#1 2012-12-05 09:01:44

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Таблет

Надявам се не съм сбъркала темата,но искам да попитам следното:
Имам един таблет,но честно казано не съм доволна и смятам да си взема на Apple...
Ако някой има такъв(на Apple)ще сподели ли мнение?
Важно ми е само да се тегли от google play,да има по-големичка памет и...Общо взето това е.;дд
Мерси предварително.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-12-05 10:46:21

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Таблет

И  аз имам таблет Samsung Galaxy Tab 10.1 тегли от Google Play 16GB памет не е зле, но лошото е, че не мога да гледам филми от повечето сайтове :/ ако не броим това като цяло е добре .  smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#3 2012-12-05 13:32:00

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Таблет

Здравей .
Аз имам на Apple The New iPad 32 gb . Има си wi-fi , блутут , абе общо взето всичко много съм доволна , работи , батерията му издържа дълго , около 10-12 часа . Общо взето това е най-важното , според мен е много добър модел . Препоръчвам ти го ! smile  smile  smile


Fight all your demons. ;]]

Offline

#4 2012-12-05 15:30:39

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Таблет

Здравей .
Аз имам на Apple The New iPad 32 gb . Има си wi-fi , блутут , абе общо взето всичко много съм доволна , работи , батерията му издържа дълго , около 10-12 часа . Общо взето това е най-важното , според мен е много добър модел . Препоръчвам ти го ! smile  smile  smile

И аз имам същия само че моя е с 4G, а това за тегленето с Google play от къде го чу, не може да се тегли това от Айпад... има си App store..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook