#601 2012-09-05 13:17:57

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: The Greatest Love Story

Nеxt sun


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#602 2012-09-05 13:30:02

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: The Greatest Love Story

Некст.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#603 2012-09-05 13:36:22

vesi971
Member
From: somewhere over the rainbow..^_
Registered: 2010-05-06
Posts: 301

Re: The Greatest Love Story

Некст.


[img]http://data.whicdn.com/images/39812472/tumblr_mbqh9hqevK1qmymtwo1_500_large.gif[/img]

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted..

Offline

#604 2012-09-05 14:01:23

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: The Greatest Love Story

Нееееекст. <3


♔...................†...........♔

Offline

#605 2012-09-05 14:18:41

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: The Greatest Love Story

Некст. heart


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#606 2012-09-05 16:04:16

swaggxgirll
Member
From: Плевен
Registered: 2012-07-23
Posts: 1,163

Re: The Greatest Love Story

Ощее !!  heart

Offline

#607 2012-09-05 18:49:41

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Greatest Love Story

Некст. heart


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#608 2012-09-05 18:50:23

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: The Greatest Love Story

Некст< 33


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#609 2012-09-05 21:51:00

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: The Greatest Love Story

Перфектно е! heart Next!

Offline

#610 2012-09-06 14:44:21

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: The Greatest Love Story

Утре пускам последната част.
65 част.

Знаех, че по-рано си мислех, че ще е по-добре ако всичко мине и замине по-бързо, но сега когато бе наближило времето за срещата ми с Раян не бях толкова сигурна.Разбира се, когато се срещнехме щях да съм твърда като скала, но сега толкова много въпроси изникнаха в главата ми.'За какво ще си говорим', 'Дали ще е неловко', 'Дали ще ме пита неща свързани с Майкъл', 'Дали ще иска да се съберем'.Каквото и да предстоеше не можех да продължавам да мисля, понеже щях да полудея.Вече бях излязла от банята и сега бе ред на дрехите.Облякох си розова, къса рокля, а Карли предложи да накъдри косата ми в краищата.За грим сложих само малко спирала и гланц.Пръснах се с парфюм, обух си пантофките, сложих телефона и парите си в чантата, която щях да взема и го зачаках.Това сякаш бе най-мъчителното чакане в животът ми.Не исках да идва моментът, не исках да идва с цялото си сърце, но все пак трябваше да стоя мирно и да го чакам.Беше ужасно.Най-после на вратата се звънна и станах да отворя.А тайно се надявах, че няма да се появи...
- Здравей. -Каза Раян и ми подаде букет с цветя.Бе сложил толкова широка усмивка, че можеше да заблуди всяко момиче, че има приятелски намерения.'Дръж се добре Елизабет и само след няколко часа ще си свободна завинаги от него' казах си на ум.
- Благодаря. -Поех букета и солжих нещо като усмивка на лицето ми, бе едва забележима. - Ще ги оставя в къщи.Не искам да овяхнат. -Казах аз и отидох в кухнята, където Карли подслушваше.Подадох и букета и тя го хвана с два пръста сякаш бе най-гнусното нещо в света.При физиономията, която направи едва се сдържах да не се засмея, но се овладях и се върнах при Раян. - Е, ще тръгваме ли?
_______________________________________

- Помниш ли, когато играхме на криеница и винаги ти трябваше да броиш, но знаех, че го мразиш и за това те замествах? -Попита Раян.Цяла вечер ми припомняше спомени от детството ни и незнайно защо, но някак си го почувствах.. почувства го по-близък.Почувствах, че отново сме деца.
- Да.Мислех си, че докато броя със затворени очи в тъмнто, някой ще изскочи от близкия храст и ще ге сграбчи.
- Така ли? -Попита той и ме вдигна на едното си рамо.Засмях се и не спирах да се смея.
- Не, не.Пусни ме!Раян! -Беше толкова забавно.Въртеше ме и чак ми се завиваше свят, но беше страшно забавно.Когато най-после ме пусна беше малко неловко.Двамата се усмихнахме един на друг и продължихме да се разхождаме по плажната ивица.Разговорът ставаше все по-приятелски и по-приятелски.Дали наистина се опитваше да оправи нещата.Казах му, че след тази нощ не искам да ме търси, но... но ако той наистина се променяше и ако винаги се държеше така както се държеше в момента... - Виждаш ли, че можеш да се държиш добре. -Казах аз и го погледнах, а той се усмихна.
- Ти си причината.
- Виж, знам, че ти казах, че не искам да имам нищо общо с теб.Това беше преди тази вечер.Наистина виждам промяна и мога да кажа.. мога да кажа, че ми е забавно.Да се надяваме, че това не е преструвка..
- Не е.Никога не съм се преструвал с теб.
- Тогава... предполагам, че можем да излезем отново.Можем дори да вземем Майкъл, Джейк и Карли с нас.Да се опитаме да оправим нещата...
- Защо... не искаш ли да сме само двамата?
- Ами... ако излизаме само двамата те няма как да осъзнаят, че си започнал да се променяш.
- Те не ми трябват... -Каза Раян и се приближи до мен. - Искам само теб. -Прошепна и уви ръцете си около кръстта ми.
- Раян.. -Казах тихо аз. - Раян, мисля, че преминахме през тази фаза.Мисля, че ти обясних, че не искам нищо повече от приятел.
- Да, просто... просто искам да те подържа за малко.Искам да си представя, че си моя, искам да усетя аромата ти и кожата ти по ръцете ми. -Започна да ме стиска още по-силно и зарови лицето си в къдриците около врата ми.
- Раян.. пусни ме.Боли.
- Само още няколко секунди искам да те подржа.
- Раян! -Започна да целува врата ми, а когато се опитах да се отскубна ме събори на пясъка. - Спри!Раян!Помощ.
- Искам те... -Не спираше да повтаря и съблече тениската си. - Ти си неопетнена, толкова чиста.. няма да позволя на Майкъл да те отмъкне.
- Той вече го направи, Раян.Той ме имаше..., а не ти.Вече не съм малкото неопетнено момиче... -Раян спря за момент и ме погледна право в очите, но тогава се ядоса още повече и затегна хватката си. - Раян, нараняваш ме. -Започна да разкопчава ципа на дънките си. - ПОМОЩ! -Крещях аз, но нямаше никой наоколо.Когато за един момент пусна ръката ми, за да смъкне дънките си загребах голяма шепа пясък и я метнах в лицето му.
- Аааа! -Извика той и се отмести от мен, докато държеше лицето си в шепи.Започнах да бягам, започнах да бягам с всички сили и усетих как част от мида или счупено стъкло се заби в крака ми.Болката бе непоносима, но не спирах да бягам, докато най-после достигнах центъра, където бе уживено.След още 2-3 минути бях в къщи.
- Карли! -Светнах крушката и без да исках съборих всичко от шкафчето до вратата.Не можех да стоя на краката си, а вече бях изгубила страшно много кръв, целият ми крак бе станал бял. - КАРЛИ! -Успях да извикам един последен път, преди да припадна.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#611 2012-09-06 15:22:25

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: The Greatest Love Story

Некстт..;хххх  brokenheart  brokenheart  heart


♔...................†...........♔

Offline

#612 2012-09-06 15:37:22

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: The Greatest Love Story

Некст.  heart  heart


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#613 2012-09-06 16:27:47

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: The Greatest Love Story

Страхотна част, наистина невероятна история

Offline

#614 2012-09-06 18:28:59

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: The Greatest Love Story

Адски интереснооооооо. <3
Раян, искам да го убия. laugh

Offline

#615 2012-09-06 19:36:29

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Greatest Love Story

Страхотна част, наистина невероятна история

(y)  heart


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#616 2012-09-06 20:30:20

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: The Greatest Love Story

Некстт..;хххх  brokenheart  brokenheart  heart

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

#617 2012-09-06 20:38:30

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: The Greatest Love Story

Още!!! Жалко, че следващата е последна.. sad  heart


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#618 2012-09-06 20:49:10

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: The Greatest Love Story

Още!!! Жалко, че следващата е последна.. sad  heart

Offline

#619 2012-09-07 06:58:53

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: The Greatest Love Story

Некст.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#620 2012-09-07 07:29:23

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: The Greatest Love Story

Некст.


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#621 2012-09-07 13:31:29

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: The Greatest Love Story

Много се радвам, че историята ви хареса.
66 част.

Събудих се и отворих очите си.Не бях в нас, виждах размазано, но определено не бях в нас.Премигнах няколко пъти, докато погледът ми се избистри и забелязах, че над мен има една огромна лампа, която светеше право в очите ми.Всичко наоколо бе бяло, а на дясната ръка имах прикачена система.Можех да усетя как абуката се движеше при всяко помръдване на ръката ми.Нямаше никой в стаята, сигурно посетителите бяха забранени.Огледах се и видях, че точно до ръката ми е онова дистанционно с копче, което трябва да натисна, за да извикам сестрата.Натиснах го едва, едва, понеже наистина бях много изморена и в същия момент тя влезе в стаята.
- О, събудила си се.Това е добре, въпреки, че все още си много бледа. -Каза сестрата и дойде до системите ми, предполагам, за да провери дали всичко е както трябва и дали ми вливат правилното количество лекарства.
- Какво... какво стана?Не помня нищо.Помня само, че бягах... бягах от нещо и си нараних крака, а след това паднах в нас.Извиках на приятелката ми... Карли... извиках и... и после не помня нищо.Къде е тя?Тя тук ли е?
- Да, тук е, но не може да се видите.Все още си замаяна и не говориш свързано.Почини си малко и ще можеш да я видиш.
- Как е кракът ми?Няма да се налага да прекарам вечерта тук, нали?
- Изгубила си много кръв.Кракът ти буквално не функционираше, беше бял и студен, но за щастие приятелите ти те доведоха точно на време.
- Приятели?
- Карли и още едно момче, което каза, че е гаджето ти.Майкъл, нали така?
- Да.. да... Майкъл е гаджето ми. -Бях мнооого замаяна и едва говорех.Тъкмо бях започнала да казвам нещо и отново заспах.
___________________________________________

- Елизабет? -Чувах смътно някакъв глас. - Ели, събуди се.Това е просто кошмар. - Беше гласът на Карли.
- Карли...
- Да, тук съм. -Каза тя и ме погали по косата. - Бълнуваше нещо.Не спираше да крещиш 'Махни се от мен', 'Помощ!'... Ели, какво стана на срещата?
- Среща... не помня среща...къде е Майкъл?
- Отвън, сестрата позволи само на мен да те видя.Каза, че сигурно ще се ръзвалнуваш ако го видиш, а това в момента не е добре за теб.Ели, можеш ли да си спомниш какво стана?
- Аз.. не исках да става, бягах, а той... той не ме пускаше... искаше да ме докосва..
- Боже мой.. -Прошепна Карли. - Ели, имаш синини по цялото тяло... дане би... дане би Раян де се е опитал да... да те изнасили. -Апарата започна да издава някакъв писклив звук и сестри и лекари нахлуха в стаята ми.
- Отдръпнете се. -Чувах гласовете им размито. - Пулсът пада. - Можех да чуя всичко. - Не диша, не диша, зареди на 200. -Тогава изпаднах в безсъзнание.
__________________________________

Чувах как телефонът ми звъни.Отворих очите си и сега имах още повече системи и тръбички и игли, но се чувствах по-добре.Опитах се да се пресегна до шкафчето, което се намираше на няколко сантиметра от мен, но не успях.Гласовата поща се включи.
- Еизабет, Карли е.Виж, знам, че много ще ми се разсърдиш, но трябваше да го направя...Казах за Майкъл, че Раян се е опитал да те изнасили и той полудя.Напълно полудя, започна да блъска и да чупи всичко, което му се изпречваше на пътя, а после хукна на някъде.Страхувам се, че е тръгнал към Раян и не знам какво може да направи.Моля те ако чуеш това съобщение се обади на Майкъл.Само ти можеш да го спреш. -'Боже мой.'Казах си на ум.Майкъл щеше да го убие, без съмнение.Започнах да махам всички абукат от ръцете си, когато видях плик, оставан до възглавницата ми.Взех го бавно и го разгледах.Нямаше име.Беше най-обикновен бял плик.Отворих го и започнах да чета.'Скъпа, Елизабет.Много съжалявам за всичко, което преживя заради мен.Тази вечер излязох от нас с ясната представа да оправим отношенията си, но когато те видях, сякаш гледах ангел.Докато си припомняхме всички отминали моменти всяка частица от тялото ми се бореше с желанието да те целуна, но най-после не се сдържах и... и те нараних.Не исках да става така, повярвай ми не исках.След тази вечер разбрах, че вече не си моя.Разбрах, че всичко което правя е лошо и заслужавам наказание.Ако падна искам да знам, че съм скочил, а не че някой ме е бутнал.Съжалявам, съжалявам за всичко.Ако все пак някога ми простиш винаги можеш да ме намериш на нашето място.Винаги ще съм там.Обичам те, обичам те толкова много, Елизабет.Сбогом.'В този момент си спомних всичко.Срещата с Раян, припомнянето на спомени, след това.. как ме сграбчи и се опита.. опита се...
- Боже мой.'Ако падна искам да знам, че съм скочил, а не че някой ме е бутнал.Съжалявам, съжалявам за всичко.Ако все пак някога ми простиш винаги можеш да ме намериш на нашето място.Винаги ще съм там.Обичам те, обичам те толкова много, Елизабет.Сбогом' Винаги можеш да ме намериш на нашето място.. нашето място... мисли Елизабет, мисли. -В този момент се сетих. - Плажа, скалите... това е нашето място.... 'Ако падна искам да знам, че съм скочил, а не че някой ме е бутнал.Съжалявам, съжалявам за всичко.'Ако падна искам да знам, че съм скочил... Боже мой! -Разбрах всичко.Грабнах телефонът си, измъкнах се от болничната нощница, облякох си дрехите и набрах Карли. - Хайде, хайде, вдигни.
- Ало.
- Карли, най-после!Слушай, веднага тръгни към нашия плаж, към скалите по-точно.Ще се видим там. -Затворих и моментално набрах Майкъл.
- Елизабет, ако звъниш, за да ме спреш мога да ти кажа от сега, че няма да промениш нищо.
- Млъкни и ме изслушай.Ако не побързаме изобщо няма да имаш шанс за отмъщение.Мисля.. мисля, че Раян ще се сабоубие. -Обяснявах аз, докато бягах из улиците към плажа. - Слушай ме внимателно.Тръгни към скалите на нашия плаж и не прави глупости.Аз и Карли сме на път. -Казах аз и затворих.Когао се замислих аз бях най-близо от тях двамата до скалите, така че забързах темпото на бягане.Може би само аз имах шанс да го спра.Кракът ме болеше ужасно, усещах как шевовете се разкъсват и потича кръв, но нямах избор.Най-после стигнах до плажа и се загледах в скалите.Виждаше се права фигура. - РАЯН! -Изкрещях аз и все повече се приближавах. - РАЯН, не го прави! -Започнах да се изкачвам към скалите.
- Ако падна искам да знам, че съм скочил, а не че някой ме е бутнал.Съжалявам, съжалявам за всичко.Обичам те. -Каза той, обърна се, усмихна се за последен път и скочи в бурното море.
- Нееееее! -Извиках аз изкачих последният метър и отидох до ръба на скалата.  - Раян!!!! -Не се чуваше отговор.Свлякох се на земята и не можех да реагирам... не знаех дали да се разплача, дали да се намразя, за това, че закъснях с няколко секунди... не знаех какво да правя.В далечината видях как Карли и Майкъл се приближават и викат ту моето, ту името на Раян.
_____________________________________________
Една седмица по-късно.

Беше минала седмица от смъртта на Раян.Същата вечер бях разпитана от най-малко 6 полицаи, а след това ме върнаха в болницата.Прекарах там няколко дни и след това ме пуснаха.Прибрах се в къщата на Карли и не си казахме много.Не се бях чувала и с Майкъл.Бях го видяла един път по центъра, но само се погледнахме и после всеки тръгна в своята посока.
Сресох косата си и облякох една черна рокля, обух си черни пантофки и тръгнах към гробищата.Тялото на Раян така и не бе намерено, но родителите му бяха толкова съкрошени, че искаха да направят погребение, дори и ковчегът да беше празен.Това някак щеше да ги успокои.Всички поднасяха своите съболезнования, за това сметнах, че и аз трябва да го сторя.
- Моите съболезнования. -Казах аз на майката на Раян. - Аз съм Елизабет, помните ли ме?Двамата с него се преместихме тук. -Майка му повдигна поглед и ме погледна право в очите.
- Как няма да помня момичето, което уби синът ми. -Думите и се забиха в сърцето ми като нож.Зениците ми се разшириха, а сърцето ми започна да бие страшно бързо. - Заради теб правя погребение с празен ковчег.Всичко това се случи заради теб. -Не знаех какво да кажа и за това просто се отдалечих като казах едно последно 'съжалявам'. едва доловимо.
- Карли? -Казах аз и се приближих до нея. - Аз.. аз искам само да ти кажа, че си заминавам.Явно наистина аз съм виновна за всичко.Преди да дойда тук животът ви беше лесен и нормален, а аз.. аз обърках всичко.Ще... сега ще отида до вас да си събера багажа и когато се прибереш вече няма да ме има, така че предполагам това е моментът в който да кажа, че ми беше изключително приятно да сме приятелки.Някой ден може да се видим по улиците. -Карли не каза нищо, просто се прегърнахме и аз тръгнах.Когато пристигнах извадих сака изпод леглото си и започнах да пълня дрехите и всички останали неща, които първоначално бях взела с мен.
- Не заминавай. -Чух зад гърба си и се обърнах.Беше Майкъл. - Не заминавай.Чух какво каза майката на Раян.Чух какво каза и на Карли, докато се сбогувахте.Ти не си виновна Елизабет, не си объркала живота на никого.Преди да дойдеш тук излизах с всяко срещнато момиче, но когато се появи.. беше като спасение. -Започна да се приближава към мен и след това уви ръцете си около кръстта ми. - Когато се появи разбрах какво е любов...
- Спри. -Казах тихо аз и сълзите започнаха да се стичат по лицето ми.
- Обичам те. -Каза той и се целунахме. - Не заминавай.
- Раян е мъртав Майкъл... не мога да остана тук.Всеки път когато те погледна виждам него, всеки път когато погледна Карли виждам него, вждам го по улиците, виждам го навсякъде, виждам как се усмихва.Всичко тук ми напомня за него.Не мога да остана.Вече нищо не е както в началото на лятото, вече нищо не е както преди. -Казах аз, целунах го за последен път и тръгнах. - Сбогом. -Спрях се преди да прекрача прага на вратата и без да се обръщам казах: - Обичам те.

КРАЙ!


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#622 2012-09-07 13:32:44

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: The Greatest Love Story

ААААААААААААА< 3333

Беше много хубава.Жалко,че няма повече.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#623 2012-09-07 13:46:10

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: The Greatest Love Story

.... Нямам думи...  Не очаквах така да свърши, но..  sad
Прекрасна история! heart


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#624 2012-09-07 14:01:38

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: The Greatest Love Story

Една от най-прекрасните, смея да кажа най-прекрасната история тук. heart  heart  heart Уникално е, нямам думи.
Предполагам си мислила за втори сезон?

Offline

#625 2012-09-07 14:12:37

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: The Greatest Love Story

Една от най-прекрасните, смея да кажа най-прекрасната история тук. heart  heart  heart Уникално е, нямам думи.
Предполагам си мислила за втори сезон?

Мислих, но може би няма да направя.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook