#1 2012-09-02 19:27:46

nep0k0rna_
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 489

Re: ТОЙ!

Всяка вечер преди да си легнеш се замисляш какъв човек съм,че не съм същата като преди..Колко еднообразен е станал света,осъзнаваш,че ги няма всички усмивки и неудържим смях.Замисляш се,мислиш,чудиш се до кога ще продължава това?В кой ъгъл тихичко да поплачеш да се скриеш от другите.Разбираш,че в такива моменти когато си най-крехка и единствения човек,който може да ти помогне е далеч от теб и не знае как страдаш..Как се молиш всеки един ден той да е до теб..Как тихичко се нуждаеш да чуеш гласа му..Замисляш се,защо така се чувстваш няма ли да спре тази твоя болка..Защо всичко се струпва изведнъж..
Заспиваш със засъхнали сълзи по лицето..Събуждаш се от сън и си казваш "Може би днес няма да е като вчера", а всъщност гледаш как капките дъжд се стичат по стъклото точно като теб,самотни и нежни.Всичко ти се струва прекалено трудно..Дъжда може да скрие сълзите ти,но не и болката тя стой вътре в теб дълбоко в сърцето,проклинаш я,но тя не изчезва.Молиш се всеки един ден да изчезне..Искаш го,изгаряш от желание,но всичко е напразно..Опитваш се да обясниш на някого какво се случва с теб,но това е трудно за обяснение..Искаш да му споделиш на него,но не можеш страх те е,че ще те отблъсне и си казваш "добре съм". Харесваш го,но как да му кажеш?Не можеш,нямаш сили,страх те е да не го загубиш.. Единствено което обяснява всичко е:ЛИПСВА МИ.

P.S - Съжалявам,че пуснах на ново темата,но просто ми се прецака нещо лаптопа.Беше написано само първото изречение и не можех да го редактирам.БЕЗ НАПАДКИ МОЛЯ ВИ wink

Offline

#2 2012-09-02 19:39:44

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: ТОЙ!

Ох, сякаш е писано за мен. ;х
Точно по този начин се чувствам в момента. ;х
Браво, страхотно е !

Offline

#3 2012-09-02 19:45:56

nep0k0rna_
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 489

Re: ТОЙ!

Не си единствена..

Offline

#4 2012-09-02 19:46:32

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: ТОЙ!

Невероятно е .

Offline

#5 2012-09-02 19:52:14

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: ТОЙ!

Много красиво написано. heart

Offline

#6 2012-09-02 19:52:39

karalayn
Member
From: Варна
Registered: 2012-07-18
Posts: 40

Re: ТОЙ!

Много е хубаво clap  nod


[img]http://data.whicdn.com/images/57599285/tumblr_mjim28eJ7y1rtineao1_500_large.gif[/img]

Offline

#7 2012-09-02 20:02:01

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: ТОЙ!

Харесваш го,но как да му кажеш?Не можеш,нямаш сили,страх те е да не го загубиш...

И в двата случая губиш тогава , но по-добре да си казал какво чувстваш. Не знам , аз лично ... никога не съм крила от другият пол , ако имам симпатий към него. / надявам се и да не се случва , но все пак това зависи само от мен / . Просто човек трябва да е наясно с това , че и да скрива чувствата си , до никъде няма да доведе , само се измъчва.Човек трябва да се бори ... борили сме се 9 месеца в майчината утроба за да излезем на бял свят , борили сме се и при първата крачка , бориш се и за любовта , която изпитваш ... не можеш да се отказваш , дори и когато другите се опитват да те демотивират. Ти си ти ... и имаш право да обичаш ... а и любовтта не бива да се превръща в мъчение , само когато не си с човека , който желаеш. Любовта е нещо повече от докосване ... любовта може да продължи , дори когато 2-ма човека , не се виждат. Всичко зависи само и единствено от теб.Защото вярвам , че всеки има свой уникален начин на обичане и вярвам , че когато го покажеш и докажеш ...хората ще го оценят.

Offline

#8 2012-09-02 20:02:34

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: ТОЙ!

Много красиво написано. heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#9 2012-09-02 20:21:51

nep0k0rna_
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 489

Re: ТОЙ!

Харесваш го,но как да му кажеш?Не можеш,нямаш сили,страх те е да не го загубиш...

И в двата случая губиш тогава , но по-добре да си казал какво чувстваш. Не знам , аз лично ... никога не съм крила от другият пол , ако имам симпатий към него. / надявам се и да не се случва , но все пак това зависи само от мен / . Просто човек трябва да е наясно с това , че и да скрива чувствата си , до никъде няма да доведе , само се измъчва.Човек трябва да се бори ... борили сме се 9 месеца в майчината утроба за да излезем на бял свят , борили сме се и при първата крачка , бориш се и за любовта , която изпитваш ... не можеш да се отказваш , дори и когато другите се опитват да те демотивират. Ти си ти ... и имаш право да обичаш ... а и любовтта не бива да се превръща в мъчение , само когато не си с човека , който желаеш. Любовта е нещо повече от докосване ... любовта може да продължи , дори когато 2-ма човека , не се виждат. Всичко зависи само и единствено от теб.Защото вярвам , че всеки има свой уникален начин на обичане и вярвам , че когато го покажеш и докажеш ...хората ще го оценят.

Виж специално ако мога така да го нарека "моето момче" е много несериозен и повечето приятелки са ми го казвали..Аз му бях казала,но беше отдавна..Не знам сега дали знае.Имаше един период в който изобщо не си писахме..Доста несериозен е и ме е страх единствено да не го отблъсна,защото той може да гледа на мен по съвсем различен начин.Например като добра приятелка..Страх ме е отново да не направя тази грешка! Може би първия път с това го отблъснах..

Offline

#10 2012-09-02 20:23:09

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: ТОЙ!

И аз така често се чувствам..сякаш..някак празна...за всичко съм виновна аз,все мен обвиняват,заради мен се карали моите родители... sad  sad  sad  sad

Offline

#11 2012-09-12 08:48:28

Ivamm
Member
From: Varna
Registered: 2012-09-10
Posts: 51

Re: ТОЙ!

Супер еее!!!! smile


Всички ви обичам, уважавам ама на никого не подръжавам!!!

Offline

#12 2012-10-29 17:58:00

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: ТОЙ!

Невероятно е .

smile


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook