#1 2012-09-05 11:16:32

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Здравейте...Значи косата ми е малко под раменете и има тук там малко руса и един розов кичур ( не знам дали ще може да я видите снимката тук http://www.facebook.com/photo.php?fbid= … =3&theater ) .. Та мисля за 17 да си направя връхчетата ( демек около 5-6 см ) та мисля да ги направя сини но не знам двоумя се по принцип експериментирам но реших да искам и друго мнение .. и така искам да ви попитам за някакви други такива идеи свързани с боядисване или общо взето някоя интересна и ''луда'' прическа ... И искам да попитам вие как сте решили да си правите косата за 17  :p Благодаря предварително за мненията ^^

Offline

#2 2012-09-05 11:35:45

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Отвори снимката в нов раздел и тогава я постни тук.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#3 2012-09-05 11:53:49

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Прическа...Малко помощ ?!

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- … 8069_n.jpg /Не се вижда много добре но се вижда поне по светло кестенявото laugh а иначе има и малкооо русо и един розов кичур .. / и не ме съдете за джуките беше от лиготия а по принцип не обичам много,много да се снимам  smile

Offline

#4 2012-09-05 12:08:38

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Не съдим , никой ... нямаме това право . Синьо , няма да ти отива ... направи си черна косата , повече ще ти отива отколкото това "гъзарско" синьо!

Offline

#5 2012-09-06 08:11:39

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Не съдим , никой ... нямаме това право . Синьо , няма да ти отива ... направи си черна косата , повече ще ти отива отколкото това "гъзарско" синьо!

Това е най лесно да я направя черна .. аз искам нещо по странно да го наречем :p

Offline

#6 2012-09-06 08:27:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Защо не си направиш омбре?.. Малко много труд изисква,но пък става готино. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#7 2012-09-06 10:04:48

krustewa
Member
Registered: 2012-07-11
Posts: 13

Re: Прическа...Малко помощ ?!

На мен пък много ми харесва връхчетата да са сини, защото на мен самата половината ми коса е лилава и аз също за 17 ще си правя косата (връхчетата) СИНИ .
П.С. : снимка на косата ми http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- … 5731_n.jpg  wink


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lyexmz3POC1qjlof2o1_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-09-06 12:59:30

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Защо не си направиш омбре?.. Малко много труд изисква,но пък става готино. С:

Ще ми обесни ли повече за това ''омбре'' ?  laugh

Offline

#9 2012-09-06 13:05:47

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Прическа...Малко помощ ?!

На мен пък много ми харесва връхчетата да са сини, защото на мен самата половината ми коса е лилава и аз също за 17 ще си правя косата (връхчетата) СИНИ .
П.С. : снимка на косата ми http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- … 5731_n.jpg  wink

ааа уникално ти се е получило ... много ти отива .. а на фризьор ли ходи или сама се прави защото аз повечето пъти се правя сама  laugh И ако сама каква боя използва .. аз вчера ходих до фризьорски салон и жената ми каза че ще ми го направи с оцветител  и че не става с боя .. обаче аз искам с боя и мисля да си взема първо да си взема някаква за изрусяване и после ще видя да взема да смеся няколко цвята бои и ще видя какво ще стане  laugh ^.^

Offline

#10 2012-09-07 09:12:28

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Защо не си направиш омбре?.. Малко много труд изисква,но пък става готино. С:

Ще ми обесни ли повече за това ''омбре'' ?  laugh

Ок. Еми значи първо да те питам какъв цвят ти е косата? Ако е руса или някаква светла няма нужда да я изсветляваш,но ако е тъмна и да не искаш ще се наложи,за да се получи хубаво.
Ако косата ти е светла: Вземи си няколко цвята такива по-странни.. като розово,лилаво,зелено и синьо и ги слагаш по-цвят като почваш от зелено,синьо,лилаво и розово.Слагаш ги на косата един под друг,после взимаш едно памуче  и ги размазваш,после миеш и е готово..Преливане на цветове.. правила съм го мога да ти дам и снимка ако искаш.. С:
Ако косата ти е тъмна: Правиш същото но преди да започнеш трябва да изсветлиш крайчетата. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-09-09 20:33:50

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Прическа...Малко помощ ?!

Защо не си направиш омбре?.. Малко много труд изисква,но пък става готино. С:

Ще ми обесни ли повече за това ''омбре'' ?  laugh

Ок. Еми значи първо да те питам какъв цвят ти е косата? Ако е руса или някаква светла няма нужда да я изсветляваш,но ако е тъмна и да не искаш ще се наложи,за да се получи хубаво.
Ако косата ти е светла: Вземи си няколко цвята такива по-странни.. като розово,лилаво,зелено и синьо и ги слагаш по-цвят като почваш от зелено,синьо,лилаво и розово.Слагаш ги на косата един под друг,после взимаш едно памуче  и ги размазваш,после миеш и е готово..Преливане на цветове.. правила съм го мога да ти дам и снимка ако искаш.. С:
Ако косата ти е тъмна: Правиш същото но преди да започнеш трябва да изсветлиш крайчетата. С:

супер :p  искам снимка да ^^ ... surprised  :p

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook