#1 2012-10-02 19:34:43

Gabchuu1434
Member
Registered: 2012-07-29
Posts: 49

Re: Групичка от приятели...

В нашия клас си имаме 3-4 групи ...едната сме аз и 2 други мои съученички.. въпросат е че едната от тях( да я наречем П.) се държи като момиченце от 1-2 клас, не я пускат да излиза никога , и постоянно говори за някакви детски неща  speechless  а когато сме в междучасие постоянно гледа часовника и ни казва''Остава 5 минути''... ''остават 4 минути'' и така докато не стане време да влизаме в час :хх а другото момиче просто не ми допада !!! Опитвам се да ги избягвам но  П. постоянно ме следва, а другото момиче просто отива при други . Как да им кажа че вече не искам да се движа с тях така че да не спрат да ми говорят изобщо?

моля ви не ме нападайте  speechless


[b][colour=red] Don't Distrub [colour=red][b]

Offline

#2 2012-10-02 19:44:54

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Групичка от приятели...

Просто още не са достатъчно зрели, особено първото момиче, което описа.
Ако описанието ти бе обективно, разбира се.

Не можеш да им го кажеш по никакъв начин, освен ако не искаш да прозвучиш грубо, което мисля, че не искаш да стане, щом търсиш съвет тук, вместо отдавна да си ги разкарала.
Пък и смятам, че има възможност да ти излезе лошо име, в случай, че решат да се оплачат на някой. Хората обръщат прекалено голямо внимание на слуховете, интригите и тн., знаеш как е, предполагам.

Просто ги игнорирай.
Не бъди нито добра с тях, нито груба.

Когато им станеш скучна, видят, че не им обръщаш внимание, вероятно ще намерят някой друг, който да те замести, един вид. А такъв винаги се намира, защото хората са много и не чак толкова разнообразни и индивидуални, колкото си мислим ние.

Offline

#3 2012-10-02 20:23:30

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Групичка от приятели...

Сподели направо своето мислене , така ще си спестиш цялата "отайка" след това.

Offline

#4 2012-10-03 17:40:58

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Групичка от приятели...

Ааа и аз съм имала приятели, които или много се променят, или сме станали приятели в момент когато съм била бясна на хората, с които наистина си заслужава да се занимавам. Игнор на макс си е решението laugh Накрая ще схванат "намека".

П.П. Това с "Остават 5 минути", "Остават 4 минути" и аз горе-долу го правя, ама се отнася за часовете, а не за междучасията. laugh

Offline

#5 2012-10-04 19:57:18

Gabchuu1434
Member
Registered: 2012-07-29
Posts: 49

Re: Групичка от приятели...

Ааа и аз съм имала приятели, които или много се променят, или сме станали приятели в момент когато съм била бясна на хората, с които наистина си заслужава да се занимавам. Игнор на макс си е решението laugh Накрая ще схванат "намека".

П.П. Това с "Остават 5 минути", "Остават 4 минути" и аз горе-долу го правя, ама се отнася за часовете, а не за междучасията. laugh

то за часовете и аз го правя ;д


[b][colour=red] Don't Distrub [colour=red][b]

Offline

#6 2012-10-17 20:19:22

miisS_wiiLLii
Member
From: Велико .. Търново
Registered: 2010-11-20
Posts: 71

Re: Групичка от приятели...

За кво се водиш с тях  wink . Кажи им го право в очите , че не искаш да се занимаваш с тях и готово : )


- Не ме харесваш?
- Не ми пука ! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook