#1 2012-09-05 10:34:28

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

Така значи реших се да си направя татуировка ... Мисля си за няколко места ... на врата от зад , на китката или зад ухото .. не искам да е много голяма  laugh .. Та искам да помоля някой да ми даде идейки за татуировка на тези места ще се радвам да видя предположение .. също бих се радвала да разбера колко горе долу ще ми струва и дали ще ме боли на тези места .. Ако има такава тема се извинявам.. А благодаря предварително на всички  hug

Offline

#2 2012-09-05 10:43:09

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

Предлагам ти да си направиш първо временна татуировка. Защо? Да изрисуваш тялото си не е за месец-два, остава с години. Трябва да е нещо свързано с теб. Например нещо, което ти дава сила да продължиш напред или нещо свързано с тежък период за теб, да я погледнеш, да видиш, че си издържала, и пак ще го направиш.
100% си тийнейджърка. Растежа на тялото спира до 25години, горе-долу. Ако например сега си на 14 и искаш да си правиш истинска, до 19-20годишна възраст ще прилича повече на цапаница, отколкото на цвете, например.
За болката - чувала съм, че навсякъде боли.

Offline

#3 2012-09-05 10:47:33

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

На 16 съм и наистина доста мислих преди да се реша .. и да трябва да е нещо символично и аз си имам едно на ум .. за знака на безкрайност на врата и на китката да пише BELIEVE .. но искам още няколко идеи преди да си направя ^.^

Offline

#4 2012-09-05 10:49:01

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

Съгласна съм с горния коментар
+ татуировката трябва да е свързана с теб, с някаква история, а не, когато те попитат ти да отговориш: "Ами тази ми препоръчаха в един форум", замисли се и съм сигурна, че ще сетиш, ако искаш наистина си направи първо временна и виж дали мястото е правилно, дали ти харесва и всичко и чак тогава, не прибързвай, защото това е за цял живот


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#5 2012-09-05 11:01:48

lyd3tinaaa
Member
Registered: 2009-11-09
Posts: 336

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

  • освен казаното до сега има и друго... и трите изброени места са "външни", т.е. ако след години тръгнеш да работиш (което ще стане) ще има проблеми, в някои професии татоси на видими места са недопустими... Трябва много хубаво да премислиш всичко за да не стане така, че след време да си блъскаш главата и да се чудиш какво да правиш...
    ............................................................................................................................................................................................................................peace :]


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbdxxzCxGx1r1jh8wo1_500.gif[/img]
[list=*]
[*]You loved me and I froze in time
Hungry for that flesh of mine
But I can't compete with the she-wolf, who has brought me to my knees
What do you see in those yellow eyes?
'Cause I'm falling to pieces
[/*]
[/list]

Offline

#6 2012-09-05 11:05:36

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

Хахаха и аз искам отзад на врата татуировка но ми казаха че там много боляло. Но това няма да ме спре сега ми остана само да си запиша час. Иначе ако наистина я искаш болката няма да те спре а и не е болка за умиране търпи се даже не мога да го нарека болка просто неприятно драскане нищо повече. Но наистина ще остане за цял живот така че аз ти предлагам да си я направиш на по скришно място :)Късмет smile

Каква ще си правиш ? Иначе късмет и на теб ? ... и знаеш ли колко ще струва горе долу ?

Offline

#7 2012-09-05 11:39:10

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

ами значи , аз също искам да си направя татуировка ( но искам да почакам още ) и аз също си мислех че може да е на китката или на гърба ми близо до рамото и си мислех че може да е нещо много важно за мен а именно сестра ми и мислех да си напиша името и или нещо като Never Back Down  , Rebelde  напиши нещо важно за теб или някакъв неутрален надпис или още по - добре ще е ако си измислиш ти не за да си original  laugh


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#8 2012-09-05 11:57:28

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

Ами аз мисля в Пловдив и ще е сигурно другата седмица  :p

Offline

#9 2012-09-05 12:07:18

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?

Не е задължително да е свързано с теб , да ти кажа ... може да е свързано с някой твой близък човек , или любов , да тривиално е и е доста глупаво , но ... трябва да преминеш през нещо , което знаеш , че ще си спомняш за него. Или най-хубаво е татуто ти да те мотивира ... в какъвто и да е аспект , но такива неща от сорта "Вярвам / пр. " не ти ги препоръчвам ... в какво вярваш ? в кога вярваш ? Една дума не може да обобщи вярата ни в нещо или в някого. Вярваш със сърцето , не с надписът на ръката ти. Това , че е изглеждало добре на нечия снимка след като си го видяла или просто някой познат си я е направил , не означава , че надписът ... те определя лично тебе като човек. Татуировката точно това трябва да прави ... като я види , човек ... да , може да предположи , що за стока си ... да съчувства или татуто да предизвика някаква емоция в него ... няма значение каква.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook