#1 2012-09-30 12:15:51

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Изтриите тази тема ....

.............................ннн

Offline

#2 2012-09-30 12:26:10

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Изтриите тази тема ....

Не, аз не мисля, че си 'гаден човек' .. всеки си има различен характер, независимо към какво, едни към хора, други към животни, както ти. Някои са чувствителни, други не. Всеки с характера си. Не чувствай угризения. (:


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#3 2012-09-30 12:34:52

Gabchuu1434
Member
Registered: 2012-07-29
Posts: 49

Re: Изтриите тази тема ....

Не, аз не мисля, че си 'гаден човек' .. всеки си има различен характер, независимо към какво, едни към хора, други към животни, както ти. Някои са чувствителни, други не. Всеки с характера си. Не чувствай угризения. (:

+1 (y)


[b][colour=red] Don't Distrub [colour=red][b]

Offline

#4 2012-09-30 12:43:32

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Изтриите тази тема ....

О,мила спокойно.Трябва да ти кажа,че аз съм същата като теб-даже по-лошо...Не съм човек,който плаче за щяло и нещяло,даже за сериозни неща не плача и аз се чувствам по същия начин като теб.Наскоро(миналия месец) една моя много добра приятелка катастрофира-вярно,че не беше кой знае какво-сега е добре,но аз като разбрах изобщо не се притесних..даже се усмихнах и си казах,че тя е силна и си знаех,че няма да е нещо лошо,ами ще се оправи много бързо.То така и стана,но все пак се почувствах като някой  devil  защото даже се усмихнах-отвратих се от себе си.Тази моя приятелка се реже..ръце,крака,даже се чудя как още към лицето си не се е насочила..и на мен отначало ми пукаше страшно много.Какво ли не й казах,че и аз пробвах,ама като видях,че няма да успея да я разубедя,просто си ги приемам тия неща..то даже аз не знам вече какво да й кажа..мислех,че съм добра в съветите,ама не.И ето ме пак -хладнокръвната sad sad Да продължавам ли?Имам приятел,който сега не е при мен(т.е сега е в друг град) на мен обаче пак не ми пука особено(така изглежда де-много ясно,че ми пука за него),хората реки изплакаха,пък аз даже като видя момче и си казвам..еххх,тоя е симпатичен,ама приятелят ми също inlove..приятелките ми вечно ми се чудят на акъла как се заглеждам,все едно гадже си търся..е не е така де..аз си знам,че имам,просто... какво? като имам гадже и с наведена глава ли да ходя,не го  и ревнувам особено сякаш..абе..имам чувството,че съм ужасна непукистка,която се залъгва,че обича..Е, и аз си имам преломни моменти..досега само на един филм съм плакала..но пък за 2ки..ВИНАГИ плача..така,че спокойно! Не си ужасен човек,просто си малко по-твърда, така да го кажа, от другите-както и аз hug  hug  hug  hug И искрено съжалявам за дядо ти,дано да почива в МИР sad

Offline

#5 2012-09-30 12:44:43

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Изтриите тази тема ....

  Не си  гадна  просто  имаш  по-здрава психика  което е  много  хубаво,не  да  ревеш  като  повечето  тъпи  пубертетки  дето  си  мислят , че  ако  реват  за  всичко  живота  ще  е  по-хубав,не  говоря  ,че не  трябва  да се  плаче  още  по-млако  за  роднини  които  са  починали , не  се безпокой  със  сиг  дядо  ти  е  на  по-хубаво  място  с  времето всичко  отминава..  smile


♔...................†...........♔

Offline

#6 2012-09-30 17:35:20

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Изтриите тази тема ....

Ако не сте били много близки или да се виждате често, това е нормално. Може би все още не си осъзнала загубата (защото той не е в ежедневието ти). От друга страна може просто да си го запомнила какъвто е бил преди и така да си остане за теб. Искам да кажа "твоят си дядо", и да си спомняш хубавите моменти с него.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#7 2012-09-30 18:12:05

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Изтриите тази тема ....

  Не си  гадна  просто  имаш  по-здрава психика  което е  много  хубаво,не  да  ревеш  като  повечето  тъпи  пубертетки  дето  си  мислят , че  ако  реват  за  всичко  живота  ще  е  по-хубав,не  говоря  ,че не  трябва  да се  плаче  още  по-млако  за  роднини  които  са  починали , не  се безпокой  със  сиг  дядо  ти  е  на  по-хубаво  място  с  времето всичко  отминава..  smile

(y)

Offline

#8 2012-09-30 18:15:34

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Изтриите тази тема ....

Не си гадна и всъщност е по-добре да мислиш позитивно като например,че е на по-хубаво място.
Да седнем да ревем с нищо не помага.
Колкото до

И днес си спомних, че когато разбрах че Майкъл Джексън е починал ми стана по гадно от сега, даже май плаках ( голям фен съм му) но за дядо просто не мога.

мисля,че причината е в това,че просто дядо ти не ти е бил толкова близък...Не чувствай угризения....Всеки има слабости,тази явно не е твоята.

*Между другото:Моите съболезнования.*


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#9 2012-09-30 18:20:22

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Изтриите тази тема ....

Не, спокойно! Не е нужно да плачеш. Аз също не съм плакала за прабаба ми. Сега тя много ми липсва, ноо просто не съм плакала. Да, беше ми кофти, но не беше кой знае какво. Не се притеснявай. А пък и всеки човек различно приема смъртта, така че спокойно. И моите най - искрени съболезнования. smile  hug


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#10 2012-09-30 21:22:33

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изтриите тази тема ....

Душичке,много добре постъпваш.В днешно време животните заслужават повече уважение от хората. Колкото повече НЕ ти пука за хората,толкова по-добре (като изключим нали,роднинския кръг) защото в наши дни,добрите хора нямат път напрес. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-10-01 10:51:59

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Изтриите тази тема ....

Всеки по-различен начин изразява мъката си. Някои чрез плач, други пък не. Мисълта ми е, че понякога, дори самите ние не можем да усетим, че ни е кофти. И, не .. не си ужасен човек. Различни хора, различни характери, различни идеали и мислене.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#12 2012-10-01 13:19:10

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Изтриите тази тема ....

  Не си  гадна  просто  имаш  по-здрава психика  което е  много  хубаво,не  да  ревеш  като  повечето  тъпи  пубертетки  дето  си  мислят , че  ако  реват  за  всичко  живота  ще  е  по-хубав,не  говоря  ,че не  трябва  да се  плаче  още  по-млако  за  роднини  които  са  починали , не  се безпокой  със  сиг  дядо  ти  е  на  по-хубаво  място  с  времето всичко  отминава..  smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#13 2012-10-01 13:58:12

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Изтриите тази тема ....

Не, аз не мисля, че си 'гаден човек' .. всеки си има различен характер, независимо към какво, едни към хора, други към животни, както ти. Някои са чувствителни, други не. Всеки с характера си. Не чувствай угризения. (:

Съгласна! smile

Offline

#14 2012-10-01 19:59:40

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Изтриите тази тема ....

не се притеснявай, не си гаден човек. ПРосто всеки е различен нали това му е хубавото... не може всички да си приличаме.. Спокойно.  :p


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#15 2012-10-02 12:13:33

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Изтриите тази тема ....

Не, не си.
....


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#16 2012-10-02 14:21:00

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Изтриите тази тема ....

Много ви благодаря, много се бях депресирала но сега ми е по добре. Прави сте че не всички хора са еднакви smile  отново много ви благодаря и ще изтрия темата...  speechless

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook