

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Oсъзнах че се замислям какво съм правила и какво още ми предстои да направя.
Страхотни са и са като пътеводна светлина, която мога да следвам занапред, чрез която мога да променя моите
недостатъци и
да се развивам, да бъда естествена и да оставя следа от която да се гордеят моите близки и приятели.

Offline

#3 2012-05-17 17:20:19

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Трябва да отговаряме ли тука? Чак толкова въпроси.. о.о chuckle


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#4 2012-05-17 17:20:50

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Ще споделя само няколко:


12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - внимавай, защото животът е непредсказуем
20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - да винаги (по5-6 пъти на ден)
21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - весел, но загрижен глупак.
34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? -да
23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? -не винаги, защото аз съм наивна и лесно се доверявам и после винаги съм наранената
32. Ако не сега, кога тогава? - в друг живот


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#5 2012-05-17 17:24:26

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? - 13

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Да се провалиш, въпреки, че доста често нямам тази смелост

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - Защото едното е по - лесно изпълнимо

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? -  Повече съм казала за жалост

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - Нищо

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? - Нещо свързано с хора, да имам контакт с тях - актриса или нещо др.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? - Примирила съм се с това, което върша за жалост

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - Щях да имам повече време за семейството си

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - 60 - 70%

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - Да правя правилните неща

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? - Ще им кажа да спрат

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Never Give Up

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? - Ако се наложи

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? - Да

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? - Гледам света по по - различен начин, винаги от добрата му страна

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? - Защото всеки има различни ценности

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - Просто да си живея живота, без хора, за които не ми пука да ми пречат и да ме спират

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? - Да

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? - Америка, по - точно Лос Анджелис - страната на неограничените възможности

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - Не

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - Загрижен гений

22. Защо това, което сте вие, сте вие? - Защото така се чувствам най - добре sun

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? - Не lipssealed

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? - Когато добър приятел си замине

25. За какво сте най-благодарни? - За прекрасното си семейство, близки и приятели (H)

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - Да не съм способна да създавам нови

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? - Рядко

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? - Най - лошия точно - Не

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? - Вече не

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? - Всички

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? - Когато си зададох въпроса: "Докога ще позволяваш да те контролира чуждото мнение?"

32. Ако не сега, кога тогава? - Скоро

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? - Нищо

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? - Да

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? - Нямам представа laugh

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? - Не

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? - Ам не работя още, но ако ми харесва работата - Не

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? - Да върша много работа, която ми харесва

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - Да

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? - Тази седмица sad

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? - Ще ги събера всички на едно място

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? - Не

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? - Жив си, ако живееш истински smile laugh

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? - Когато вече нямаш нищо за губене

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? - Защото ни е страх, какъв ще е урока този път

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? - Бих живяла, както аз си пожелая без да се съобразявам с другите

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? - Днес laugh

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? - Да

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? - Дам, всеки един момент е незабравим

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? - За жалост съм нерешителна и позволявам на другите да решават вместо мен lipssealed sad


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#6 2012-05-17 17:47:13

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Трябва да отговаряме ли тука? Чак толкова въпроси.. о.о chuckle

Ако желаете споделете отговорите си.


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#7 2012-05-17 18:08:35

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? - на 20-25.

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Да не пробваш.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - Правим неща, които ни харесват главно заради някой друг, а не правим неща, които искаме заради страха, че ще се провалим, че няма да ни разберат и така.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? - Повече сме направили, действията винаги значат повече от думите.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - Няма само едно нещо, първо се сещам за лицемерието.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? - Тази, която ми доставя най-голямо удоволствие.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? - Правя това, което смятам за правилно.Не се примирявам с нещо, ако мисля, че не е правилно.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - Бих го изживяла по същият начин.(Не се знае колко ще е продължителността на живота ми и сега, може да умра след 50 години, може и другата седмица, примерно..).

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - Напълно контролирам живота си.

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - Да правя правилните неща правилно.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? - Ще защитя близкия си приятел.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Най-важното е да си щастлив/а.

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? - Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? - Във всичко има креативност, зависи как гледаш на нещата.

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? - Всичко правя различно от останалите.Всеки прави нещата по свой си начин.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? - Защото хората не умеят да се радват на чуждото щастие.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - Не се сещам истински да съм искала нещо и да не съм го направила.За някои неща ми е отнело повече време, за да събера смелост, но няма нещо, което да не съм направила, ако силно съм искала.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? - Да.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? - Няма значение къде, важното е с кого.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - Натискам го по веднъж.

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - Весел глупак.

22. Защо това, което сте вие, сте вие? - Защото съм аз, а не някой друг..

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? - Да и все още съм.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? - Да загубиш истинския приятел е по-лошо, без значение дали е на крачка или на километри.

25. За какво сте най-благодарни? - За семейството и приятелите ми, за това, че живота ми е такъв, какъвто е..

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - Да загубя старите спомени.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? - Да, ако идва от искрен човек.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? - Да.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? - Спомням си го и вече няма значение.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? - Игрите с приятелите.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? - На рождения си ден.

32. Ако не сега, кога тогава? - Веднага.

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? - Приятелство, семейство..

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? - Да.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? - Защото религията не определя човека и всички народи си имат различни виждания.

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? - Да, зависи.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? - Да.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? - Да върша нещо, което ми харесва.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - Точно този, не.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? - Преди няколко дни.

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? - Тези, които означават най-много за мен, тези, които обичам и тези на които държа най-много.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? - Не.

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? - Разликата е, че да си жив е просто телесно съществуване, а когато човек живее истински, живее над телесното..

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? - Винаги е това време.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? - Защото всеки урок е труден.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? - Всичко бих направила така, критиката не ме притеснява.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? - Не помня..

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? - Обичам много неща и го показвам.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? - Ако правя нещо запомнящо се, ще го запомня.Ако е просто бездействие - не.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? - Решенията взимам сама, но позволявам на близките да ми покажат правилният път, без да ме бутат по него.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#8 2012-05-17 19:11:34

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? 14-15

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? Да не пробваш!

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?Някои неща не ги правим просто се налага,а другите -може би не ни стига смелост ...

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? Може би второто .

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? Ах да беше само едно..

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? Тази,която работя с удоволствие !

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?  Да се примиря? Винаги правя това,в което вярвам.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? Много по-пълноценен

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? Може би на 80 %

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? Да правя нещата правилно.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? Може да ги уважавам,но за толкова близък човек не бих си мълчала.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? Живей така както ТИ искаш,а не както другите искат!

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? Да

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?  В доста случаи-да

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? Мисленето. Моите възгледи доста се различават от другите.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? Различни хора- различни мечти smile

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? Може би страха от последствията.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? Да.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? В Германия или Англия. Колкото и да обичам България тук не виждам бъдеще за младото поколение..

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? Да правя го laugh

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? По малко и от двете

22. Защо това, което сте вие, сте вие? Защото това съм АЗ

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? Да

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? Когато добър приятел си замине

25. За какво сте най-благодарни? Че имам семейство и приятели,които ме обичат такава каквато съм!!

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? Нито едно от двете. Всеки стар спомен е доста ценен за мен,а без нови спомени е същото,както все едно не сме живели пълноценно..

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? Напълно възможно

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? Не

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? До някаква степен все още има

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? Изключително много са.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? Деня,който ниикога няма да забравя !

32. Ако не сега, кога тогава? -Може би още сега .

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? Постигнала съм доста и не искам да губя нищо .

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? Да. Понякога само един поглед е нужен..

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? Не са виновни те,а ХОРАТА които ги причиняват.

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? Не.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? Не работя,но едва ли. Все пак съм избрала работа,която ми харесва и я работя  с удоволствие.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? Да върша много работа,която ми харесва.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? Да.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? Преди два-три месеца.

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? Всички. Ще намеря начин,как не знам ,но няма да ги изоставя.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? Не

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? Огромна. Живея ли истински живея по моите правила.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? И аз се питам кога ще дойде това време.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? Защото човек не е перфектен .

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? Нищо. Ще направя това,което смятам за добре.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? Преди седмица.........

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? Обичам семейството и приятелите си,и да  показвам го.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? Зависи от спомена. Ако е лош старая се да не го запомням.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? Понякога човек има нужда от подкрепа и намеса макар и мъничко в живота му,но по принцип вземам решенията сама.


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#9 2012-05-18 21:07:12

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Много хубава тема,аз само това мога да кажа!


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#10 2012-05-19 10:38:12

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента?
Ммм,може би 4...

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш?
Да не пробваш.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?
Ми такива сме си...тъпички!

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили?
Повече съм казала.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света?
Хората.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати?
Ммм...може би постоянно излизане с приятели!

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?
И от двете по-малко.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?
Бих го забързала...

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент?
В процент-99%,останалата част е майка ми.

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща?
Нещата правилно.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите?
Ще го защитя.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?
Не бързай да растеш!

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек?
Това ще е най-малкото,което ще направя!

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
Мхм.

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите?
Честно ли?!Живея...

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички?
Защото не могат да го видят–щастието!

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира?
Няма все още такова нещо.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?
Да,но не искам да се освобождавам.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?
Чили,Испания...за по-добър живот.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?
Не и не го правя!

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак?
Весел глупак.

22. Защо това, което сте вие, сте вие?
Защото трябва да има все някакъв уникат на Земята!!

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?
Да,жалко,че го нямам.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?
Първото.

25. За какво сте най-благодарни?
За всичко,което ми е дадено.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?
Първото.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?
Да.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?
Не,не искам в никакъв случай да се случва!

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?
Той ми промени живота!

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството?
Не мога да кажа.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?
Охх...без коментар.

32. Ако не сега, кога тогава?
И аз се питам същото всеки изминал ден!

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?
Имам много неща,които мога да загубя и това доказва колко съм постигнала!

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?
Мхм,невероятно е.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?
Питайте идиотите,които започват тези войни!

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?
Не,разбира се.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?
Не,най-вече,защото няма да работя за пари!

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?
Второто и точно това ще правя.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти?
Всеки ден е изключително различен!Ако повториш един и същ ден,значи той е бил страшно
непълноцен.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?
Всеки ден!

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес?
Нямам отговор за този въпрос.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?
Нее...

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински?
Каквокато си жив?!Това не означава,че наистина живееш.Да живееш истински е нещо необикновено...А не всеки ден да се будиш и да си казваш:"Е*баси скапания ден!

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?
Кога е времето ли?!Сега!

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?
Защото щом е грешка,значи не бива да го правим!

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?
Нищо,правя го всеки ден!

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?
Преди секунда.

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо?
Обичам...малко неща!И се опитвам да покажа постоянно!

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден?
Опитвам се да запомня всеки момент от живота си,ако това е възможно.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?
Категорично не.Като имат свое мнение и решение,да следват него,не да го прилагат на мен.Пфф
...

Offline

#11 2012-05-19 19:56:08

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? 18

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? да не пробваш

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? защото трябва да се опита от всичко smile

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? по принцип повече съм казала, но има и моменти в които не говоря много

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? може би да няма непукистите 

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? приятелите

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? не разбрах много добре въпроса, но мисля,че съм се примирила

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? може би малко развлекателен. много пътувания

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? 40 процента

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? да ги правя правилно

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? Ще започна да защитавам човека като опровергавам техните думи

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? да си изживее живота както смята че е нужно

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? да но зависи до какви граници

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? да

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? рисуването начинът на подход

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? защото не всички се интересуват от нещата които ме правят щастливи

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? правила съм много глупости
да имам дреадове и истински съм искала но ме спира това че после трябва да се подстрижа 0 номер

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? не знам

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? испания(мексико)

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? да натискам го повече от веднъж и не мисля така... навик smile

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? весел глупак

22. Защо това, което сте вие, сте вие? защото всички са различни

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? да

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? добър приятел като си замине

25. За какво сте най-благодарни? че имам родители

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? да изгубя

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? да

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? не

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? не помня

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? когато целехме с водни балони от терасата

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? когато приех предизвикателството да стоя на страна от него

32. Ако не сега, кога тогава? по-късно ;дд

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? семейство

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? да

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? ако знаех нямаше да съм необвързана wink

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? понякога се случва

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? не

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? да върша работа която истински ми харесва

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? нее

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? не помня

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? семейството

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? не мога да се забавлявам без да съм атракция

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? живеещите истински са хора с задължение а живите са хора на забавлението

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? когато не ми пука

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? защото уроците са болезнени от там и грешките

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? бих осъществила мрсните ми помисли ;ддд

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? преди по малко от секунда ;дд

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? ------

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? след 5 години ще каажа дали го помня

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? понякога позволявам ;ддд


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#12 2012-05-19 22:36:17

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? На 20 - 27

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Да не пробваш

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? Защото сме ограничени.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? И двете.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? Моят свят.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? Според мен няма,щастие или нещастие ... всичко е въпрос на гледна точка.Следователно богата би ме направило,ако съм капитана на кораба.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? Правя това,в което вярвам.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? 73 %

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? И двете.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? В никакъв случай няма да замълча...

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? Живота ще ти се разсърди,ако не го изживееш добре.

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? Да.

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? Да живея.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? Защото са персонални.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? Кризата.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?Не.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?Не края на света,който и където и да е той.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?Не.

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? Нито едно.

22. Защо това, което сте вие, сте вие?Защото има съдба.

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?Да.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?Когато добър приятел си замине

25. За какво сте най-благодарни?За зората.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?И двете бих изгубила.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?Не.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?Да.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?Не.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? А ако не съм имала детство ?

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? Миналата година.

32. Ако не сега, кога тогава? В края на деня.

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?Това което нямам.

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?Да.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?Защото и ние понякога наказваме децата си за тяхно добро.

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?Не.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?Да.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?да върша много работа, която истински ми харесва

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? Да.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?Преди седмица.

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? Него,нея,тях.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?Да.

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? Разликата е в съществуването.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?След 40-те.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?Защото ни е страх да осъзнаем,че още ненаучени неща.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? Всички решения взети от мен,през последните 4-ри години.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?Миналата година,зимата.

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? Обичам и изразявам любовта си.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? Да,ако е било от значение и ако се отрази на живота ми в бъдеще време.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? Аз взимам решенията сама.

Offline

#13 2012-05-20 08:37:51

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

Темата ме накара да се замисля над много неща...трябва да се науча да казвам "Не",да не бъда толкова ревнива и ДА ВЯРВАМ В СЕБЕ СИ И В КАЧЕСТВАТА СИ.

Offline

#14 2012-10-20 21:57:42

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? - 6 ;д

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - така и да не пробваш.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - Защото понякога сме принудени да правим неща които не харесваме и не винаги остава време да правим това което ни харесва.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? - И двете.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - Да няма страдащи хора.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? - Тази,която работя с удоволствие !

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? -  Действително  правя онова, в което вярвам.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - Бих си позволила да пробвам колкото може повече неща преди 40 .

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - 50 %

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - И двете.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? - Ще го защитя !!

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Да е щастливо.

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? - Предполагам , че ДА .

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? - Не .

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? -  Начина ми на мислене и най-вече това , че се старя да прилагам това което мисля и в това което вярвам и в живота.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? - Защото всеки си има своя представа за щастие.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - Това което искам е да се влюбя в човек които също ще ме обича и да избягаме някъде където не познаваме никои и никои не ни познава. Само двамата на някои остров. Би ме спряло приятелите и семейството ми .

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? - Лошите спомени .

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? - Хавайските острови , защото е красиво.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - Не 

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - И от двете по мъничко .

22. Защо това, което сте вие, сте вие? - Ами защото съм Аз ! laugh

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? - Да.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? - Когато добър приятел си замине.

25. За какво сте най-благодарни? - Че съм жива !

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - Да не съм способна да създам нови.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? - Не.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? - Не.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? - Не помня.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? - Доста са.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? - Не помня.- ..

32. Ако не сега, кога тогава? - ..

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? - Нищо.

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? - Да.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?- ..

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? - Зависи.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? - Ако работя това което обичам колкото и пари да спечеля - НЕ бих я напуснала.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? - Да върша много работа, която истински ми харесва.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - НЕ.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? - Определено не е било скоро !

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? - По възможност всичките.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? - Не.

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? - Огромна.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? - Когато постигна целите си .

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? -Защот понякога знаем кое е грешно , но въпреки това си мислим , че може би този път ще е различно . И се притесняваме , че отново ще направим същата грешка , но искам да опитаме.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? -Нищо . Нека да ме критикуват .. аз правя това което съм искала. Не съм длъжна да променям нещо за да се харесам на всички.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? - Днес , когато си мислех за един човек .

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? - Да изслушвам приятелите ми . - Да , защото ги обичам и затова бих ги изслушвала и ако мога бих им помогнала.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? - Предполагам , че Да.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? -  Старая се сама да взимам решения ! Но понякога за жалост  други хора  решават вместо мен.

Offline

#15 2012-10-24 11:25:07

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били,ако не знаехте на колко сте в момента? -на 18-20.

2. Кое е по-лошото:да се провалиш,или така и да не пробваш? -Да не пробваш.

3. Щом животът е толкова кратък,защо правим толкова неща,които не ни харесват и защо не правим толкова неща,които ни харесват? -Правим неща,които ни харесват главно заради някой друг,а не правим неща,които искаме заради страха,че ще се провалим.

4. Когато вече всичко е казано и направено,в крайна сметка,повече ли сте казали,или повече направили? -Действията винаги значат повече от думите.

5. Кое е едното нещо,което най-много бихте искали да промените в света? -хората.

6. Ако щастието бе валутата,в която се плаща,коя е работата,която щеше да ви направи богати? -Тази,която ми доставя удоволствие.

7. Действително ли правите онова,в което вярвате,или просто сте се примирили с това,което вършите? -Правя това,което вярвам,че е правилно.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години,по какъв по-различен начин бихте го изживели? -Бих го изживяла по абсолютно същият начин.

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? -  70%.

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно,или да правите правилните неща? - Да правя правилните неща правилно.

11. Представете си,че вечеряте с трима души,които уважавате и на които се възхищавате.Всички те започват да критикуват ваш близък приятел,който не знаят,че познавате.Критиките са безвкусни и недостойни.Какво ще направите? - Ще защитя приятел си.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет,какъв би бил той? -

13. Бихте ли нарушили закона,за да спасите обичан от вас човек? - Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там,където отначало сте видели лудост? -Зависи как гледаш на нещата,навсякъде има креативност.

15. Какво е онова нещо,което сте сигурни,че правите различно от останалите? -Всеки прави нещата по свой си начин.

16. Защо нещата,които ви правят щастливи,не правят щастливи всички? - Защото всеки има различно разбиране.

17. Кое е нещото,което не сте направили,а истински сте искали? Какво ви спира? - Скок с бънджи и с парашут.Спира ме това,че е по-добре да порастна още малко.

18. Държите ли (се за) нещо,от което наистина трябва да се освободите? - Да.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава,в която не живеете в момента,къде щяхте да отидете и защо? -Испания.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите,че това ще го направи по-бърз? -Не,не го натискам ;д ,няма смисъл просто.

21. Какво предпочитате–да сте загрижен гений или весел глупак? - Весел глупак.

22. Защо това,което сте вие,сте вие? -

23. Били ли сте някога този приятел,който искате да имате? -Все още съм.

25. За какво сте най-благодарни? -За семейството и приятелите ми. smile

26. Какво предпочитате–да изгубите всичките си стари спомени,или да не сте способни да създавате нови? -Да загубя старите спомени.

27. Възможно ли е да научите истината,без първо да я предизвикате? - Да.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? -Не.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент,в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? -Не.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? -Игрите с приятелите.

33. Ако не сте постигнали още нищо,какво изобщо имате да губите? -Семейство,приятели..

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого,с когото не сте си казали и дума,а след това да имате чувството,че сте провели най-хубавия разговор на света? -Да. smile

37. Ако спечелите един милион лева,ще напуснете ли работата си? - Ако работя това което ми доставя удоволствие -не бих я напуснала..

38. Какво предпочитате–да имате по-малко работа за вършене,или да вършите много работа, която истински ви харесва? -Да върша това,което ми харесва.

39. Имате ли чувството,че този ден сте го изживели вече сто пъти? - Този-не.

40. Кога беше последният път,когато крачехте в мрака,водени единствено от слабото сияние на някаква идея,в която сте вярвали сляпо? - Преди месеци.

41. Ако узнаете,че всички,които познавате,ще умрат утре,кой бихте избрали да посетите днес? -Тези,които обичам най-много.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години,за да станете ужасно атрактивни и известни? -Не.

45. Ако се учим от грешките си,защо толкова се притесняваме да не направим грешка? -Всеки урок е труден.

46. Какво бихте направили по друг начин,ако знаете,че никой няма да ви критикува? -Нищо не бих променила,за да съм го направила значи така съм сметнала за правилно.

47. Кога беше последният път,когато чухте звука от собственото си дишане? -Снощи..

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? -Обичам много неща и го показвам.

49. Ще помните ли това,което правите сега,след 5 години? А това,което правихте вчера? А онзи ден? - Ако съм направила нещо запомнящо се,ще го запомня.

50. Непрекъснато взимате решения.Въпросът е,сами ли ги взимате,или позволявате на другите да решават вместо вас? - Решенията взимам сама,но позволявам на близките до мен хора да изкажат мнение по въпроса.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#16 2012-10-26 20:40:57

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? - 16-17.

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Май и двете, зависи от ситуацията.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - Някои неща не зависят само от нас и трябва да ги правим, дори да не ни харесват. За нещата, които ни харесват явно нямаме достатъчно време.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? - Май повече съм казала.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - Може би безработицата/бедността.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? - Тази, която ни доставя удоволствие и удовлетворение.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? - И двете ги правя.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - Ами да не кажа голяма дума, много ми остава до 40.. Иначе може би както до сега.

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - 65%.

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - И двете са важни, но ако трябва да избирам-да правим правилните неща.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? - Щях да споделя и моето мнение за този човек, ще се опитам да ги разубедя малко или много.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Не спирай да се усмихваш.

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? - Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? - "Всички велики идеи първо са били отблъснати." Не мисля, че ми се е случвало, но няма да се изненадам ако ми се случи.

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? - Мисля, че възприемам музиката различно. Или поне песните на изпълнителите, които слушам.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? - Защото не всички са на моето мнение.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - Понякога искам да кажа неща, които другите може да не разберат правилно. Това ме спира.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? - Не мисля.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? - Щатите или Великобритания. Мисля, че там живота ми би се развил по-добре отколкото тук.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - Рядко се качвам на асансьор, но когато бързам го правя. От нетърпение.

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - Загрижен гений.

22. Защо това, което сте вие, сте вие? - Защото съм това, което съм. Няма друг като мен.

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? - Да.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? - Когато добър приятел си замине.

25. За какво сте най-благодарни? - За семейството ми.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - Да не съм споспбна да създавам нови.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? - Да, според мен.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? - Не мисля.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? - Най-вероятно не, защото не се сещам за такъв в момента.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? - Много са, не мога да се оплача от детството си.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? - Винаги когато играя волейбол.

32. Ако не сега, кога тогава? - Утре.

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? - Надежда.

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? - Да.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? - Не всички хора са на едно мнение, вярват в различни неща. И в усилията си да убедят този, който не иска да повярва се стига до конфликти, войни.

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? - Понякога.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? - Не.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? - Може би да имам по-малко работа.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - Не.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? - ...

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? - Майка ми, баща ми и брат ми.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? - Не.

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? - Всички сме живи, но не всички живеем. Да живееш - да се радваш, да чувстваш, да слушаш, да преживяваш, да изживяваш.. etc.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? - Когато сме убедени в действията си.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? - За да не останем разочаровани.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? - Критиката не ме вънува много, особено от непознати.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? - В момента.

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? - Обичам семейството ми и приятелите. И да, изразявама съм я.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? - За днес мисля, че няма да го помня. Но за вчера мисля, че ще си спомням.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? - Възрастта, в която се намирам в момента ме ограничава до някаква степен с решенията ми.

Ако желаете споделете отговорите си.
Осъзнахте ли нещо за себе си? - Горе-долу. smile


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#17 2012-12-09 11:30:02

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? - На 19-20.

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Да не пробвам изобщо.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - Сигурно защото просто нямаме възможност, време и средства.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? - Повече сме казали.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - Отношението на хората.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? - Не знам. Може би дизайна.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? - Правя онова, в което вярвам.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - О, не знам.

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - 50-60 %

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - Да правя нещата правилно.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? - Ще го защитя, естествено.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Контролирай ти живота си, а не той теб, за да не съжаляваш по - късно.

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? - Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? - Да.

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? - Не знам.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? - Защото всеки има различно мнение относно това какво го прави щастлив.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - Не знам ..

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? - Не.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? - Във Франция - Париж.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - Не.

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - Весела глупачка.

22. Защо това, което сте вие, сте вие? - Защото то се отличава от всички други.

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? - Мисля, че да.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? - Да изгубя връзка с приятеля, който живее до нас.

25. За какво сте най-благодарни? - За това, че имам всичко, от което се нуждая.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - Да не съм способна да създам нови ..

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? - Да.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? - Не и се надявам да не се сбъдне никога.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? - Да, спомням си, но сега не ми пука.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? - Не е за разказване.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? - Не се сещам.

32. Ако не сега, кога тогава? Никога.

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? - Нищо.

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? - Да.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? Не знам, и аз това се чудя.

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? - Не.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? Ако е работата, която обичам - не, няма да я напусна.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? - Да си върша работата, която наистина харесвам.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - Да.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? - Не помня.

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? - Майка си.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? - Не, разбира се!

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? Огромна.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? - Никога не е рано за това.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? - Искаме всичко да е перфектно.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? - Не знам.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? - В момента.

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? - Обичам много неща. Да.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? - Ако е нещо, което трябва да запомня - да.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? - Сама ги взимам.

Offline

#18 2012-12-09 15:55:12

sladkoto_momiche
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 46

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? 15-16

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? тка и да не пробваш

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? не сичко зависи от нас ;д

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? повече сме казали

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? Действията
на обществото

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? помагане на хората и сбъдването на мечтите им

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? правя тва,в което вярвам

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? ем то за някой хора е до 40 питайте тях ;д

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? 50%

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? да права правилните неща

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? ще го защита,ако криките не се окажат истина

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?
Живей както ти харесва
13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? да

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
да
15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? не знам

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? защото всеки открива щастието си в различни неща

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? не знам,но го има и тоя момент..ем,може би е някой,може и да е нещо.. не знам просто

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? не

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? апф на много места,за да видя кфо е ;д

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? натискам го,ма не за да го направя поо-бърз а от скука :Д

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? весел глупак

22. Защо това, което сте вие, сте вие? защото всички и всичко ме направиха такава,и защото е по-различно от останалите

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? ем да

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? второто

25. За какво сте най-благодарни? за това,че имам здраве и семейство,неща за които много хора мечтаят ;х

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? не знам..

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? да

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? апф не

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? не

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? е не е един само ;д

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? лятото

32. Ако не сега, кога тогава? лятото ;Д

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? нз

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? да

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? никой не знае ;д

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? ако знаехме друг щеше да е светът

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? не

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? второто

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? не

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? преди 3 дена..

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? няма да посета само един човек.. но иначе наще,него и още 1,2

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? не

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? в действията

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? ем аз си го права и сега ;д

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? защото ни е страх от последствията

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?ама критиките са хубаво нещо?!

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?сутринта :Д

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? да и обичам мн неща

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? това сега не.. помнят се само големите и важни неща smile

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? нито едно от двете смисъл понякога сама а понякога позволявам на другите да ми ПОМОГНАТ да го взема  smile


Боли ме ... за тебе,тебе и ТЕБЕ  wink
[img]http://24.media.tumblr.com/c4748f522421ab73634a006231587b2f/tumblr_meo2umw8Ox1rdzsaro1_400.gif[/img]

Offline

#19 2013-08-15 21:17:27

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? -19
2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? -да не пробваш
3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? -всеки си мисли,че има време,а всъщност не е така
4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? -нещо не асимилирам въпроса laugh
5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? -омразата
6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? -
7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? -принудена съм
8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? -
9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? -60%
10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? -правилните нища
11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? -ще се опитам да изглеждам спокойна и да не коментирам
12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? -АМА ПО-ТЪПИ ВЪПРОСИ НЕ МОЖАХТЕ ЛИ ДА ИЗМИСЛИТЕ..
13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? -може би
14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? -да бъда човек
16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? -а трябва ли?!
17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? -ДА живея живота,който аз искам.Родителите ми!
18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? -да
19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? -САЩ..харесва ми просто ;д
20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? -Да,но защото проверявам дали съм натиснала добре правилния бутон
21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? -весел глупак
22. Защо това, което сте вие, сте вие? -върни се по-нагоре и прочети отговора с големите букви..
23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? -да
24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? -1-вото
25. За какво сте най-благодарни? -че имам семейство и приятели
26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? -да изгубя старите
27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? -да
28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? -не
29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? -не си спомням да е имало такъв момент laugh
30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? -цялото ми детство е било
31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? -ъгх....
32. Ако не сега, кога тогава? -утре
33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? -има то има..
34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? -да
35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? - |-(
36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? -сигурно
37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? -не съм завършила гимназията още..
38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? -по-малко
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? -да
40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? -в предишния ми живот wink
41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? -мама
42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? -да
43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? -голяма
44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? -още от началото
45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? -
46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? -мн неща
47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? -тц..помна ли ти ;д
48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? -да спя..оо да изразяват ги wink))
49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? -не
50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?    -50/50


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#20 2013-08-26 23:03:45

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента?
19
2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш?
Така и да не опиташ.
3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?
Защото в даден момент това ни е изглеждало правилно.
4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили?
Казали.
5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света?
Унищожаването на природата.
6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати?
Писане на разкази/книги и игра в театър.
7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?
Старая се да правя онова, в което вярвам.
8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?
Много повече пътувания и нови изживявания.
9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент?
80 maybe.
10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща?
Да правя нещата правилно.
11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите?
Ще изкажа моето мнение за моя близък приятел, независимо дали има харесва или не.
12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?
Не съжалявай, не обяснявай, не се оплаквай.
13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек?
Зависи.
14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
Да.
15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите?
Разбирам живота по моя начин.
16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички?
Защото всички сме се родили с различна нагласа и вкус.
17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира?
Пропуснах една възможност преди време. Не бях с един човек заради друг.
18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?
Може би да.
19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?
Париж, Лондон или някъде в Италия. За да опозная живота отвъд снимките по пощенските картички.
20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?
Не.
21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак?
Весел гений.
22. Защо това, което сте вие, сте вие?
Защото никой друг не е Мен. И заради решенията, които съм взела до момента.
23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?
Винаги съм била и винаги ще бъда.
24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?
Второто, определено.
25. За какво сте най-благодарни?
За семейството си и хората, които срещнах.
26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?
Да не съм способна да създавам нови.
27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?
Да.
28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?
Не.
29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?
Не.
30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството?
За мой късмет имах щастливо детство като цяло.
31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?
Завършването на гимназията и последната постановка, в която играх в Театралното студио.
32. Ако не сега, кога тогава?
Никога.
33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?
Бъдещето си.
34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?
Да.
35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?
Заради начина, по който ги разбират хората, които ги изповядват.
36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?
По - скоро не.
37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?
Не ходя на работа все още, но предполагам, че не.
38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?
Второто.
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти?
Понякога да, но днес не.
40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?
Неотдавна.
41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес?
Тези, които най - често са били до мен.
42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?
Зависи колко ще е дълъг животът ми.
43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински?
Усещанията, които изпитваме.
44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?
Koгато съм готова за това.
45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?
Защото 'грешка' звучи страшно за мнозина.
46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?
Не се сещам.
47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?
Днес.
48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо?
Обичам хора, места, предмети, спомени, моменти, преживявания... И да, изразяват.
49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден?
Вероятно да.
50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?
Старая се да ги вземам сама. И ми се получава.


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#21 2013-08-27 09:00:42

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента?

-Не повече от 6-7 годинки

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш?
-Да се провалиш, въпреки цялото разочарование,което ще се стовари върху теб .

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?
- Понякога не осъзнаваме действията си всъщност през по-голямата част от времето си

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили?
- Не мисля,че всичко може да бъде казано или направено.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света?
- Не знам дали толкова е за света,но бих променила лошите качества у хорта.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати?
- Затрудних се ;д

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?
- Примирила съм се с това,което върша и после си  понасям последствията smile

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?
- Бих го изживяла и както сега всъщност никой не  знае колко ще е неговата продължителност на живота .

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент?
- За момента 60%

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща?
- Да правя правилните неща

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите?
- Бих направила забележка и бих обяснила в мое присъствие да не говорят така за дадения човек

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?
- Приготви се за живота,който те очаква... Няма да бъде никак лесен .

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек?
- Бих за хората,които обичам правя всичко

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
- Да

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите?
- Различна съм в много отношения

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички?
- Не може всички да се радват на моето щастие.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира?
- Няма такова нещо . Всяко нещо,което  го искам го правя рано или късно.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?
- Да и занапред се старая да не допускам тази грешка

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?
- Бих отишла  някъде,където има море, защото когато съм тъжна искам просто да отида някъде а морето  само като го гледам и чувствам спокойствие и чистота.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?
- Натискам го,не мисля но обичам да натискам копчета ;д

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак?
-Весел глупак.

22. Защо това, което сте вие, сте вие?
- Защото аз съм себе си и така са ме изградили като човек

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?
- Все още съм

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?
- Да изгубиш връзка с приятел

25. За какво сте най-благодарни?
- За това,което имам до себе си  всяко едно нещо ценя адски много.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?
- Предпочитам да не съм способна да създавам нови.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?
- Не мисля

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?
-Да
29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?
- Спомням  си,но няма никакво значение защото съм била десетгодишно дете.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството?
- Всеки един спомен е прекрасен

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?
- Не се сещам

32. Ако не сега, кога тогава?
Утре smile

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?
- Хората до себе си.

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?
- Доста пъти

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?
- Тук не мога да отговоря

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?
- Не

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?
- Да

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?
- Работа,която ми харесва

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти?
-  Имала съм

40. Кога беше последният път, когато[b] крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?
- Скоро

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес?
Всички ще посетя

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?
- Не

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински?
Огромна е разликата. Едно е да си жив и да си недостоен човек да убиваш, да се друсаш, да крадеш за да си набавиш наркотици, да си всеки ден пиян, да изнасилваш ... Тези хора си мислят че живеят,но вътрешно те умират всеки ден . Друго е да постигнеш нещо в живота си.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?
- Това правя

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?
- Защото страдаме след тази грешка

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?
- Не ми пука от критиките

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?
- Нямам си и на представа

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо?
- Семейството ми, приятелите ми , приятелят ми. Опитвам се всеки ден smile

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден?
- Не точно всеки ден.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?
Понякога се  допитвам и за съвет,но повече действам сама [b]

Ако желаете споделете отговорите си.
Осъзнахте ли нещо за себе си?


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#22 2013-10-12 23:41:15

toni_hug
Member
Registered: 2010-08-05
Posts: 624

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента?
-18 предполагам.
2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш?
- Да не опиташ.
3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?
-
4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили?
-По равно сме казали и направили.
5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света?
-Злобата и нещастието.
6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати?
-
7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?
-Примирила съм се с това,което върша.
8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?
-Само времето може да покаже.
9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент?
-1%
10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща?
-Да правя нещата правилно.
11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите?
-Ще защитя близкият си приятел.
12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?
-"Не се доверявай на никого!"
13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек?
-Мисля,че бих.
14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
-Определено да.
15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите?
-Не мисля,че има такова нещо.
16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички?
-Защото всеки има собствено съзнание и ум и не всеки мисли/иска за/това което и ние.
17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира?
-Много неща съм искала да направя и много неща всъщност ме спират.
18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?
-Да.
19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?
-Стара Загора или Шумен.Не зная защо..
20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?
-Не.
21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак?
-Весел глупак.
22. Защо това, което сте вие, сте вие?
-Защото сме себе си? ;о
23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?
-ДА.Абсолютно и твърдо да.Винаги,всяка минута,всяка секунда..
24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?
-Когато добър приятел си замине.
25. За какво сте най-благодарни?
-
26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?
-Да изгубя всички стари спомени.
27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?
-Мисля,че да.
28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?
-Не точно.
29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?
Да,спомням си го.Може да се каже.
30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството?
-Всички,може би.
31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?
-
32. Ако не сега, кога тогава?
Когато е твърде късно?
33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?
-Нищо.
34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?
-Нещо такова.
35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?
-Защото са религии.
36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?
-Разбира се,че не.
37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?
-Не.
38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?
-Предпочитам да върша много работа,но да ми харесва.
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти?
-Определено,винаги.
40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?
-
41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес?
-Най-важните хора.
42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?
-Не.
43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински?
-
44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?
-
45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?
-Защото за грешката,която сме извършили и трябва да се учим от нея ние си патим.
46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?
-Доста неща.
47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?
-
48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо?
-
49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден?
-Не.Освен,ако не е нещо запомнящо се.
50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?
-Сама ги взимам.Разбира се.

Offline

#23 2014-11-01 22:55:03

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? 21

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? Така и да не пробваш.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? Защото трябва да направим много грешки ,за да осъзнаем какво всъщност е за нас и какво не е.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? Повече направила.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? Искам да променя мисленето на някои хора,но ми е прекалено ясно,че това е невъзможно.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? Това,което ме удовлетворява.В моя случай - екскурзовод.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? Правя онова,в което вярвам.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? Задължително щях да направя всичко възможно,за да обиколя целия свят.Така или иначе,никой не знае до колко ще живее дори и да няма никакво ограничение.

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? Със сигурност е много повече от половината.

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? И двете са неизменни части от правилния резултат.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? Ще се направя ,че не съм чула най-безвкусните и недостойни критики.И след това ще докажа точно обратното.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? Не позволявай на магаретата да ти четат конско!

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост? Да.

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? Мисленето.

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? Защото всеки има различен светоглед.

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? Няма такова.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? Не.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? Швейцария или Италия.Първата държава има наистина висок стандарт на живот,а Италия ми е любимата държава.

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? Не,не.Проумях,че колкото и да прибързваш,всичко се случва в точно определеното време.

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? И от двете по малко,но повече първото.

22. Защо това, което сте вие, сте вие? Защото имам тази смелост.

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? АЗ СЪМ!

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?Второто.

25. За какво сте най-благодарни? За това,че имам два крака,с които мога да ходя и танцувам,две ръце,които мога да движа по всевъзможни начини,две очи,с които мога да виждам,две уши,с които мога да чувам.Благодарна съм за всеки ден,в който съществувам,защото всеки ден е един дар.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? Първото.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? Да.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? Не.

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? Не.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? Когато с майка ми бяхме на почивка в Турция.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран? Всеки ден се чувствам така.

32. Ако не сега, кога тогава? Никога.

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? Постигнала съм някои неща,така че..

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? Все още не.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? Защото нищо не съществува без своята противоположност.

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? Да,макар и всяко нещо да има своите две страни.Зависи от гледната точка.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? Не.Все някога тези пари ще свършат.Ще ги вложа в нещо,от което да печеля.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? Второто.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? Не.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? Снощи.

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? Майка ми.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? Не.

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? Огромна.

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? Когато прежвеем доста неща и те ни направят по-мъдри.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? Защото искаме всичко да е розово.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува? Всъщност критиката не ме вълнува особено.

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? Снощи.

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорошните ви действия любовта ви към това нещо?
Обичам семейството ми,танците,книгите,знанието.Обичам живота.Изразявам любовта си всеки ден по различни начини.
49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? Може би не.

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? Не,решенията си ги взимам аз,защото само аз ще нося последствията от тях и никой друг.


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#24 2014-12-02 22:24:22

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента?
На 6-7.

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш?
Ами ако не се пробваш след време може да нямаш такава възможност и да съжаляваш,че си я изпуснал.Мисля,че по-лошото е да не се пробваш.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват?
Не винаги трябва да правим каквото ни харесва.

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили?
И двете може би.
5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света?
Всички да станат по-добри хора.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати?
Актриса.

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите?
И двете.
8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели?
Хахах,по същия начин ,защото не се знае моя колко ще е продължителен. smile
9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент?
50%
10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща?
Да правя нещата правилно.
11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите?
Веднага ще се противопоставя на мнението им.
12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той?
Мисли преди да вършиш нещо.
13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек?
ДА
14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?
Да.
15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите?
Всичко.
16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички?
Защото не всички хора сме на едно мнение и по-добре.
17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира?
Не съм се замислила.
18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите?
Не.
19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо?
Двоумя се.Може би в Германия/Англия.
20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз?
Натискам го,но не мисля ,че ще дойде по-бързо просто си го натискам.Хахахах
21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак?
Весел глупак./каквато съм си и сега,хихи/
22. Защо това, което сте вие, сте вие?
Болката променя хората,затова съм такава.
23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате?
Не.
24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас?
Когато добър приятел си замине.
25. За какво сте най-благодарни?
Да благодаря на интригантите,на бившия и на лъжливите к*чки,че ме направихте толкова силен човек. tongueout
26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови?
Да не съм способна да създам нови.
27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате?
Да.
28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар?
Не знам,хаха.
29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега?
Има,да.
30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството?
От детството,хаха.
31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?
Вчера,днес и утре.
32. Ако не сега, кога тогава?
Веднага.
33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите?
Дори и да не си постигнал пак можеш да загубиш.Себе си например или някой близък.
34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света?
Да,веднъж.
35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни?
Не знам.
36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло?
Възможно е.
37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си?
Не.Все някой ден ще свършат,хахах.
38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва?
И двете.
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти?
Не.Но съм имала такива случаи за други дни.
40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо?
Не помня.
41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес?
По близките.
42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни?
Не мисля.
43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински?
Не много голяма.Трябва да си жив,за да живееш истински.Да живееш истински означава да знаеш целите си,да се бориш,за да ги постигнеш и усъвършенстваш.
44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава?
Всеки си знае кога.
45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка?
Докато се научиш боли много.
46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?
Всичко.
47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане?
Не знам.
48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо?
-
49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден?
Хахах ,едва ли.
50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас?
Самичка ,но понякога се допитвам до близките ми за съвет.

Offline

#25 2015-08-20 15:27:54

drebosy4eto_
Member
Registered: 2015-07-11
Posts: 1,504

Re: Въпросникът, който ще промени живота ви.

1. Колко годишни бихте били, ако не знаехте на колко сте в момента? - на 13-14.

2. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Май и двете, зависи от ситуацията.

3. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - Някои неща не зависят само от нас и трябва да ги правим, дори да не ни харесват. За нещата, които ни харесват явно нямаме достатъчно време или смелост..

4. Когато вече всичко е казано и направено, в крайна сметка, повече ли сте казали, или повече направили? - Май повече съм казала.

5. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - Може би бедността.

6. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да ви направи богати? -

7. Действително ли правите онова, в което вярвате, или просто сте се примирили с това, което вършите? - И двете.

8. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - Може би както до сега. think

9. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - 55%.

10. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - И двете са важни, но ако трябва да избирам-да правим правилните неща.

11. Представете си, че вечеряте с трима души, които уважавате и на които се възхищавате. Всички те започват да критикуват ваш близък приятел, който не знаят, че познавате. Критиките са безвкусни и недостойни. Какво ще направите? - Всеки има право на мнение.Аз щях да споделя моето и да защитя този човек.

12. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Не спирай да се усмихваш.

13. Бихте ли нарушили закона, за да спасите обичан от вас човек? - Да.

14. Случвало ли ви се е да видите креативност там, където отначало сте видели лудост?

15. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? - Мисля, че възприемам музиката различно.Че мисля различно от повечето ми връстнички...

16. Защо нещата, които ви правят щастливи, не правят щастливи всички? - Защото всички сме различни

17. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - Понякога искам да кажа неща, които другите може да не разберат правилно.

18. Държите ли (се за) нещо, от което наистина трябва да се освободите? - Сигурно.

19. Ако трябваше да се преместите на място или държава, в която не живеете в момента, къде щяхте да отидете и защо? - Испания..

20. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - Натискам го веднъж.Не мисля,че ще го направи по-бърз. :Д

21. Какво предпочитате – да сте загрижен гений или весел глупак? - Загрижен гений.

22. Защо това, което сте вие, сте вие? - Защото просто това съм аз.

23. Били ли сте някога този приятел, който искате да имате? - Да,почти винаги.

24. Кое е по-лошо: когато добър приятел си замине, или да изгубите връзка с приятел, който живее до вас? - Когато добър приятел си замине.

25. За какво сте най-благодарни? - За семейството ми.

26. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - Да изгубя всички стари.

27. Възможно ли е да научите истината, без първо да я предизвикате? - Не.

28. Сбъдвал ли се е някога вашият най-голям кошмар? - Мисля,че не .

29. Спомняте ли си преди 5 години онзи момент, в който бяхте ужасно разстроени? Той има ли значение изобщо сега? - Не се сещам за такъв момент,което мисля че е добре.

30. Кой е най-щастливият ви спомен от детството? - Много са, не мога да кажа нищо лошо за детството ми.

31. В кой момент от близкото ви минало се почувствахте най-жив и мотивиран?

32. Ако не сега, кога тогава?

33. Ако не сте постигнали още нищо, какво изобщо имате да губите? - Стимул..

34. Случвало ли ви се е някога да бъдете с някого, с когото не сте си казали и дума, а след това да имате чувството, че сте провели най-хубавия разговор на света? - Да.

35. Защо същите онези религии, които даряват любов, причиняват толкова много войни? -

36. Възможно ли е да знаете, без съмнение, кое е добро и кое зло? - Понякога.

37. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? - Не.

38. Какво предпочитате – да имате по-малко работа за вършене, или да вършите много работа, която истински ви харесва? - Може би да имам по-малко работа.

39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - Да.

40. Кога беше последният път, когато крачехте в мрака, водени единствено от слабото сияние на някаква идея, в която сте вярвали сляпо? -

41. Ако узнаете, че всички, които познавате, ще умрат утре, кой бихте избрали да посетите днес? - Майка ми, баща ми,Сашо и Денис.

42. Бихте ли намалили продължителността на живота си с 10 години, за да станете ужасно атрактивни и известни? - Не.

43. Каква е разликата между това да сте живи и да живеете истински? -

44. Кога е времето, в което трябва да спрете да изчислявате рисковете и наградите и просто да тръгнете да правите това, което смятате за правилно, през глава? - Когато вярваме силно в себе си.

45. Ако се учим от грешките си, защо толкова се притесняваме да не направим грешка? - За да не останем разочаровани.

46. Какво бихте направили по друг начин, ако знаете, че никой няма да ви критикува?

47. Кога беше последният път, когато чухте звука от собственото си дишане? - Преди 30 мин. някъде

48. Какво обичате? Изразявали ли са някои от скорощните ви действия любовта ви към това нещо? - Обичам семейството ми и приятелите.Много рядко,почти никога не изразявам тези мои чувства.

49. Ще помните ли това, което правите сега, след 5 години? А това, което правихте вчера? А онзи ден? - За днес мисля, че няма да го помня..

50. Непрекъснато взимате решения. Въпросът е, сами ли ги взимате, или позволявате на другите да решават вместо вас? - Възрастта, в която се намирам в момента ме ограничава до някаква степен с решенията ми. think

Ако желаете споделете отговорите си.
Осъзнахте ли нещо за себе си? -Да.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook