#1 2012-10-07 16:27:54

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Без заглавие

Това е новата ми история.Предишната не я довърших защото имах изпити не писах а когато имах време нямах муза но сега почвам нова история и се надявам да ви хареса.Ако не ви хареса ми кажете и ще я спра.

Един ден който променя живота ти един ден който никога няма да забравиш един ден който ме  съсипа.Този ден мина и остави следа която няма да забравя.Пречупи ме но това ме направи сама по-силна отколкото бях.Всичко започна в понеделник.
-Хайде няма време трябва да побързаме-каза моято приятелка.Да я наречем П-ще закъснея
-Да да идвам!-казах аз и започнах да бягам за да настигна П.-Забави малко!!
Двете се изравнихме и тръгнахе.Пътя ни минава през една малка уличка.Няма нищо особено в нея-е поне до днес.Когато стигнахме я наближихме видяхме двама мъже да се карат.Всъщност мъжете бяха пет но трима от тях само стояха и наблюдаваха наоколо.
-Скрий се!-прошепнах на П.И двете застанахме зад един контейнер.
Трима от мъжете имаха оръжие и предположих че те са бодигардове на един от двамата каращи се.Вероятно са на този със скъпия костюм."Този сигурно е шефа"-помислих си
аз.-"Струва ми се познат".Започнаха да си говорят но аз не ги чувах много добре понеже бяхме на далеч от тях.
-За каво ли си говорят?-попитах П.
-Штт!-смъмри ме тя.-Този със костюма казва че онзи със тиниската му дължи нещо и ако не си го получи ще се случи нещо лошо.
-За какво ли става въпрос?-казах на П.
-Незнам но не ми харесва по-добре да си вървим.
-Да права си.-и двете пълзешком се върнахме по обратния път.
С П вече се бяхме отдалечили но изведнъж чухме изстрел.Спогледахме се и се обърнахме за да видим какво е станало.Видахме че мъжът с тениската лежи на замята а от останалите няма и следа.
-Разбра ли какво стана току що?-казах й аз.-Станахме свидетели на убийство.

Ако може да ми препоръчате заглавие защото не мога да измисля.Извинете ако има грешки и че часта е малка.


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#2 2012-10-13 08:10:39

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Без заглавие

Ами добре е. Трябва да го продължиш. Имаш много пунктуационни грешки. За заглавие може да напишеш "Свидетели на убийство", но нататък трябва цялата история да се върти из това убийство... smile

Offline

#3 2012-10-13 14:05:05

RnB_gaZeE
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 87

Re: Без заглавие

Банално безинтересно не струва


D 12 RAP GAME {~

Offline

#4 2012-10-13 14:40:17

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Без заглавие

Банално безинтересно не струва

каза човек, който се интересува само от рап.

И аз да не се намеся някъде, но се извинявам.

давай натам  sun  sun


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#5 2012-10-28 17:42:19

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Без заглавие

Банално безинтересно не струва

каза човек, който се интересува само от рап.

И аз да не се намеся някъде, но се извинявам.

давай натам  sun  sun


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook