#1 2012-08-17 06:14:29

P!nk *
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2012-08-16
Posts: 123
Website

Re: С коя програма.....

С коя програма мога да добавям надпис във видео клип ? Знам, че темата е малко тъпа, но онзи ден  направих едно видео с приятели и искам да добавя моето име отстрани ... Благодаря !

Offline

#2 2012-08-17 08:44:34

sweaty_123
Member
From: София
Registered: 2012-03-08
Posts: 46
Website

Re: С коя програма.....

Можеш с ProShow Ptoducer и Sony Vegas  smile


I <3 JB he is so sweet and cool, he is HOT!!!

http://i1151.photobucket.com/albums/o63 … o5_250.gif

Offline

#3 2012-08-17 08:48:21

sweaty_123
Member
From: София
Registered: 2012-03-08
Posts: 46
Website

Re: С коя програма.....

Хора, моля ви за помощ! Аз съм едва на 11 години (октомври правя 12) и не знам как да събера пари да си купя едни много готини кецове Супра от един БГ сайт. На ден ми дават по 2-3 лева и е невъзможно да събера 240 лева до септември с тези пари, които ми дават. Моля ви дайте ми съвет какво да правя, за да изкарам парите по-бързо! Родителите ми няма да ми дадат...Те ми казаха, ако имам пари да си ги купя, но сега в момента сигурно и 1 лев нямам в себе си!! Моля ви за помощ!!!!!!


I <3 JB he is so sweet and cool, he is HOT!!!

http://i1151.photobucket.com/albums/o63 … o5_250.gif

Offline

#4 2012-08-17 09:34:30

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: С коя програма.....

Хора, моля ви за помощ! Аз съм едва на 11 години (октомври правя 12) и не знам как да събера пари да си купя едни много готини кецове Супра от един БГ сайт. На ден ми дават по 2-3 лева и е невъзможно да събера 240 лева до септември с тези пари, които ми дават. Моля ви дайте ми съвет какво да правя, за да изкарам парите по-бързо! Родителите ми няма да ми дадат...Те ми казаха, ако имам пари да си ги купя, но сега в момента сигурно и 1 лев нямам в себе си!! Моля ви за помощ!!!!!!

1-во спри да пускаш тая тема,не даравяме пари,една тема е достатъчна за да ти дадем съвет .
2-ро да не си харчила пари.Ако можеше да спестяваш щеше да си ги купиш
3-то supra колкото и известна марка да са,са си пълни боклуци.


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-08-17 11:19:16

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: С коя програма.....

Хора, моля ви за помощ! Аз съм едва на 11 години (октомври правя 12) и не знам как да събера пари да си купя едни много готини кецове Супра от един БГ сайт. На ден ми дават по 2-3 лева и е невъзможно да събера 240 лева до септември с тези пари, които ми дават. Моля ви дайте ми съвет какво да правя, за да изкарам парите по-бързо! Родителите ми няма да ми дадат...Те ми казаха, ако имам пари да си ги купя, но сега в момента сигурно и 1 лев нямам в себе си!! Моля ви за помощ!!!!!!

1.Стига си спамила!
2. Да не си си харчила парите, с 3 лева на ден до септември щеше да имаш около 100 лева! Ех, зор да се тъпчете после пищите, че сте дебели -.-

Бту. Сони вегас


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#6 2012-08-17 11:23:25

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: С коя програма.....

Вярно, че момичето моли за съвет в неправилния раздел и най- вече тема, но не се нахвърляйте така. "Ех, зор да се тъпчете после пищите, че сте дебели" - това на какво прилича?! Момиче на 11 гладно ли да стои.. |-( , а и не е наша работа по колко харчи, а че иска да спести.


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#7 2012-08-17 12:23:14

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: С коя програма.....

Вярно, че момичето моли за съвет в неправилния раздел и най- вече тема, но не се нахвърляйте така. "Ех, зор да се тъпчете после пищите, че сте дебели" - това на какво прилича?! Момиче на 11 гладно ли да стои.. |-( , а и не е наша работа по колко харчи, а че иска да спести.

Тя за да спести нали трябва да НЕ харчи wink Както и да е. Не съм искала да се заяждам, но наистина ми изглежда глупаво. Вярно, и аз съм била нов поттебител но да си такъв мързел, че да прочетеш едни правила...а и, дали ще харчи или ще гладува са две различни неща. Има си дом, в който да се храни wink


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#8 2012-08-17 14:44:51

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: С коя програма.....

Вярно, че момичето моли за съвет в неправилния раздел и най- вече тема, но не се нахвърляйте така. "Ех, зор да се тъпчете после пищите, че сте дебели" - това на какво прилича?! Момиче на 11 гладно ли да стои.. |-( , а и не е наша работа по колко харчи, а че иска да спести.

Тя за да спести нали трябва да НЕ харчи wink Както и да е. Не съм искала да се заяждам, но наистина ми изглежда глупаво. Вярно, и аз съм била нов поттебител но да си такъв мързел, че да прочетеш едни правила...а и, дали ще харчи или ще гладува са две различни неща. Има си дом, в който да се храни wink

Да спестява, НЕ означава да НЕ харчи, а да не харчи всичко и колкото пари й останат да си ги сабира.Ти се едно като ходиш на училище и ти дадът пари не ги харчиш така ли? Еми си ходиш във вас да ядеш?? Ем сори ама т'ва беше тъпо.  |-( Айде престани само да нападаш хората за едното нищо.Като не ти е приятен поста й, остави го. Не отговаряй..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook