#1276 2012-10-21 16:11:07

Incredible*
Member
From: Dubai, United Arab Emirates.
Registered: 2011-11-01
Posts: 16,522

Re: Търся филм.

Преди години бях гледала един филм,в който имаше една кола която беше така програмирана,че се движеше без шофьор,сменяше си цветовете и номерата защото я издирваха.Ако някой го знае да ми каже как се казва филма.


Винаги ще си грозна за кучките, които не те харесват.
Винаги ще си кучка за мъжете, които не могат да те имат.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9xy6c30qq1qa3zmpo1_500.gif[/img]

Offline

#1277 2012-10-22 21:03:04

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Търся филм.

Аз искам някакъв любовен филм,но да не е от тия лигавите романтики,а нещо по-сериозно,което да те накара да се замислиш върху любовта или живота,като цяло!Благодаря предварително !!  heart  heart

Мисля,че тези стават:If Only,City Of Angels,P.S.I Love You,Beyond Borders,Life As We Know It,Angel Eyes,Meet Joe Black,Legends Of The Fall,The Lake House,The Lucky One,Remember Me,Catch And Release,The Family Man,The Vow.

"Lolita"

Offline

#1278 2012-10-23 20:42:35

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Търся филм.

Преди години бях гледала един филм,в който имаше една кола която беше така програмирана,че се движеше без шофьор,сменяше си цветовете и номерата защото я издирваха.Ако някой го знае да ми каже как се казва филма.

Хърби, може би?  think


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#1279 2012-10-25 16:47:18

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Търся филм.

Преди години бях гледала някакви мини филмчета по телевизията, които бяха със общо заглавие нещо като "Откачени истории на еди кой си" или нещо подобно.
В едно от филмчетата един се виждаше във всички огледала и и неща, които отразяват, като някакъв демон. Накрая затъмниха всички отразяващи неща в къщата, но той се огледа в очите на приятелката си..
В друго един беше заклещен в долна част на самолет, който трябва да кацне, но ако това стане той ще умре, защото задната гума не може да се отвори или нещо такова. Той извади някакъв тефтер и нарисува самолета с отварена задна гума с кръпка върху нея и такива неща. Помоли пилота да опита пак и се отвори гума, като тази, която бе нарисувал.
В трето от тези филмчета момче и момиче правиха магия на свой учител, но тя се обърка, защото скъсаха снимката. Накрая момчето е в училище и си мисли, че всичко е било сън. Пита г-на как е и той му отговаря "Добре, но малко ме боли гърлото..". Разтваря си шала и се вижда как главата му е зашита за тялото.
Имаше и още, но това е всичко, което си спомням. Не знам дали ги обясних правилно. Та, въпросът ми е как се казват тези филмчета? Мерси предварително!!!

Offline

#1280 2012-10-26 15:09:06

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Търся филм.

Никой ли не знае филм за 2 приятелки ? Много ще съм ви благодарна, да не е азиатски :-D и без Bratz.. спешно ми трябва,благодаря предварително

Monte Karlo  , 27 Dresses ,  ... ами само за тези се сетих .. дано да съм ти помогнала .. !!


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#1281 2012-10-26 15:19:12

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Търся филм.

Никой ли не знае филм за 2 приятелки ? Много ще съм ви благодарна, да не е азиатски :-D и без Bratz.. спешно ми трябва,благодаря предварително

Monte Karlo  , 27 Dresses ,  ... ами само за тези се сетих .. дано да съм ти помогнала .. !!

The sisterhood of traveling pants? Мисля, че бяха 2 части  think


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#1282 2012-10-27 12:26:14

countess
Member
From: New York
Registered: 2008-09-14
Posts: 3,430

Re: Търся филм.

Никой ли не знае филм за 2 приятелки ? Много ще съм ви благодарна, да не е азиатски :-D и без Bratz.. спешно ми трябва,благодаря предварително

Monte Karlo  , 27 Dresses ,  ... ами само за тези се сетих .. дано да съм ти помогнала .. !!

The sisterhood of traveling pants? Мисля, че бяха 2 части  think

Bride Wars,Something Borrowеd,Соnfessions Of A Shopaholic.


''Haunt me then... Be with me always... Take any form, drive me mad but don't leave me. In this abyss where I cannot find you... I cannot live without my life, I cannot live without my soul..'' heart

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 … 49c64e.jpg

Offline

#1283 2012-10-27 15:24:07

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Търся филм.

В 16:00 днес по бтв гледах един филм, някакъв арабски.
Добре де, но в програмата пишеше, че се казва Полетът на феникса, но явно беше объркано.
Сюжет:
Някакъв бизнесмен или нещо от рода взема сина си, за да пътуват край пустинята Гоби да търсят някакви изкопаеми. Нещо се случва, че хеликоптерът се разбива, никой не оцелява, единствено детето. Арабин го намира и го взема.
Отглеждат го като свой син, но когато той научава истината тръгва да търси майка си. Намира я, но не знам какво става нататък. Той ще се жени за уж сестра си между другото.
Някакви идеи кой е филма? speechless


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#1284 2012-10-27 20:15:30

countess
Member
From: New York
Registered: 2008-09-14
Posts: 3,430

Re: Търся филм.

В 16:00 днес по бтв гледах един филм, някакъв арабски.
Добре де, но в програмата пишеше, че се казва Полетът на феникса, но явно беше объркано.
Сюжет:
Някакъв бизнесмен или нещо от рода взема сина си, за да пътуват край пустинята Гоби да търсят някакви изкопаеми. Нещо се случва, че хеликоптерът се разбива, никой не оцелява, единствено детето. Арабин го намира и го взема.
Отглеждат го като свой син, но когато той научава истината тръгва да търси майка си. Намира я, но не знам какво става нататък. Той ще се жени за уж сестра си между другото.
Някакви идеи кой е филма? speechless

Филмът е Огнената пустиня(Deserto di fuoco).


''Haunt me then... Be with me always... Take any form, drive me mad but don't leave me. In this abyss where I cannot find you... I cannot live without my life, I cannot live without my soul..'' heart

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 … 49c64e.jpg

Offline

#1285 2012-10-27 20:19:54

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Търся филм.

В 16:00 днес по бтв гледах един филм, някакъв арабски.
Добре де, но в програмата пишеше, че се казва Полетът на феникса, но явно беше объркано.
Сюжет:
Някакъв бизнесмен или нещо от рода взема сина си, за да пътуват край пустинята Гоби да търсят някакви изкопаеми. Нещо се случва, че хеликоптерът се разбива, никой не оцелява, единствено детето. Арабин го намира и го взема.
Отглеждат го като свой син, но когато той научава истината тръгва да търси майка си. Намира я, но не знам какво става нататък. Той ще се жени за уж сестра си между другото.
Някакви идеи кой е филма? speechless

Филмът е Огнената пустиня(Deserto di fuoco).

Благодаря много bow


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#1286 2012-10-28 08:13:50

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Търся филм.

Филми подобни на "Тетрадката" ?

Offline

#1287 2012-10-29 16:50:29

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Търся филм.

Някой може ли да ми предложи някакъв екшън, с негри? :p Мерси, предварително! smile

Offline

#1288 2012-10-30 17:31:39

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Търся филм.

Филми подобни на "Тетрадката" ?

Три метра над небето? laugh


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#1289 2012-10-31 15:23:36

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: Търся филм.

Филми подобни на "Тетрадката" ?

Три метра над небето? laugh

С дъх на канела.


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

#1290 2012-10-31 19:21:11

butterflyyy
Member
Registered: 2012-08-13
Posts: 146

Re: Търся филм.

Търся подобен филм като What happens in Vegas или някакъв такъв забавен ^^  laugh  Моля, предложете ми нещо smile

Offline

#1291 2012-10-31 21:16:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Търся филм.

Търся Хелоуински Филм?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#1292 2012-11-01 08:15:17

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Търся филм.

Търся Хелоуински Филм?

Конникът без глава?  wasntme


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#1293 2012-11-01 12:58:41

countess
Member
From: New York
Registered: 2008-09-14
Posts: 3,430

Re: Търся филм.

Търся Хелоуински Филм?

Sleepy Hollow,Friday the 13th,Trick 'r Treat,Boo,Halloweеn.


''Haunt me then... Be with me always... Take any form, drive me mad but don't leave me. In this abyss where I cannot find you... I cannot live without my life, I cannot live without my soul..'' heart

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 … 49c64e.jpg

Offline

#1294 2012-11-01 13:11:57

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Търся филм.

Здравейте,
вече втора година търся един филм, за койтознам само горе-долу за какво се разправя. Гледах го доста отдавна, когато бях и доста малък по БТВ, но така и не разбрах как се казва. Ето краткото резюме, което знам за него:
"Филма се разказва главно за Торбалан, като в него участва едно дете, на което помага някакъв дух, който го пази от този Торбалан. И така този дух се опитва да накара детето да повярва, че Торбалан съществува и практически опасността е голяма и единствения начин детето да се предпази от него е като вечер се завива през глава. След това обаче, те искат да хванат Торбалан и започват да правят някаква слуз, която този "Торбаланн" обича. Когато я правят обаче, детето без да иска я настъпва и тя се лепи по кракът му без то да разбере. И така Торбалан го хваща и го води в някакъв негов свят, където ако не го спасят ще го убие. След това този дух и сестрата на малкото дете тръгват да го търсят из онзи свят, докато не го намират и не убиват този Торбалан ".

Велик ще е човека, който разбере точно какво имам предвид и още по-велик, този който ми напише заглавието на филма. laugh


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#1295 2012-11-01 14:31:36

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Търся филм.

Здравейте,
вече втора година търся един филм, за койтознам само горе-долу за какво се разправя. Гледах го доста отдавна, когато бях и доста малък по БТВ, но така и не разбрах как се казва. Ето краткото резюме, което знам за него:
"Филма се разказва главно за Торбалан, като в него участва едно дете, на което помага някакъв дух, който го пази от този Торбалан. И така този дух се опитва да накара детето да повярва, че Торбалан съществува и практически опасността е голяма и единствения начин детето да се предпази от него е като вечер се завива през глава. След това обаче, те искат да хванат Торбалан и започват да правят някаква слуз, която този "Торбаланн" обича. Когато я правят обаче, детето без да иска я настъпва и тя се лепи по кракът му без то да разбере. И така Торбалан го хваща и го води в някакъв негов свят, където ако не го спасят ще го убие. След това този дух и сестрата на малкото дете тръгват да го търсят из онзи свят, докато не го намират и не убиват този Торбалан ".

Велик ще е човека, който разбере точно какво имам предвид и още по-велик, този който ми напише заглавието на филма. laugh

99% съм сигурна че филма, който търсиш е "Не поглеждай под леглото" - в замунда го има ( скоро го теглих на сестра си laugh )


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#1296 2012-11-01 15:47:32

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Търся филм.

Преди много време даваха един филм по БТВ.. Но не помня как се казваше. Само помня, че имаше едно момиче, което май нямаше майка, нещо такова..и едно момче. Бяха приятели, на около 10-11 години бяха. И момичето си загуби пръстена, мисля че беше..в една гора. И на следващият ден момчето отиде да го намери и там го нападнаха много пчели и то умря. Друго не помня. Ако някой знае името на филма, нека го каже, ще съм му много благодарна. smile

Offline

#1297 2012-11-01 16:18:50

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Търся филм.

Здравейте,
вече втора година търся един филм, за койтознам само горе-долу за какво се разправя. Гледах го доста отдавна, когато бях и доста малък по БТВ, но така и не разбрах как се казва. Ето краткото резюме, което знам за него:
"Филма се разказва главно за Торбалан, като в него участва едно дете, на което помага някакъв дух, който го пази от този Торбалан. И така този дух се опитва да накара детето да повярва, че Торбалан съществува и практически опасността е голяма и единствения начин детето да се предпази от него е като вечер се завива през глава. След това обаче, те искат да хванат Торбалан и започват да правят някаква слуз, която този "Торбаланн" обича. Когато я правят обаче, детето без да иска я настъпва и тя се лепи по кракът му без то да разбере. И така Торбалан го хваща и го води в някакъв негов свят, където ако не го спасят ще го убие. След това този дух и сестрата на малкото дете тръгват да го търсят из онзи свят, докато не го намират и не убиват този Торбалан ".

Велик ще е човека, който разбере точно какво имам предвид и още по-велик, този който ми напише заглавието на филма. laugh

99% съм сигурна че филма, който търсиш е "Не поглеждай под леглото" - в замунда го има ( скоро го теглих на сестра си laugh )

Златна сиии! kiss hug Точно него търся! Благодаря !!!  sun


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#1298 2012-11-01 17:17:49

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Търся филм.

Търся какъв подобен филм на ( 3 метра под небето ) който може да ме разплаче толкова много колкото тои ..


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#1299 2012-11-02 09:46:27

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Търся филм.

Търся какъв подобен филм на ( 3 метра под небето ) който може да ме разплаче толкова много колкото тои ..

The Notebook.
The Last Song.
Lucky One.
Dear John.
Remember me.
Before Sunrise.
Message in a Bottle.
If only.
A walk to remember.
A Millionaire's First Love. (Един от любимите ми heart)


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#1300 2012-11-02 10:07:30

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Търся филм.

Търся един филм...бях го гледала много отдавна и не помня много от него. Помня, че имаше едно малко момче и един стар мъж ( може би негов дядо - не помня) и те бяха в някаква стая и се чу влак и двамата излязоха и тогава мина голям влак и мисля че мъжът са хвърли под релсите -не съм сигурна. Помня и, че когато влакът минаваше беше много студено, може би валеше сняг.

Както казах не помня много, но ако някой се сеща... star


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook