#1 2012-08-11 02:37:41

Gabchuu1434
Member
Registered: 2012-07-29
Posts: 49

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Здравейте ,  значи имам проблеми с майка ми ! тя постоянно ми се кара и ме обвинява за всичко лошо  станало в къщата !!! Понякога аз даже незнам за това а понякога причината е ясна но тя мене напада!? Вече почна да ми писва ... говорих с тате а той не ми помага с нищо sad Казва ми '' еми слушай я и не се карайте''  но тя прекалява !!! не ме оставя да си стоя в стаята и да си затварям вратата ( иска да вижда всичко което правя angry )
Ако имам 4 на някой тест ( като съм на училище ) ме наказва без интернет ...  cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry


[b][colour=red] Don't Distrub [colour=red][b]

Offline

#2 2012-08-11 05:21:04

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Здравейте ,  значи имам проблеми с майка ми ! тя постоянно ми се кара и ме обвинява за всичко лошо  станало в къщата !!! Понякога аз даже незнам за това а понякога причината е ясна но тя мене напада!? Вече почна да ми писва ... говорих с тате а той не ми помага с нищо sad Казва ми '' еми слушай я и не се карайте''  но тя прекалява !!! не ме оставя да си стоя в стаята и да си затварям вратата ( иска да вижда всичко което правя angry )
Ако имам 4 на някой тест ( като съм на училище ) ме наказва без интернет ...  cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry

Първо се научете, че трябва да си казвате годините.Има разлика, ако си на 12, както и ако си на 17.
По темата, колкото мога да ти помогна : Говори с майка ти колкото и да е трудно или спести пари и отивай на психолог, да те посъветва.Това, че не ти дава стаята да ти бъде затворена е признак на недоверие.Случайно да си вършила някоя глупост?И това за оценките-o my gosh ;o . Явно си отличничка и майка ти се старае да останеш такава.


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-08-11 06:33:25

Gabchuu1434
Member
Registered: 2012-07-29
Posts: 49

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Здравейте ,  значи имам проблеми с майка ми ! тя постоянно ми се кара и ме обвинява за всичко лошо  станало в къщата !!! Понякога аз даже незнам за това а понякога причината е ясна но тя мене напада!? Вече почна да ми писва ... говорих с тате а той не ми помага с нищо sad Казва ми '' еми слушай я и не се карайте''  но тя прекалява !!! не ме оставя да си стоя в стаята и да си затварям вратата ( иска да вижда всичко което правя angry )
Ако имам 4 на някой тест ( като съм на училище ) ме наказва без интернет ...  cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry

Първо се научете, че трябва да си казвате годините.Има разлика, ако си на 12, както и ако си на 17.
По темата, колкото мога да ти помогна : Говори с майка ти колкото и да е трудно или спести пари и отивай на психолог, да те посъветва.Това, че не ти дава стаята да ти бъде затворена е признак на недоверие.Случайно да си вършила някоя глупост?И това за оценките-o my gosh ;o . Явно си отличничка и майка ти се старае да останеш такава.

Ами на 12 съм! и не не съм вършила никакви глупости , а за отценките , ами преди си бях отличничка но сега съмв друга държава и е по трудно заради езика!!!


[b][colour=red] Don't Distrub [colour=red][b]

Offline

#4 2012-08-11 07:08:26

weezy_FTW
Member
From: Miami, FL
Registered: 2011-01-07
Posts: 327

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

В друга държава? Еми явно и на майка ти не й е лесно. Явно и тя изпитва някакви затруднения в приобщаването и т.н. Сигурно за това си го изкарва на теб. Тя ти е майка. Каквото и да прави - слушай я. Ти си на 12. Недей да й се противопоставяш, просто прави каквото трябва.

Offline

#5 2012-08-11 07:13:17

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Всичко това е за твое добро.
Просто се притеснява и прави всичко това,защото мисли за теб.
Когато бях на 12, мойте родители се държаха така.
За най-малкото ме наказваха,а да не говорим за лошите оценки.Казаха ми,че всичко това го правят за мое добро.И найстина е така,понякога не е излишно да има малко контрол.


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#6 2012-08-13 00:38:11

g34
Member
From: My Home ;dd
Registered: 2012-08-01
Posts: 137

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Всичко това е за твое добро.
Просто се притеснява и прави всичко това,защото мисли за теб.
Когато бях на 12, мойте родители се държаха така.
За най-малкото ме наказваха,а да не говорим за лошите оценки.Казаха ми,че всичко това го правят за мое добро.И найстина е така,понякога не е излишно да има малко контрол.

(y)


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9dktpYLj61redczuo1_500.gif[/img]

You judge everyone,yet you ask them not to judge you?![/size]

Offline

#7 2012-08-13 09:17:21

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Поведението от страна на майка ти ми е доста познато, по простата причина, че и моята майка е такава. Тя явно още не може да приеме факта, че ти порастваш и вече не си малко дете. Слушай я като ти говори, понякога като е изморена й предложи да й помогнеш с нещо и се старай в училище. Ще видиш как отношенията ви ще потръгнат. smile

Offline

#8 2012-08-13 15:39:16

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Oh gosh, why?! Как очакваш да с едържи с теб при лоши оценки?? Съвсем нормално е, на 12 си, за бога, материала не е толкова труден, нормално е да те наказва. Прави го, защото иска да живееш добре и да не бъдеш лека жена/чистачка и т.н.

Плюс това и на майка ти не й е лесно, опитай да я разбереш, поговорете открито и гледай да не се палиш (: Знам, че ще е трудно, но това е неизменна част от живота. Направи компромис и я попитай как се чувства и защо е нервна. Вярвам, че нещата ще се наредят ((:

А моите родители не се държат така...


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#9 2012-08-13 16:10:56

g34
Member
From: My Home ;dd
Registered: 2012-08-01
Posts: 137

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Oh gosh, why?! Как очакваш да с едържи с теб при лоши оценки?? Съвсем нормално е, на 12 си, за бога, материала не е толкова труден, нормално е да те наказва. Прави го, защото иска да живееш добре и да не бъдеш лека жена/чистачка и т.н.

Плюс това и на майка ти не й е лесно, опитай да я разбереш, поговорете открито и гледай да не се палиш (: Знам, че ще е трудно, но това е неизменна част от живота. Направи компромис и я попитай как се чувства и защо е нервна. Вярвам, че нещата ще се наредят ((:

А моите родители не се държат така...

Ами тя пише че е в друга страна , което според мен е причината за по ниските и отценки ?!


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9dktpYLj61redczuo1_500.gif[/img]

You judge everyone,yet you ask them not to judge you?![/size]

Offline

#10 2012-08-13 16:26:35

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Майка ми се държи ужасно с мен!! Помощ:(

Oh gosh, why?! Как очакваш да с едържи с теб при лоши оценки?? Съвсем нормално е, на 12 си, за бога, материала не е толкова труден, нормално е да те наказва. Прави го, защото иска да живееш добре и да не бъдеш лека жена/чистачка и т.н.

Плюс това и на майка ти не й е лесно, опитай да я разбереш, поговорете открито и гледай да не се палиш (: Знам, че ще е трудно, но това е неизменна част от живота. Направи компромис и я попитай как се чувства и защо е нервна. Вярвам, че нещата ще се наредят ((:

А моите родители не се държат така...

Ами тя пише че е в друга страна , което според мен е причината за по ниските и отценки ?!

Старание се нарича wink Аз казвам просто, че няма какво да очаква за ниски оценки, не ме разбирайте погрешно  nod


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook