#126 2012-08-01 13:23:26

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за косата.

Моят проблем е ето такъв: косата ми е гъста и чуплива. Постоянно бухва и няма блясък, изглежда ми изтощена, но нито я изправям, нито я къдря, нито пък използвам някакви продукти освен шампоан и балсам. Препоръчайте ми нещо.

Ползвай подхранващ шампоан и спри балсама.Това мога да ти препоръчам;дд
От балсама и моята изглежда така.Пробвай,пък ако не стане...Не знам.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#127 2012-08-06 01:41:49

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Грижа за косата.

Какво освен хининовата вода кара  косата да расте по-бързо? : )

Доволна съм от стимуланта за бърз растеж на косата на Икаров, също и от бадемовото му масло. Има и една маска, от която също съм доволна, а и не само аз. Включва - 2 с.л тривитаминол (има го във ветеринарните магазини, повече информация за него в интернет  laugh ) 1 с.л мас (или бадемово масло, или зехтин), 1 с.л ракия (или друг вид твърд  алкохол) 1 с.л оцет и 2-3 капки газ (има го в железарййници доколкото знам, на мен ми го набавяше позната). Гнусничка е маската, но действа! Като цяло това е, но трябва много постоянство  sun

Offline

#128 2012-08-07 14:07:52

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за косата.

За блясък,цъфтеж и така нататък помага ли бадемовото масло,найстина?
Колко време е нужно да се използва?
И последно кое бадемово масло,защото в аптеките има много(мисля,че на Икаров беше най-популярно)?


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#129 2012-08-08 10:52:41

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Грижа за косата.

Някой ще ми препоръча ли шампоан или балсам за изправяне на косата? [/b]


xD

Offline

#130 2012-08-09 19:13:35

mariqqxd
Member
From: New York
Registered: 2012-03-03
Posts: 340

Re: Грижа за косата.

кажете ми какво трябва да използвам за по-бърз разтеж на косата...искам за 1 месец някъде да стане с 4-5 см по-дълга,ако е възможно? laugh кажете какво знаете,моля


[img]http://data.whicdn.com/images/31783883/tumblr_m6a6fq7KMv1rvc4sqo1_500_large.jpg[/img]

Offline

#131 2012-08-10 07:33:43

senseye
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 189

Re: Грижа за косата.

кажете ми какво трябва да използвам за по-бърз разтеж на косата...искам за 1 месец някъде да стане с 4-5 см по-дълга,ако е възможно? laugh кажете какво знаете,моля

http://www.ikarov.eu/rozmarin.html

Някой ще ми препоръча ли шампоан или балсам за изправяне на косата?

Не се надявай много на тях, изпробвала съм такива, но не помагат. Ако искаш права коса използвай преса или четка, с която да се изправяш докато се сушиш.

За блясък,цъфтеж и така нататък помага ли бадемовото масло,найстина?
Колко време е нужно да се използва?
И последно кое бадемово масло,защото в аптеките има много(мисля,че на Икаров беше най-популярно)?

Не съм изпробвала това, така прочуто, бадемово масло, но продуктите на Икаров са изцяло на билкова основа, с масла и така нататък. За сега съм изпробвала стимулантът за коса и маслото за нокти, и съм страшно доволна. Вероятно ако започна да използвам и бадемовото масло също ще остана отново приятно изненадана.  smile


[list=*]
[*]Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
[list=*]
[*]- Уилям Шекспир[/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#132 2012-08-20 21:55:34

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Грижа за косата.

кажете ми какво трябва да използвам за по-бърз разтеж на косата...искам за 1 месец някъде да стане с 4-5 см по-дълга,ако е възможно? laugh кажете какво знаете,моля


Хининова вода,хининов шампоан,тривитаминол,бадемово масло  smile


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#133 2012-08-21 08:59:43

senseye
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 189

Re: Грижа за косата.

Момичета, от седмица и повече използвам това прочуто бадемово масло на Икаров и наистина помага! Косата ми е удължена и укрепена и наистина има ефект! Препоръчвам ви го wink

ikarov-bademovo-maslo.jpg


[list=*]
[*]Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
[list=*]
[*]- Уилям Шекспир[/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#134 2012-08-21 09:02:09

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за косата.

Момичета, от седмица и повече използвам това прочуто бадемово масло на Икаров и наистина помага! Косата ми е удължена и укрепена и наистина има ефект! Препоръчвам ви го wink

ikarov-bademovo-maslo.jpg

Може ли да те попитам,как го използваш?
Някакви маски ли си правиш...?


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#135 2012-08-21 09:09:10

senseye
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 189

Re: Грижа за косата.

Не, директно го нанасям върху косата. След това я завивам с кърпа и стоя половин-един час. Къпя се и готово smile Така към 2-3 пъти най-много в седмицата.


[list=*]
[*]Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
[list=*]
[*]- Уилям Шекспир[/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#136 2012-08-21 09:26:58

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за косата.

Не, директно го нанасям върху косата. След това я завивам с кърпа и стоя половин-един час. Къпя се и готово smile Така към 2-3 пъти най-много в седмицата.

Мерси.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#137 2012-09-05 09:53:28

dqwolchetyy7
Member
Registered: 2012-03-14
Posts: 175

Re: Грижа за косата.

косата ми напоследък много ама много капи ( преди постояно я правих със пресите - изправях я, къдрих я ) в последните 2-3 месеца много рядко я горя ( 1-2 пъти месечно ) от какво може да е този косопад ?

Offline

#138 2012-09-05 10:34:05

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Грижа за косата.

косата ми напоследък много ама много капи ( преди постояно я правих със пресите - изправях я, къдрих я ) в последните 2-3 месеца много рядко я горя ( 1-2 пъти месечно ) от какво може да е този косопад ?

От горенето с пресите, според мен. Използвай кристали за коса. Те ще предпазват косата от горене и я правят мека. smile

Offline

#139 2012-09-12 22:42:59

Lione_Dios
Member
Registered: 2012-09-12
Posts: 2

Re: Грижа за косата.

помощ- косата ми цъфти постоянно

Същия проблем.. Цъфти повече отколкото расте... Помощ.

Слагайте балсам, но не в корените понеже се омазнява- само на връхчетата и смачквате.

Offline

#140 2012-09-13 09:23:45

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Грижа за косата.

Косата ми се омазнява през ден sad Ползвам сух шампоан на Lush (фирма за растителни козметични продукти) и косата ми става много мека и бухнала, но след три дни се сплесква. Пробвах с хеденшоудърс мента/лимон, както и със шампоан за мазна коса, но не помага.
Не говоря за леко омазняване, тя започва да става на пръчки. На втория ден е мека, а на третия е все едно не съм се къпала от седмица :S.
Трябва да ставам да се къпя много рано, а косата ми е дълга и тежка и трудно се суши. Изтощително е, защото в бързината да не измръзна (например в 6 сутринта .-.) ръцете ми се схващат или изтръпват, а косата ми се закача в перките на сешоара.
Помогнете :S

Също след къпане, в душ кабинката има косми колкото да запушат канала. *топче колкото малко кюфте. Къдря се и се изправям без преси/маши, съответно не горя косата си, но тя пак пада. Възможно ли е да е просто, защото е много дълга или имам нужда от някакви лекарства?? Подложена съм на голям стрес. Дори и да кажете, че това са пуберски драми, няма нищо общо със социалният ми живот/момчета/ приятели.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#141 2012-09-13 18:19:12

Qka_kaka_93
Member
Registered: 2010-07-16
Posts: 176

Re: Грижа за косата.

Косата ми се омазнява през ден sad Ползвам сух шампоан на Lush (фирма за растителни козметични продукти) и косата ми става много мека и бухнала, но след три дни се сплесква. Пробвах с хеденшоудърс мента/лимон, както и със шампоан за мазна коса, но не помага.
Не говоря за леко омазняване, тя започва да става на пръчки. На втория ден е мека, а на третия е все едно не съм се къпала от седмица :S.
Трябва да ставам да се къпя много рано, а косата ми е дълга и тежка и трудно се суши. Изтощително е, защото в бързината да не измръзна (например в 6 сутринта .-.) ръцете ми се схващат или изтръпват, а косата ми се закача в перките на сешоара.
Помогнете :S

Също след къпане, в душ кабинката има косми колкото да запушат канала. *топче колкото малко кюфте. Къдря се и се изправям без преси/маши, съответно не горя косата си, но тя пак пада. Възможно ли е да е просто, защото е много дълга или имам нужда от някакви лекарства?? Подложена съм на голям стрес. Дори и да кажете, че това са пуберски драми, няма нищо общо със социалният ми живот/момчета/ приятели.

И моята коса се омазнява лесно. Ползвах един шампоан на "BioPharma", но го спряха от производство и сега ползвам един, който пак е за мазна коса и е доста евтин - 1 литър за 8 лева, но пак бива. Поръчах го от фризьорката си. Обаче си мия косата във вторник, четвъртък и неделя. Понякога в неделя е мазна в корените. Можеш да пробваш и с хума, но щом косата ти капе, консултирай се със фризьор.


[img]http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/agy0d16_460sa.gif[/img]

Offline

#142 2012-09-29 22:13:58

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Грижа за косата.

Косата ми се омазнява през ден sad Ползвам сух шампоан на Lush (фирма за растителни козметични продукти) и косата ми става много мека и бухнала, но след три дни се сплесква. Пробвах с хеденшоудърс мента/лимон, както и със шампоан за мазна коса, но не помага.
Не говоря за леко омазняване, тя започва да става на пръчки. На втория ден е мека, а на третия е все едно не съм се къпала от седмица :S.
Трябва да ставам да се къпя много рано, а косата ми е дълга и тежка и трудно се суши. Изтощително е, защото в бързината да не измръзна (например в 6 сутринта .-.) ръцете ми се схващат или изтръпват, а косата ми се закача в перките на сешоара.
Помогнете :S

Също след къпане, в душ кабинката има косми колкото да запушат канала. *топче колкото малко кюфте. Къдря се и се изправям без преси/маши, съответно не горя косата си, но тя пак пада. Възможно ли е да е просто, защото е много дълга или имам нужда от някакви лекарства?? Подложена съм на голям стрес. Дори и да кажете, че това са пуберски драми, няма нищо общо със социалният ми живот/момчета/ приятели.

И моята коса се омазнява лесно. Ползвах един шампоан на "BioPharma", но го спряха от производство и сега ползвам един, който пак е за мазна коса и е доста евтин - 1 литър за 8 лева, но пак бива. Поръчах го от фризьорката си. Обаче си мия косата във вторник, четвъртък и неделя. Понякога в неделя е мазна в корените. Можеш да пробваш и с хума, но щом косата ти капе, консултирай се със фризьор.

а ми за падането бих ти препоръчала стимуланта за коса на Икаров ( поне на мен ми помага защото от смяната на сезоните моята коса доста капе smile )


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#143 2012-09-30 11:29:08

phoebe
The Vampire Queen
Registered: 2008-10-10
Posts: 6,340
Website

Re: Грижа за косата.

кажете ми какво трябва да използвам за по-бърз разтеж на косата...искам за 1 месец някъде да стане с 4-5 см по-дълга,ако е възможно? laugh кажете какво знаете,моля

Тривитаминол! Расте с 10 санта за една зима.


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/27500000/drink-damon-salvatore-27519840-450-254.gif[/img]

Offline

#144 2012-10-07 17:49:30

esito_piseto
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 3

Re: Грижа за косата.

Моля ви помогнете ми . . Косата ми много бързо се омазнява. Мия я неделя,а понеделник-вторник сутринта вече е мазна |-( ..Омръзна ми. Пробвала съм различни шампоани обаче не действат... Балсам не използвам,защото чух , че така по бързо се омазнява.. Моля ви помогнете ми препоръчвайте ми шампоани , маски в домашни условия иии каквото и да е само да се махне тоя проблем. lipssealed smile

Offline

#145 2012-10-07 19:47:54

sheisbrutalbiitch
Member
From: >sunny beach<
Registered: 2012-09-13
Posts: 141

Re: Грижа за косата.

М къпи се със шампоан хума доста добър е ! Аз също имах този проблем и от този шампоан всичко се оправи (:

Offline

#146 2012-10-08 08:38:22

nani933
Member
Registered: 2009-04-28
Posts: 1

Re: Грижа за косата.

напоследък и аз имам този проблем с косата мн ми изтъня от една ретро преса която трябваше д ами се прави прическа за бала мн е тънка с какво да я подхранп малкко


male

Offline

#147 2012-10-08 11:28:41

sheisbrutalbiitch
Member
From: >sunny beach<
Registered: 2012-09-13
Posts: 141

Re: Грижа за косата.

Прочети малко по-назад говорехме за един продукт за сгъстяване на косата (:

Offline

#148 2012-10-14 13:08:30

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Грижа за косата.

Ами проблема ми е че косата НЕ ИСКА да се разресва laugh Ползвала съм много шамплани,и не става..редовно я реша и тъй нататъка ама все едно се влошава! |-( Мерси предварително! hug


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#149 2012-10-14 19:29:26

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Грижа за косата.

Ами проблема ми е че косата НЕ ИСКА да се разресва laugh Ползвала съм много шамплани,и не става..редовно я реша и тъй нататъка ама все едно се влошава! |-( Мерси предварително! hug

И моята беше така ;д.Открих решение,поне при мен помага де :
Когато се къпеш си слагаш шампоана,след което го отмиваш.След това слагаш и балсама върху косата .Изчакваш около 2-3  мин и разресваш косата си под душа.След като излезеш отново я  решеш.Не знам дали ме разбра,но ако не ти е станало ясно драсни едно лс  laugh


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#150 2012-10-18 16:08:42

waniinkka*
Member
From: ** някъде извън реалноста [yea
Registered: 2010-08-08
Posts: 6,812

Re: Грижа за косата.

Бих искала да ви попитам какво трябва да слагам на косата си, за да може да се задържи права за по-дълго време, защото веднага след, като я изправя връхчетата се начупват. angry Кажете ми нещо което вие използвате и ви се задържа права.
Ще ви бъда МНОГО БЛАГОДАРНА! sun


[img]http://prikachi.com/images/154/5202154Q.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook