#1 2012-08-06 20:26:40

beautypicture
Member
Registered: 2012-08-06
Posts: 1

Re: Може ли да намаля болката?

Значи аз съм на 16, гаджето ми е на 18. От известно време иска да го направим аз също искам обаче ме е страх от болката. Като слушам някои момичета колко зверски ги боляло, не се издържало, след това им било гадно и направо ме отказаха. Има ли някакъв шанс да я намаля поне малко?

Offline

#2 2012-08-06 20:40:09

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Може ли да намаля болката?

Зависи от човека,не всеки търпи на болка и не при всеки  е еднакво.Теб може и да не те боло толкова много.Мен лично ме боля,но аз и не бях предразположена,бях притеснена,което повлия и мислех постоянно за болката и не можах да се отпусна.Жената трябва да е много увлажнена,отдай се на удоволствието,не мисли за болката,първия път няма как да не те боли. Има и друга възможност,просто да те "отвори" без да правите секс,така че после да не те боли толкова и да ти е по-добре на теб smile


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#3 2012-08-07 12:05:37

RecklessGirl
Member
From: Dubstep land <33
Registered: 2012-04-10
Posts: 506

Re: Може ли да намаля болката?

Не мисли за болката и не слушай какво говорят другите.Всеки човек приема болката по различен начин.Кажи му,да бъде по-нежен и използвайте лубриканти.Между другото има различки лубриканти,изберете най-подходящия за вас.Бях гледала ,че има един ,който може да премахне болката, причинена от вагиналната сухота.

Offline

#4 2012-09-01 13:31:12

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Може ли да намаля болката?

Как беше?  laugh  laugh Съжалявам за личния въпрос...


xD

Offline

#5 2012-09-02 12:17:59

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Може ли да намаля болката?

Мисля, че ако вие се обичате, дори болката ще е притяна...а и може би ако чувствата му са истински ще те пази и ще внимава. Някъде бях чела, че колкото по свити са един към друк краката, толкова по-на плитко може да влезе члена.

О.Н.: девствена съм, не знам дали съм права. Надявам се да помогна


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook