#1 2012-10-25 16:48:32

BrutaL Bitch
Member
From: Nowhere
Registered: 2012-08-02
Posts: 44

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Това е новата ми история. Надявам се да я харесате. sun

Седях в кафенето "Стрийтс". Въртях сламката около фрапето си и от време на време хвърлях поглед на влизащите. Брад отново закъсняваше. Бях готова да извикам сервитьора, за да си платя, когато той пристъпи в кафенето. Огледа се и когато ме забеляза, тръгна към мен. Той седна и си поръча дълго кафе. Не продумвах нищо. Просто продължавах да въртя сламката около вече изстиналото кафе.
- Е - потърка ръце - искала си да ме видиш. Какво има?
Погледнах го и задържах погледа си без да кажа нищо. Отпих глътка от фрапето и отново го погледнах.
- Искам да се разделим - продумах най-сетне
Той се опули.
- Но защо?
- Няма да ти обяснявам. Просто исках да ти кажа, че ти вече не си част от живота ми - намигнах му, взех чантата си и станах
Сервитьорът ме настигна.
- Извинете, но не сте си платили.
- Той ще плати - посочих с пръст онзи нещастник и излязох
Отидох до колата си. Тя беше тип кабрио, затова направо захвърлих чантата си на задната седалка и се метнах на волана. Надух музиката на MAX и потеглих.
Паркирах пред квартирата си. Слязох от колата и се качих в апартамента. Още с влизането, отново захвърлих чантата си. Тя падна върху една купчина дрехи и леко се свлече надолу. Затворих вратата и се разположих на кафявия кожен диван. Взех дистанционното от земята и пуснах ТВ-то. След минута - две, ми омръзна и го изключих. Влязох в банята и пуснах душа. Реших да се поглезя с гореща вана. Тя се напълни и започна да излиза пара. Топнах пръста си и установих, че водата е идеална. Вързах косата си на небрежен кок, съблякох раздърпаните дънки и потника и влязох вътре. Отпуснах се и затворих очи.
*********************************
Чу се познатата мелодия на Брад. Бях забравила да изтрия номера му. Излязох от ваната, обвих хавлия около тялото си и взех телефона си. Вдигнах.
- Бет! Защо ме заряза?
- Излязохме два пъти и спахме четири пъти. Това не е връзка, а просто забавление.
- Но аз те обичам!
- Оо, бебчо, горкичкия .. явно съм ти била първата. Ее кофти, сладур, но животът е такъв - прецаквай или ще бъдеш прецакан! - затворих му
Захвърлих телефона си на дивана. Махнах хавлията от себе си и пуснах косата си. Забелязах, че един от съседите ме наблюдаваше. Беше на около 25 години. Намигнах му и направих няколко предизвикателни движения. Той прехапа устни.
- Пфф колко наивни хора - казах си и се приближих към прозореца
Показах му среден пръст и дръпнах завесите. Усмихнах се дяволито и отидох до гардероба. Хванах едни скъсани дънки, сложих си леопардовия сутиен и облякох бял потник с падащо рамо. Обух си черните обувки с къс ток. Беше хладно, затова облякох и кафявото си кожено яке. Сложих си черен молив и малко спирала, взех чантата си и излязох. Първо минах през магазина пред нас, купих си кутия цигари и пакетче дъвки и се качих в колата. Отивах на лов за момчета.

Мнения? wasntme


[list=*]
[*]Oh la la, baby[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-10-25 16:51:06

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Некст sun


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-10-25 17:03:41

Анджелика_
Member
From: Някъде из света
Registered: 2012-08-30
Posts: 471

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Невероятно е.И аз пиша такива неща,но от много време се чудя дали да кача някое.Твоето е супер-продължавай.


Седнали да се занимават с моя живот...Мисля си-тогава, колко ли скучен  е техния?:D

Offline

#4 2012-10-25 17:08:55

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

още  sun

Offline

#5 2012-10-25 17:34:49

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

още  sun


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#6 2012-10-25 17:55:54

dobchitu
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2010-02-18
Posts: 78

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

изглежда интересно


"Always walk on the road  you choose and if people around you try to change the road, when you arrive, make them regret"

Offline

#7 2012-10-25 18:02:52

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

още  sun


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-10-25 18:10:12

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Некст sun

Offline

#9 2012-10-25 18:10:44

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Амм тази твоя героиня ужасно ме издразни, защото отново разказвате за кучки! Общо взето звучи еднообразно ии следващите и стъпки могат да се предвидят. Но похвално, много добре си описала действията, ако беше нещо друго щеше да ми хареса. Ммм това е моето лично мнение, моля без нападки! smile


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#10 2012-10-25 18:44:08

sladkyty_kiki
Member
Registered: 2008-11-02
Posts: 20

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

на мен лично мн. ми хареса ... определено ми грабна вниманието ,но трябва да измислиш продължение по скоро , защото нямам търпение !!!  heart  heart


smile

Offline

#11 2012-10-26 10:29:06

BrutaL Bitch
Member
From: Nowhere
Registered: 2012-08-02
Posts: 44

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Радвам се, че ви харесва. bow
nqkfa_si_tam все пак се радвам, че си си направила труда да го прочетеш, и уважавам и твоето мнение.  smile

И така бях на път към една дискотека. Стигнах до там и спрях отпред. Взех чантата си и влязох. Пазачът ме познаваше, затова не ми поиска лична карта.
Огледах се за познати, но там единствено имаше 4-5 кучки, които мразех и още 6-7 момчета, с които приключила. Излязох и звъннах на Джесика.
- Да?
- Къде се губиш, бе любов?
- В нас съм.
- Ае да дойдеш пред дискотеката "Мюзик соул".
- Оффф .. голяма си ..
- И аз те обичам. Ае идвай, но побързай.
Затворих и влязох в дискотеката. Седнах на една маса и си поръчах водка. Запалих цигара и почнах да оглеждам разгорещения дансинг. От време на време някоя двойка отиваше в тоалетната, а друга излизаше.
- Аматьори - измърморих
Телефонът ми звънна. Вдигнах.
- Къде си?
- Вътре съм. Да изляза ли да те посрещна?
- Ъхъ.
Хванах чантата си и излязох. Видях Джес и й метнах. Тя се запъти към мен.
- Забави се - направих муцунка
- Сори, трябваше да върна дънките на Крис.
- Хохо, крайно време беше да го направите
- Да, но не беше никак хубаво .. между нас казано му е доста малък - прошепна ми
- Знам - засмях се
- Какво? Ах ти, кучко! - плесна ме леко по ръката
Усмихнах й се и влязохме вътре. Седнахме на масата, на която бях преди малко. Тя също си поръча водка.
**********************************
Вече бяхме на 8-мата чашка и беше време да отидем на дансинга. Довлякохме се там, клатейки се наляво и надясно. Купонът започна. Разбесняхме се като полудели. Две момчета дойдоха при нас. Единият беше чернокож, а аз никога не съм го правила с негър, затова го взех за мой партньор в танците. А може би и за друго щеше да бъде мой партньор, но не се знае.
По едно време Джесика ми прошепна нещо. Аз й кимнах и двамата със Джак отидоха в кенефа. Аз от друга страна исках да потанцувам още малко. Но нямах много сили, затова бързо се уморих. Доста замаяна и уморена, аз се довлякох до масата и полегнах на дивана. Джош дойде и седна до мен. Поръча си двойно мартини и ме погледна.
- Май се умори, а?
Кимнах. Надигнах се, пооправих си косата и се облегнах на рамото му. Запалих цигара.
Тъкмо тогава Джес и Джак излязоха от тоалетната. Джес тръгна към нас, а Джак си закопчаваше панталона. Тя седна.
- Е, как беше? - попитах и издишах дима
- Невероятно! - възкликна - а вие направихте ли го?
Погледнах Джош. Той ми се усмихна.
- Ами все още не - направих невинна физиономия
Тя само се ухили и взе една цигара от моята кутия. Запали я и издиша дима върху Джак, който току що седна.
- Има ли свободни места в тоалетната? - попитах и повдигнах едната си вежда
- Мм да, мисля, че има - каза Джес
Погледнах Джош. Той разбра намека и стана. Хвана ме за ръката и отидохме в тоалетната. Той разкопча панталона си и започнахме да се натискаме.
Той свърши и се върнахме при другите.
- Е? - попита Джес
Пошушнах нещо на Джош и той си съблече тениската. По гърба имаше следи от нокти.
- Хохоо, явно е било страхотно - усмихна се и отпи глътка от мартинито на Джак
Кимнах и седнах. Музиката кънтеше, а ние бяхме мъртво пияни. Всичко беше просто супер.
********************


[list=*]
[*]Oh la la, baby[/*]
[/list]

Offline

#12 2012-10-26 11:54:21

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Суперско е ! Чакам следващата част.  sun


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#13 2012-10-26 12:06:23

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Нещо   много  тъпи  и еднообразни части  има  в историята ти  ,писна  ми от  тия  ''кучки''все за  тях  пишете,не знам  въобще  дали  разбирате  думата ''кучка'' или се правите  ,че  я  разбирате,не  ми харесва въпреки  ,че има 1-2 неща  дето биват.


♔...................†...........♔

Offline

#14 2012-10-26 12:11:34

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Некст   nod  sun

Offline

#15 2012-10-27 06:50:30

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Хареса ми, но не е чак уникално. Все пак давай натам.

Offline

#16 2012-10-27 13:07:03

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Купони, секс и още нещо. [story]

Хареса ми, но не е чак уникално. Все пак давай натам.


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook