#1 2012-09-12 11:55:38

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: Към любимия

Реших да напиша как се чувствам и една приятелка ми каза, че е хубаво и да го кача. Дано ви хареса  smile

Още помня как се запознахме. Беше ранна зима. Аз стоях облегната на вратата на класната стая и говорех с приятели, когато ти я отвори. Аз паднах върху теб. Щом се изправих погледнах очите ти. Ах, тези шоколадови очи, който сякаш виждат в душата ти и те изпиват. В този момент разцъфвах. Сякаш бях счупена, а ти ме поправи. Стоях и те гледах, сърцето ми биеше лудо, все едно препускаше. Тогава намерих своя принц, но не на бял кон, а на черен скейт. Изчервих се. Никога до сега не се бях чувствала така, а единственото, което можеш да кажа беше просто – Опа. Ти се усмихна с 24 - каратовата си усмивка. Приятелите ти викаха отстрани – Давай, забий я! Така се запознахме. От този ден животът ми се преобърна. Сякаш света вече беше различен. Сякаш не стъпвах по земята, а летях. Бях щастлива, но безпричинно. Не осъзнавах, че бях намерила всичко, за което някога бях мечтала. Постоянно мислех за теб. Най -  омразните дни от седмицата бяха събота и неделя, защото ти не беше до мен. Винаги ще помня как ми говореше на испанско – български, как се целехме с кубети в часовете по математика и как ти беше единственото нещо, което виждах. Знаех, че много момичета те харесват, но не исках да се отказвам. Мислех си, че си едно от малкото смислени неща в живота ми. Бях безсилна пред теб. Ти беше моята първа любов, но може би и последната. Всеки удар на сърцето ми беше мисъл за теб. Не исках да слушам другите, че си женкар и че ако излизаш с мен ще е само, защото си останал на сухо. Не исках да разбирам. Виждах само хубавото и си казвах – Какъвто и да е, аз го обичам.
Сега нещата стоят различно. Аз се научих да живея без теб както и ти без мен. Разби живота ми, погуби мечтите ми и удави сърцето ми в мъка. Да, това остава след любовта. Аз просто изгорях. Изгорях отвътре. Сега съм пълна с въглени. Отломките от теб ме направиха силна, но и студена и недоверчива. Изградих около себе си стена, зад която трудна мога да допусна някой. Цветето на любовта повехна. Точно това остава след силната обич. Но въпреки всичко вратата на стаята все още тръпне в очакване да я отвориш. Столът до мен чака отново да седнеш. Сега, когато се разминаваме, по улиците из квартала, отново ме поглеждаш в очите и аз се вглеждам в тях, но за кратко, защото ми напомняш за всичко. И въпреки отрицателни чувства, които изживях все още се изчервявам когато те видя. Все още…
Но ще съм силна и няма да се предам. Наистина съм готова да ти дам този втори шанс, но мисля, че не го заслужаваш. Не си струва да изживея поредната лъжа. Снощи си помислих какво ли ще е ако сме заедно. Дали щяхме да сме щастливи? Не мисля. Отново щеше да ме замениш с някоя, а аз не мога да го понеса. Сега съм в прегръдките на друг. Той ме целува, но аз усещам твоите устни, той ме гали, но усещам твоите ръце върху кожата си заедно с аромата на афтършейва ти. Сигурна съм, че ако бръкна в джоба на старото си яке ще намеря още някоя кубета.
И единственото за, което бих те помолила е да не отключваш онези затворени дълбоко в сърцето ми чувства. Тази моя обич е заключена в сандък и само ти си ключа. Само недей да я отключваш и ми позволи да те забравя…
Да, ти напусна животът ми. Но всеки ден намирам по нещо, което да ми напомня за теб.   heart


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#2 2012-09-12 12:01:12

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Към любимия

Красиво е. heart

Offline

#3 2012-09-12 14:46:15

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Към любимия

Невероятно е ! heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#4 2012-09-12 20:53:47

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Към любимия

Сигурна съм, че ако бръкна в джоба на старото си яке ще намеря още някоя кубета...

  • Много хубаво, наистина.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#5 2012-09-13 13:06:47

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Към любимия

Много е хубаво. И на мен много ми хареса.  heart


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#6 2012-09-13 15:25:36

tan4etyy888
Member
Registered: 2012-09-12
Posts: 2

Re: Към любимия

толкова е романтично  heart  heart  heart мн ми харесва

Offline

#7 2012-09-14 08:25:03

Ivamm
Member
From: Varna
Registered: 2012-09-10
Posts: 51

Re: Към любимия

найсссссс!! heart


Всички ви обичам, уважавам ама на никого не подръжавам!!!

Offline

#8 2012-10-29 17:56:05

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Към любимия

Красиво е. heart


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook