#1 2012-08-03 21:41:58

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Много щастие и сега какво?

Наскоро разбрах,че ше се местя да живея в друг град..даже може да се каже - в друг континент.С най-добрата ми приятелка се познаваме от 4 години и винаги сме били заедно.Тя ми е помагала..аз на нея същ0..смяхме се..лудувахме..ах щастие шастиее,но сега какво? Ще се наложи да се разделим и може би няма да се виждаме дълго време...мога да кажа и изобщо,въпреки че ме боли ужасно и ми е толкова трудно всичко това..  cry Та тя дори още не знае ,че ще се местя толкова далече.Просто не са ми стигали сили да й кажа за това.Не са ми стигали сили да я разбия тотално само с едно "Аз се местя в друг континент и може би повече няма да се видим..може би 4 години...4 прекрасни,забавни, години изпълнени с емоций и потресаващии спомени  cry Просто не знам какво да правя..не знам как да й кажа за това..АМи когато ме пита кога ще заминавам? Как да й отговоря "Ми след около месец-два "  speechless


xD

Offline

#2 2012-08-03 23:38:44

Saphirra
Member
From: On the wings of a murdered ang
Registered: 2012-08-03
Posts: 531
Website

Re: Много щастие и сега какво?

Много ми е жал за теб. : ( Но виж, винаги можеше да е по-зле. Сега поне има интернет, скайп, видеокамери.. Можете пак да си пишете и да си споделяте ежедневно... Да си помагате в трудни моменти. Пък и се опитай да гледаш позитивно. Другият континент ще представлява ново, интересно изживяване за теб. Ще видиш толкова много неща... И там също ще си намериш приятели, с които ще се сближите точно както с това момиче, ще се смеете пак, ще правите лудории... Не унивай, и двете сте живи и здрави, пак ще можете да общувате!


Speak as if every word costed you a diamond.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcw15qMHTT1r9wl39o1_500.gif[/img]

我 愛 孟志伟

Offline

#3 2012-08-04 07:50:39

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Много щастие и сега какво?

Спокойно, през ваканциите ти ще се връщаш до роднините си и ще се виждаш с нея или пък тя ще идва до теб. Ако наистина и тя държи на теб както ти на нея, няма да допусне да изгубите връзка! Повярвай ми, преживяла съм го.
Да се преместиш в друга държава наистина е голям шанс и би трябвало и приятелката ти да се радва за теб.
btw, къде ще се местиш?


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#4 2012-08-04 08:04:36

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Много щастие и сега какво?

Ами и аз съм го преживявала. Не чак друг континент, но от България до Франция... Наистина е гадно в началото... Най-добрата ми приятелка се премести във Франция и си идва за  think ваканциите. Тази ваканция няма да си идва, защото ще има брат/сестичка и така, но иначе идва.. smile

Offline

#5 2012-08-04 10:20:21

lovelyy_94
Member
Registered: 2010-11-30
Posts: 390

Re: Много щастие и сега какво?

Успокой се,това че се местиш не означава че идва края на света.Ще си пишете писма,ще разговаряте по скайп, а и ти сигурно ще си идваш през ваканциите.
Там където отиваш със сигурност ще си намериш приятели,в началото може и да е малко трудно, но не бива да се отчайваш.Мисли положително,че те чака нов живот.
Когато тръгнеш да и казваш,не се притеснявай от реакцията и.Ще го приеме,макар и трудно.Наслаждавай се на миговете, които ви оставят и остави лошите мисли на страна.
Аз ти предлагам да си размените подаръци,например има гривни и колиета с надпис BEST FRIENDS. (f)

Offline

#6 2012-08-05 04:43:27

Nanii Malik
Member
Registered: 2012-06-07
Posts: 71

Re: Много щастие и сега какво?

Наскоро разбрах,че ше се местя да живея в друг град..даже може да се каже - в друг континент.С най-добрата ми приятелка се познаваме от 4 години и винаги сме били заедно.Тя ми е помагала..аз на нея същ0..смяхме се..лудувахме..ах щастие шастиее,но сега какво? Ще се наложи да се разделим и може би няма да се виждаме дълго време...мога да кажа и изобщо,въпреки че ме боли ужасно и ми е толкова трудно всичко това..  cry Та тя дори още не знае ,че ще се местя толкова далече.Просто не са ми стигали сили да й кажа за това.Не са ми стигали сили да я разбия тотално само с едно "Аз се местя в друг континент и може би повече няма да се видим..може би 4 години...4 прекрасни,забавни, години изпълнени с емоций и потресаващии спомени  cry Просто не знам какво да правя..не знам как да й кажа за това..АМи когато ме пита кога ще заминавам? Как да й отговоря "Ми след около месец-два "  speechless

Дори и на хиляди километри една от друга ти винаги ще си най-ценната приятелка за мен и никога, никой няма да успее да те замести  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


TRUST NO BITCH*MUAH

Offline

#7 2012-08-05 05:40:43

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Много щастие и сега какво?

cry  cry  cry  И теб никой не може да те замести! Много тее обичам  heart  hug


xD

Offline

#8 2012-08-05 05:43:37

Nanii Malik
Member
Registered: 2012-06-07
Posts: 71

Re: Много щастие и сега какво?

cry  cry  cry  И теб никой не може да те замести! Много тее обичам  heart  hug

FOREVER IN MY MIND!!! FOREVER IN MY LIFE!!! FOREVER IN MY HEART!!!   heart  heart  heart  heart


TRUST NO BITCH*MUAH

Offline

#9 2012-08-05 09:26:33

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Много щастие и сега какво?

^^  brokenheart  heart  heart  brokenheart  cry Все пак знаеш ,че отивам на хубаво място..Непрекъснато ще си говорим,клюкарстваме  laugh Пък и някой ден се надявам,че ще ми дойдеш на гости.Въпреки че съм на хилядиииииииииии километри.


xD

Offline

#10 2012-08-05 11:02:58

Nanii Malik
Member
Registered: 2012-06-07
Posts: 71

Re: Много щастие и сега какво?

^^  brokenheart  heart  heart  brokenheart  cry Все пак знаеш ,че отивам на хубаво място..Непрекъснато ще си говорим,клюкарстваме  laugh Пък и някой ден се надявам,че ще ми дойдеш на гости.Въпреки че съм на хилядиииииииииии километри.

Ооо ти съмняваш ли се в мен?!! Някой ден просто ей така ще реша да дойда и ще ти се натреса едно хубаво там, после няма да можеш да ме изгониш  heart  heart  heart  heart   hug  hug  hug  hug  kiss  kiss  kiss  kiss  kiss  kiss  kiss  kiss  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  hug  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  hug  hug  hug  hug


TRUST NO BITCH*MUAH

Offline

#11 2012-08-05 14:28:07

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Много щастие и сега какво?

^^   laugh Все едно да кажеш,че се натрапваш в собствения си дом!Да знаеш,че вече имаш къща и в Лас Вегас  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart Само ела...!:Д


xD

Offline

#12 2012-08-06 12:00:49

D. Toxic babe
Member
Registered: 2012-08-05
Posts: 39

Re: Много щастие и сега какво?

^^   laugh Все едно да кажеш,че се натрапваш в собствения си дом!Да знаеш,че вече имаш къща и в Лас Вегас  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart Само ела...!:Д

аууу мерсиии  heart  heart  heart  ще дойда някой път да си разгледам новата къща  heart  rofl  rofl  laugh

P.S. това е новият ми профил xD


Voulez vous coucher avec moi se soir wink

Offline

#13 2012-08-06 12:57:03

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Много щастие и сега какво?

Реших най-нагло да копирам подписа ти .. heart  rofl  rofl


xD

Offline

#14 2012-08-07 10:55:30

D. Toxic babe
Member
Registered: 2012-08-05
Posts: 39

Re: Много щастие и сега какво?

Реших най-нагло да копирам подписа ти .. heart  rofl  rofl

Както знаеш  heart  heart  heart за теб винагииии!!!


Voulez vous coucher avec moi se soir wink

Offline

#15 2012-08-07 11:02:59

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Много щастие и сега какво?

По това, което пишеш...ти трябва да си тотално депресиран, филмиран човек. Или поне се изразяваш като такъв *извинявам се за мнението
Не е толкова страшно, чилни (; Вие винаги ще си бъдете приятелки и ти ще се връщаш за ваканциите. smile Всичко ще е наред


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#16 2012-08-09 16:18:25

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Много щастие и сега какво?

Не бива това да те кара да се депресираш. Вярно, не ти е лесно, но понякога се налагат такива големи и сериозни промени. И също така вие сте си приятелки от 4 години и винаги ще си останете такива, всичко си зависи от вас. Поддържайте си редовно контакти. Убедена съм, че ще стане така,че съдбата ще ви срещне. А когато я носиш в сърцето си, тя винаги ще е до теб и ще ти помага.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook