#1 2012-10-12 20:59:48

makyinzz
Member
Registered: 2012-08-18
Posts: 54

Re: Разковани дъски – мъдри мисли

Стигам до извода, че “Кръстник” на пернишки вероятно ще звучи така: ”GolF Father “.
Всеки опит да прецакаш Съдбата Те приближава към провала. Тя винаги държи скрито асо в ръкава и обикновено то е Асо пика…
Смятам, че торба с един милион долара е подходяща торба, в която да си “сложа главата”.
Ако всичко е Любов, то останалото какво е?
Не знам защо, но първите имена на английски, за които се сещам, са все на разни уискита!
Който иска да ми лази по нервите, да се приближи на прицелно разстояние.
Ако мълчанието е злато, то тогава думите ме вкарват непрекъснато в дългове…
Хубаво е да разлаеш кучетата. Още по-хубаво е да си от другата страна на оградата!
В много наши електронни медии срещам съкращението “е-банка”, което ме навежда на мисълта, че в електронното банкиране има някакви скрити сексуални помисли…
“Търговия на едро с дребни души на цени от 30 сребърника нагоре.
Подпис: De Vil”.
Ако непрекъснато стискаш палци или ще заякнеш много, или ще се омаломощиш без време…
От българския Парламент става прекрасен цирк, понеже в него има всичко: от лъв нагоре, от дебил надолу, от стари кози ярета, бой, смях и всякакви животни.
Онзи, който след бездимния барут успее да изобрети бездимна цигара, ще стане баснословно богат!
Не съм чул някой да се е оплакал от шума на парите.
Някои смятат за акупунктура това да те ръчкат непрекъснато с остена…
Алкохолът прави така, че хората след няколко чашки започват да говорят на един и същ език – този на жестовете с ръце…
Непрекъснато се боря с недостатъците си, но засега те водят по точки…
Не можеш да обясниш на циганина какво означава “меден месец”…
Понеже не можахме да родим нищо свястно като идея какво да подарим на Папата, му занесохме яйце с надеждата той да си измъти подаръка сам…
Следствие 1: Не съм убеден дали не се опитахме да насадим човека на пачи яйца.
Счетоводна халюцинация: преди чувах гласове, сега някой ми говори в суми!
Във връзка с новите забрани, следващият сезон на хитовия български сериал ще носи името “Седем ФАСА разлика”
Уморих се да говоря глупости, затова ще започна да си ги записвам.
Не ми давайте акъл, а ме научете как да боравя с него!
Животът прилича на депутатски мандат – всеки се оплаква от него, но всички драпат да го изкарат докрай!
Ако времето е пари, искам да знам в коя банка отиват.
Ако непрекъснато искат да те качват на черешата, виж дали не носят и въже!
Множествена ерозия на съзнанието: изкушения непрекъснато подкопават моралните ми устои!
Понякога крачката към Успеха е …назад!
Подозирам, че спринтьорът с разтройство едва ли ще остави светла диря в бягането на 100 м… Струва ми се, че бягащите зад него ще се почувстват изпързаляни. В буквалния смисъл на спринта!
Моята версия: Където е спекло, пак ще спече !
Не мисля за нищо, но затова пък го правя доста задълбочено.
Основна задача на всеки българин е да пази здравето си от действията и реформите на Здравното министерство.
Запазени места под Слънцето няма. Не се хаби да търсиш телефон за резервация…


[list=*]
[*]Когато очите говорят,думите са излишни.[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-10-12 21:03:38

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Разковани дъски – мъдри мисли

Aхахахахахах.

Хубаво е да разлаеш кучетата. Още по-хубаво е да си от другата страна на оградата!

laugh


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook