#1 2012-08-28 15:32:18

xhaxhax
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 5

Re: Странно чувство

Здравейте не знам дали е за този раздел темата.
Преди няколко дена разбрах за един сайт в който можеш да си пишеш с хора от целия свят и да се гледате на камерите. Та, аз го имах за забавление това докато не попаднах на едно момче на 23, а аз съм на 14, но го излъгах, че съм на 16 и така много си допаднахме той ми иска скайпа и аз му го дадох пишем си той е романтичен и в същото време много забавен и е симпатичен, но сме от различни страни. И все като се включи на линия гледам да ми пише, защото ми е интересно когато си пиша с него. Какво става с мен аз немога да се влюбя по интернет?

Offline

#2 2012-08-28 15:40:10

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: Странно чувство

Да се влюбиш по интернет - не,но можеш да си харесаш някой.По-добре го приеми просто,като приятел,защото това все пак е интернет не можеш да си на 100% сигуренa какъв точно е човека с който си пишеш smile

Offline

#3 2012-08-28 18:12:03

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Странно чувство

Хммм...Добре значи си пишеш с 23 годишен,който си намерила по интернет и чувстваш нещо странно (нещо такова) surprised О my goddess!От сърце те моля да спреш всякакви контакти с този непознат мъж.Лично аз много проблеми си довлякох заради такива интернет контакти!Първо си мислиш,че това е безобидно писане...забавно..развлекателно..след това минава към други неща. Ти въобще помисляла ли си на него каакво му се върти в главата?Това е една лъжа.Ти си казала ,че си на 16,а си на 14.WAKE UP!


xD

Offline

#4 2012-08-28 18:15:44

xhaxhax
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 5

Re: Странно чувство

Хммм...Добре значи си пишеш с 23 годишен,който си намерила по интернет и чувстваш нещо странно (нещо такова) surprised О my goddess!От сърце те моля да спреш всякакви контакти с този непознат мъж.Лично аз много проблеми си довлякох заради такива интернет контакти!Първо си мислиш,че това е безобидно писане...забавно..развлекателно..след това минава към други неща. Ти въобще помисляла ли си на него каакво му се върти в главата?Това е една лъжа.Ти си казала ,че си на 16,а си на 14.WAKE UP!

Благодаря за мнението.Ако не е тайна какви проблеми си си довлякла?Ако искаш ми разкажи на лично wink

Offline

#5 2012-08-28 18:18:06

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Странно чувство

Хммм...Добре значи си пишеш с 23 годишен,който си намерила по интернет и чувстваш нещо странно (нещо такова) surprised О my goddess!От сърце те моля да спреш всякакви контакти с този непознат мъж.Лично аз много проблеми си довлякох заради такива интернет контакти!Първо си мислиш,че това е безобидно писане...забавно..развлекателно..след това минава към други неща. Ти въобще помисляла ли си на него каакво му се върти в главата?Това е една лъжа.Ти си казала ,че си на 16,а си на 14.WAKE UP!

Ами не се ли сещаш? -.-''


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#6 2012-08-28 18:36:29

xhaxhax
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 5

Re: Странно чувство

Моля ви не ме нападайте.Знам, че е глупаво просто искам съвет.

Offline

#7 2012-08-28 18:56:33

nqkwa97
Member
Registered: 2010-06-17
Posts: 209

Re: Странно чувство

Здравей, искрено те моля да ВНИМАВАШ. Никога НЕ знаеш на какъв човек ще попаднеш...Аз бях се запознала с едно момче от моя град, просто приятел ми бе и не изпитвах никакви чувства към него, но той явно да. Той е на 18, аз на 15. След време ми се искаше да си разбия главата защо съм му писала даже. В големите зими преследваха ме, заплахи и т.н. Налагайки се от кафенето с приятеля ми да излизаме през задния вход, валейки , прибягахме и той излезе насред улицата в тъмното и спря едно такси...Така, че не се доверявай на такива хора! Помисли за последствията!  smile

Offline

#8 2012-08-28 19:01:21

xhaxhax
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 5

Re: Странно чувство

Здравей, искрено те моля да ВНИМАВАШ. Никога НЕ знаеш на какъв човек ще попаднеш...Аз бях се запознала с едно момче от моя град, просто приятел ми бе и не изпитвах никакви чувства към него, но той явно да. Той е на 18, аз на 15. След време ми се искаше да си разбия главата защо съм му писала даже. В големите зими преследваха ме, заплахи и т.н. Налагайки се от кафенето с приятеля ми да излизаме през задния вход, валейки , прибягахме и той излезе насред улицата в тъмното и спря едно такси...Така, че не се доверявай на такива хора! Помисли за последствията!  smile


Разбирам те, но този е от друга държава.

Offline

#9 2012-08-28 19:05:49

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Странно чувство

Пфф,винаги гледате лошата страна на нещата,да-може да не е много безопасно,но това не означава,че всеки един човек е ЛОШ smile.ТИ си започнала с лъжа и не знам какво очакваш от това,след като ти самата си започнала лъжата. Не е влюбване,а може би някакво привързване.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#10 2012-08-28 19:07:16

xhaxhax
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 5

Re: Странно чувство

Пфф,винаги гледате лошата страна на нещата,да-може да не е много безопасно,но това не означава,че всеки един човек е ЛОШ smile.ТИ си започнала с лъжа и не знам какво очакваш от това,след като ти самата си започнала лъжата. Не е влюбване,а може би някакво привързване.

Да, защото не знаех, че ще продължим да си пишем.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook