#1 2012-12-03 16:16:45

baby_shalqlq
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 47

Re: Обича ли ме наистина?

Има едно момче, което аз обичам като приятел, но той ме възприема като много повече. Той не учи в моя град, той дори не живее в България. Учи и живее в Лондон. Лятото беше в БГ и всяка вечер се събирахме в обща компания. Гушках го и се закачах с него, той изглежда си е помислил, че ще се получи между нас. Една вечер разбрах за чувствата му и му казах, че има друго момче в живота ми, което много харесвам и бих дала много, за да съм с него. Той изглежда се примири с това. Няколко дни по-късно той замина за Лондон.  Казваше ми, че ме обича и че иска да съм щастлива, че дава всичко да е с мен и ще направи всичко за мен.Караше негови приятели от моето училище да ме наблюдават какво правя, с кой го правя и кога го правя.Казваше ми, че иска да съм щастлива, но не искаше да съм с друг освен с него. Мой приятели ми казваха, че ако наистина ме обича ще иска да съм щастлива с когото и да е. Пишехме си известно време докато той спря да ми пише. Научавах от общи приятели, че той ме "храни" с много силни думи. Била съм боклук и курва (с извинение), с думите си той ме нарани много..  Преди да спре да ми пише той се опитваше да ми казва какво да правя, слагаше ми ограничения с кого да излизам, какво да правя, да не пия като отида на някой купон. С няколко думи ме мислеше за негова собственост.. Но аз не го слушах много,много и той започна още повече да ме нагрубява с какви ли не думи.. Е, това любов ли е?


[img]http://prikachi.com/images/176/5203176e.gif[/img]

Offline

#2 2012-12-03 16:26:51

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Обича ли ме наистина?

Всеки човек е различен и всеки изразява любовта си по различен начин. Това с обидите и т.н. наистина е малко в повечко, но то идва най-вероятно от факта, че не може да те има и това го наранява, или вбесява.

Имам един въпрос. Щом го обичаш само като приятел, защо когато е бил в България си се гушкала с него? Това, поне според мен, минава границата на приятелството.Не мисля, че си постъпила правилно. Най-вероятно по този начин си предизвикала неговото грубо поведение. Постави се на негово място. Ако човека, когото обичаш те смята само за приятел, и в същото време те прегръща и се държи по-интимно с теб, а след това излиза с други, ти как би се почувствала?


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#3 2012-12-03 16:30:45

baby_shalqlq
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 47

Re: Обича ли ме наистина?

Всеки човек е различен и всеки изразява любовта си по различен начин. Това с обидите и т.н. наистина е малко в повечко, но то идва най-вероятно от факта, че не може да те има и това го наранява, или вбесява.

Имам един въпрос. Щом го обичаш само като приятел, защо когато е бил в България си се гушкала с него? Това, поне според мен, минава границата на приятелството.Не мисля, че си постъпила правилно. Най-вероятно по този начин си предизвикала неговото грубо поведение. Постави се на негово място. Ако човека, когото обичаш те смята само за приятел, и в същото време те прегръща и се държи по-интимно с теб, а след това излиза с други, ти как би се почувствала?

Става въпрос за прегръдка за "Чао.", а по-интимно отношение между нас не е имало.


[img]http://prikachi.com/images/176/5203176e.gif[/img]

Offline

#4 2012-12-03 16:38:43

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Обича ли ме наистина?

"Гушках го и се закачах с него, той изглежда си е помислил, че ще се получи между нас."

Тук не си написала, че е прегръдка за "Чао"  :p
Няма значение, мнението ми си остава. За да реагира човек по даден начин, значи е предизвикан. Може да е било неусетно, но явно си му дала повод да си мисли за тези неща, дори да е било само с една прегръдка.

П.С. Защо когато някой каже интимно, и веднага си мислите за ИНТИМНО? laugh Закачките ти са били изтълкувани като флирт. Това е smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#5 2012-12-03 16:59:24

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Обича ли ме наистина?

Според мен това е един вид ревност ..
Но ако те обичаше , нямаше да те нагруби така ..


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#6 2012-12-04 06:46:29

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Обича ли ме наистина?

Има си тема.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook