#1 2012-07-26 22:48:43

glittergirl
Member
From: The Moon.
Registered: 2012-04-21
Posts: 5,645

Re: Не си отивай.

http://www.youtube.com/watch?v=aoqO4wd3rtY

Знаеш ли...снощи те сънувах,липсваш ми.
С теб бяхме така близки,а сега...подминаваш ме.Зад гърба ти усмивката си опитах да запазя...не успях.Сълза се плъзна по лявата ми буза,по която ме целуна за последно.
Спря да пишеш,а единствено сутрин твоето "Добро утро." ме караше да се усмихвам.
Липсваш ми!Не искам да ти казвам сбогом.Заболя ме,когато от твоята уста го чух.
- Сбогом.
- Недей...това ще ме убие!
- Ще те боли повече,ако остана в живота ти...точно в момента!
- Знам че вътрешно си добър.Знам го!Познавам те достатъчно!Опитваш се да се скриеш зад маска която не ти отива!
- Бях добър...но живота ме направи такъв,какъвто съм сега.Не ме съди.Знаеш историята ми много добре.Не ме жали!
И обърна ми ти гръб и си тръгна.Искам те обратно в живота ми.ВЪРНИ СЕ!!
Знам,че ме чуваш.Погледни за миг в очите ми.Нуждая се от твоята прегръдка...
Трябваше да ти го кажа...
- Харесвам те...Обичам те!
- Не!Не ми казвай подобни неща.Аз съм ти най-добрия приятел..Не може.
- Може!Казвам го защото е така.Ще съм до теб,ще ти помогна да забравиш лошото в теб.
- Не ми казвай какво би направила.Мога да се оправям сам...
Гледах го в красивите му сини очи,а той викаше.
Загубих го...

tumblr_lg7wk4lehd1qdjpvgo1_400.jpg
___

Кратко е но ако се хареса до тук може и да го продължа.
: )


Завистта ги накара да ме мразят. Омразата ги накара да пробват да ме прегазят,само че не разбраха как докато се целеха в мене,самите те се бяха превърнали в мишени!Вярвам,че хората се раждат добри,обстоятелствата ги правят лоши!Аз плащам цената за грехове си,не забравям приятелите и враговете си!

Offline

#2 2012-07-30 01:01:04

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Не си отивай.

Пред думи като 'която' и 'че' винаги се пише запетая. Иначе ми хареса, продължи го. smile  smile  smile


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#3 2012-07-30 07:30:03

roza96
Member
From: Kazanlak
Registered: 2012-05-01
Posts: 29

Re: Не си отивай.

и аз снощи това същото го сънувах отначало беше стахотно

Offline

#4 2012-07-31 08:25:07

glittergirl
Member
From: The Moon.
Registered: 2012-04-21
Posts: 5,645

Re: Не си отивай.

http://www.youtube.com/watch?v=1UKSkTo7gWY

Седях пред нея и крещях.А тя...гледаше ме уплашено.Знаеше,че вътрешно не съм такъв.Знаеше,че вътрешно съм добър,а отвън се крия под грозна маска.
Чувствах,че й имам пълно доверие.Чувствах я като сестра.
Живота ми се преобърна още на 8 години.Майка ми се натрови с хапчета,а година по-късно баща ми влезе в затвора.Отгледан съм от баба ми до сега.
Да израстнеш в един такъв период от живота си без родителите си...е доста тежко.
Тя живееше в съседната къща.Тя видя линейката,която бе пуснала сирените си и бе спряла пред къщата ми в 3 часа през нощта.Тя видя в този момент детските ми насълзени очи,изтича до мен...и просто ме прегърна.
Година след това,тя беше пак там,когато униформените мъже изкараха баща ми от къщата ни.Отново видя насълзените ми очи.Дойде при мен и ясно си спомням,какво ми беше казала:
- Може да съм малка и да не разбирам,какво се случва с теб,но ще съм до теб в трудните ти моменти!
Тя знаеше всичко за мен.През повечето време бяхме заедно.А аз не виждах,че тя ме гледа с други очи.За нея съм бил повече и от приятел...
" Харесвам те...Обичам те! " - не знаех как точно да реагирам на тези нейни думи.
- Не...не е възможно!
- Възможно е...повярвай го!
Не мислих,развиках се.
Наранявали са ме,наранявал съм...Не бих искал да я нараня.
Способен съм на неща,за които бих съжалявал много.Не съм вече момченцето с насълзените очи.Пораснах достатъчно през тези години.
Казах й "Сбогом",а не исках,не мислих.
Сега тя беше момичето с насълзените очи.
Знаеш ли...днес те видях,как вървеше срещу мен.Беше с твоята красива усмивка.А аз просто те подминах...СПРЯХ СЕ!Обърнах се!Нямах смелост да извикам името ти.А като се сетя за годините назад,как беше до мен в трудните моменти,как правихме повечето неща заедно...А сега се разминаваме...
Исками се да ти кажа "Извинявай!".Не съм достатъчно смел да ти го кажа.В мислите си ти го казвам всеки ден.
Някой ден,може би...ще се изправя пред теб и ще ти го кажа.

5078192T.jpg

Казвайте ако ви харесва ще я продължавам!
: )


Завистта ги накара да ме мразят. Омразата ги накара да пробват да ме прегазят,само че не разбраха как докато се целеха в мене,самите те се бяха превърнали в мишени!Вярвам,че хората се раждат добри,обстоятелствата ги правят лоши!Аз плащам цената за грехове си,не забравям приятелите и враговете си!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook