#1 2012-11-15 15:50:53

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Няма информация.

Здравейте.
Започвам малко да се притеснявам, защото от сутринта някой ми звъни, но не му се изписва номера, пише само: " Няма информация " .. И звъни упорито, а аз затварям.. Знам, че ако дигна.. ще се започне: "Тъпа си" ; "Ще те пребия" и т.н. и т.н. .. Не ми е приятно, затова бих искала да зная с кого разговарям.. Искам да ви попитам.. има ли начин да разбера кой е зад "Няма информация" .. В смисъл.. някакви програми или в Глобул ли да отида не знам, просто искам да разбера кой е. А ако вдигна ще ми наговорят глупости и става кофти.. Затова.. искам да ми помогнете, моля !
Благодаря предварително !

Offline

#2 2012-11-15 16:02:26

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Няма информация.

Звънял е от скрит номер. И на мен са ми звъняли, но само веднъж. Аз или не вдигах, или затварях.
Така се случи, че веднъж от другата страна говореше нещо на китайски ли, не знам..Някакво детенце.
От Глобул едва ли ще ти помогнат, не мисля, че можеш да разбереш.
Може например да вдигнеш и да кажеш, че е грешен номер, да се представиш на някаква лелка, може да престанат да звънят.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-11-15 16:04:57

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Няма информация.

Смисъл... номера, който ти звъни, е скрит номер ли? Мисля, че няма начин да се разбере, доколкото съм чувала, но все пак попитай мобилния си оператор. Има и разни опции, в зависимост какъв ти е телефона - анти-спам програмки, които автоматично дават заето на неизвестни. И Касперски-мобайл версията също има такава опция.

В краен случай пусни жалба в полицията.

Offline

#4 2012-11-15 16:11:56

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Няма информация.

Благодаря !

Offline

#5 2012-11-15 16:22:51

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Няма информация.

Благодаря !

Няма проблем. Ако има още нещо, пиши.  smile

Offline

#6 2012-11-15 17:30:02

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Няма информация.

А аз..за да не отварям нова тема искам да питам нещо... Мога ли да разбера местоположението на дадения номер. Например в България ли и от кой град точно? Само дето не става въпрос за глобул,а за БОБ???

(arrow) относно темата... ако си с андроид, има една програма Call Blocker,чрез която можеш да блокираш който си номер поискаш-мога на ЛС да ти обясна как работи програмата,но има вариянт..дори и да е скрит номер,пак да го блокираш,така че като му звъни, да казва "Номера е зает" и така..вечно laugh

Offline

#7 2012-11-15 18:29:39

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Няма информация.

мда, както казаха, блокирай си повикванията от скрития номер, а пък може и да вдигнеш..все пак не знаеш кой е от другата страна..или пък може да е някакъв твой приятел, който просто се бъзика с теб smile


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook