#1 2012-09-01 04:19:16

isttoriikatta
Member
Registered: 2012-08-14
Posts: 31

Re: Всичко се оплеска ..

Hello all . Не знамех къде да я пусна темата, защото е смесена, затова тук kiss
Вчера братовчед ми се прибра с родителите си от Англия и ме накара да излезем из града. Да, обаче аз в 19:30 имах среща с гаджето си до къщата в която живея  и помолих братовчед ми да дойде с мен, хем ще излезем, един вид. Стана 18:30 и аз започнах да се оправям. Стана 19:20 и му казах да тръгваме, а той каза, че иска по-късно и аз промених срещата с гаджето си за 01:00. Всички възрастни към 22:00 си легнаха и сложиха братовчед ми в моята стая на другото легло. (на 13 съм той на 15). И стана нали 12:50 и изляазохме, а аз го стисках за ръката, защото ме беше страх. Отидохме на срещата, а там ме чакаше гаджето ми и той ни помоли да отидем у тях, защото беше вече хладно. Както и да е, обеди ни и отидохме, братовчед ми седна на компютъра на гаджето ми, а ние с него легнахме на леглото и сме заспали. После братовчед ми ме събуди и каза, че мама ми е звъняла. Веднага си казах чао с гаджето ми и като излязохме от къщата му братовчед ми ме взе на конче и на бегом до нас. Стигнахме, а пред вратата ни чакаше мама .. Стъписахме се, разбира се.. влязохме в стаята ми и започнаха разпитите .. къде сме били, защо ни е нямало, ние казахме, че сме били до гаража обаче, тя каза, че е обиколила всичко в къщата и ни е нямало. Овъртахме там 10-15 мин. и на нея й писна и каза, че утре (демек днес) ще си поговори с двама ни. Какво да й кажа, не знае, че си имам гадже, не знае, че излизам по това време .. апък, ако й кажа, че съм била в гаджето си .. (дори в момче) ще ме обезглави .. каза, че ще каже на татко леля и чичо, а татко ако разбере, просто трябва да се простя с компютъра, телевизора и всичко поне за месец. Казах за случилото на гаджето си, а той иска да идва да говори с баща ми .. ако дойде всичко е .. :X:X помогнете ми .. :X :X

Offline

#2 2012-09-01 04:53:30

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Всичко се оплеска ..

Спокойно.Кажи,че с братовчед си сте ходили в твоя приятелка или на дискотека.Така майка ти ще е спокойна,че не си се върнала надрусана,пияна,напушена и отворена. |-(
Разбираш ли...Тя ще започне да мисли за това което се е случвало в дискотеката или в приятелката ти и ще е някакси по-облекчена,че не се е случило нищо...(понеже не си миришела на цигари..алкохол и т.н)
П.С - Знам какво е чувството  laugh И аз така заспах в една приятелка и после са съобщавали на полицията да ме търсят rofl ..Хубаво,че на време се субудих


xD

Offline

#3 2012-09-01 05:15:09

isttoriikatta
Member
Registered: 2012-08-14
Posts: 31

Re: Всичко се оплеска ..

Спокойно.Кажи,че с братовчед си сте ходили в твоя приятелка или на дискотека.Така майка ти ще е спокойна,че не си се върнала надрусана,пияна,напушена и отворена. |-(
Разбираш ли...Тя ще започне да мисли за това което се е случвало в дискотеката или в приятелката ти и ще е някакси по-облекчена,че не се е случило нищо...(понеже не си миришела на цигари..алкохол и т.н)
П.С - Знам какво е чувството  laugh И аз така заспах в една приятелка и после са съобщавали на полицията да ме търсят rofl ..Хубаво,че на време се субудих

Проблема е там, че където и да кажа, че сме били , сме виновни, защото сме излязли без да знаят, още по - малко в толкова часа ..

Offline

#4 2012-09-01 05:31:33

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Всичко се оплеска ..

Има значение дали си била в 1:00 в гаджето си (и заспала) и дали си била в приятелка.Трябва да знаеш как да облекчиш ситуацията,за да не изглежда толкова.."Ами мамо ходих при гаджето си в 1:00 и заспах там" - Реакция: КАКВО!??!КОГА..КАК!!? ЧАКАЙ..ГАДЖЕ? В 1:00 ...ЗАСПАЛА?..Другия вариант е да събудиш братовчед си и заминаваите за Англия.Какво можеш да измислиш? На 13 години в 1:00 навън :X
Кажи,че приятелка е правила пижаммено парти в тях..Ако пита приятелката коя е..кажи някоя твоя там (достатъчно добра,че майкати ако я пита нещо да не те изпорти)....Или изтормози братовчед ти да мисли ..:Д Хвърли върху него вината..
...Е..не мога да измисля повече..Късмет.Пиши после


xD

Offline

#5 2012-09-01 07:11:15

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Всичко се оплеска ..

Има значение дали си била в 1:00 в гаджето си (и заспала) и дали си била в приятелка.Трябва да знаеш как да облекчиш ситуацията,за да не изглежда толкова.."Ами мамо ходих при гаджето си в 1:00 и заспах там" - Реакция: КАКВО!??!КОГА..КАК!!? ЧАКАЙ..ГАДЖЕ? В 1:00 ...ЗАСПАЛА?..Другия вариант е да събудиш братовчед си и заминаваите за Англия.Какво можеш да измислиш? На 13 години в 1:00 навън :X
Кажи,че приятелка е правила пижаммено парти в тях..Ако пита приятелката коя е..кажи някоя твоя там (достатъчно добра,че майкати ако я пита нещо да не те изпорти)....Или изтормози братовчед ти да мисли ..:Д Хвърли върху него вината..
...Е..не мога да измисля повече..Късмет.Пиши после

Като се зимислиш всъшност наистина братовчед ти е виновен нали той беше поискал по-късно да излезете..Имала съм такъв случай аз направих следното:Обадих се на една приятелка и заедно измислихме история която да ме прикрие...Майками ме попита защо съм излязла във полунощ,а аз казах,че приятелката ми (която бееш сама тогава в къщи) е чула шумове и се е стреснала,опитала съм да събудя майка ми,но не съм успяла и направо съм тръгнала към приятелката ми...Тя ми повярва защото и приятелката го потвърди...


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#6 2012-09-01 10:28:43

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Всичко се оплеска ..

Дааа това е много умнмо ^^ Като гледам са те наказали,авторке?  cry


xD

Offline

#7 2012-09-01 14:14:46

Saphirra
Member
From: On the wings of a murdered ang
Registered: 2012-08-03
Posts: 531
Website

Re: Всичко се оплеска ..

Наказанието не може да го избегне според мен, ама ще е по-разумно да пропусне частта с гаджето, ако не иска доста да й се усложнят нещата. Ако каже, че е била в приятелка, има голяма вероятност да оплеска нещата, защото майката сигурно ще се свърже с момичето и родителите му и оттам... просто кошмар. Дискотеката е много лош вариант. Майка й просто ще побеснее. Да каже примерно, че са искали да се разходят малко по улицата,  защото им се е сторило вълнуващо, или нещо подобно. Всички оправдания са зле в случая, но ....


Speak as if every word costed you a diamond.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcw15qMHTT1r9wl39o1_500.gif[/img]

我 愛 孟志伟

Offline

#8 2012-09-01 18:15:29

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Всичко се оплеска ..

Е,вече е късно да даваме съвети,но каквото и да беше казала,нямаше да се отървеш от наказание (но все пак какво ще е наказанието зависи от това, което си казала)Спокойно.После ще си спомняш да тинейджърските си години  party  laugh


xD

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook