#1 2012-07-24 06:43:57

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Трудният избор на Ивон

Понеденик вечер,Ивон получи възожността да започне всичко от начало.Без да допуска грешки и без да взима прибързани действия.Останала без капка надежда,тя продължаваше да живее и да се бори .Телефона,който се намираше точно до нея,неочаквано позвъня.

-Добър вечер,Ивон ! Как си ? -каза Сиси,сетрата на нейния бивш приятел-Ник.
-Ти ? Какво искаш ? -попита учудено,Ивон.
-Моля ! Как какво ? Исках да разбера как си ?-отвърна Сиси.
-Не ти вярвам ! Ти превърна живота ми в кошмар.Остави ме намира-каза ядосано,Ивон.
-Не смей да ми затваряш,защото това,което ще ти кажа,може да промени живота ти.-каза сестрата на Ник.
-Нищо не може да промени,това мъчение,което ти сама направи.-През сълзи отвърна Ивон.
-Изслушай ме и сама ще се увериш в думите ми.Повярвай ми ! -настояваше Сиси.
-И защо да го правя ? -затвори телефона Ивон.

Както обикновено,тя обляка синята си пижама на жълти цветенца.Разпусна кестенявата си дълга коса,която по-рано бе събрана на кок.Легна на леглото и започна да пише в девника си,а от пъстрите й очи,капеха капки сълзи,който мокриха листовете на нейния дневник.Докато пишеше,тя отново полчи обаждане.

-Кой е ?  - попита тя.
-Отново съм аз.-отвърна Сиси.
-Ще ме оставиш ли ? -попита Ивон, с разгневен глас.
-Нищо не губиш.Просто ме изслушай .-каза мило ,Сиси.
-Имаш 10 мн.
-Чудесно.Готова ли си за нов живот ?
-Не ми губи времето !-учтиво каза Ивон.
-Добре.Слушай внимателно ! -нетърпеливо каза,Сиси.
-Имаш само 8 мн.-Подчерта Ивон.

Мнения/Критики


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#2 2012-07-24 07:01:56

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: Трудният избор на Ивон

Ммм хареса ми smile Ще чакам продължението !


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#3 2012-07-24 07:39:58

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Трудният избор на Ивон

Ммм хареса ми smile Ще чакам продължението !


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#4 2012-07-24 07:41:08

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Трудният избор на Ивон

малко излишни обяснения си дала, както и имаш мъничко правописни грешки, но кога ще пускаш некста? happy


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-07-24 07:51:02

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Трудният избор на Ивон

Радвам се,че ви харесва.
Пускам още малко,ако има интерес ще я продължа .

-Знам,че не се държах добре с теб.Бях ти много ядосана,защото  ти ми взе хората,който обичах.Опита се да направиш същото с брат ми,но аз ти попречих.Той няма вина за нищо.Аз направих всичко,сложих приспивателно в питието му,след което доведох бившата му приятелка.Стигнах до целта,но едва  днес разбрах,че той е много тъжен без теб,а й ти без него.Той ми каза : “Ти винаги ще си моята сестричка,каквото и да става”Тогава осъзнах,че с моята постъпка го нараних много,а никой не наранява хората,който обича.Утре той заминава за Венеция-там ще е за доста дълго време.Знам,че сега си много объркана,но той те обича не се съмнявай.Всичко беше постановка.Мразя се,че съм такава глупачка.Съсипах живота на брат си.Ето защо искам да оправя нещата.Купих ти билет за Венеция-след 2 седмици заминаваш.След като пристигнеш ще ти кажа ,какво да направиш.Но задължително трябва да отидеш,там ще се случи нещо удиветелно,което няма да  разкаривам.Бях пристрастена към брат си и найстина съжалявам за всичко,което ви причиних.Съжалявам и затова,че заради мен се преместихте в друг град.Казах на баща ти,че се опита да ме убиеш,защото знаех,че обичаш Ник и ще се бориш за него,след всиско станало.Моляте само прави това,което ти казвам,а после може дори да ме убиеш.
-Какво ? Ти си спретнала този номер ? Искала си да ни разделиш ? Не стига,че ме обвини в нещо,което не съм правила,а й това .Как можа ?
-Знам сгреших,но ще оправя всичко.Не ми напомняй  моляте ! Искам да забравя  и да започна от начало.Точно както ти ще направиш -прекъсна я Сиси.
-Какво начало ? Няма да ходя никъде.След всичко,което направи не мога да излезна от вкъщи.-каза Ивон ,която бе объркана,след всичко чуто.
-Не се тревожи и това съм измислила.-Каза уверено Сиси.
-Още лъжи ? Друго не се очаква-отвърна Ивон.
-Довери ми се ! Моля те ! Моля те ! Моля те ! -  каза сестрата на Ник,след което затвори телефона и започна да действа по план .


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#6 2012-07-24 09:10:03

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: Трудният избор на Ивон

Некст, отначало малко не схванах, но после всичко се изясни smile


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#7 2012-07-24 09:26:00

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Трудният избор на Ивон

Всичко се изяснява . После става още по-интересно .


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#8 2012-07-24 09:46:13

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Трудният избор на Ивон

Интересно е, но поработи над правописа си. Това "Моля те!" написано слято направо ми избоде очите.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#9 2012-07-24 10:41:36

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Трудният избор на Ивон

Интересно е!


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#10 2012-07-24 11:07:23

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Трудният избор на Ивон

Ммм хареса ми smile Ще чакам продължението !



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#11 2012-07-24 11:26:35

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Трудният избор на Ивон

Реших да постна още малко.

За жалост този план,не включваше родителите на Ивон.Това беше трудност, с която тя трябваше да се справи.Проблема беше там,че нейните родители  бяха твърде загрижени за дъщеря си и след  случилото се,едвали щяха да я пуснат някъде.Но Сиси знаеше,че тя е много  ученолюбива и това щеше да е  решението към проблема.Така тя реши да замести кл.ръководител : Г-жа Златанова. Преструвайки се,че е Г-жа Златанова,тя се обади на сем.Новакови.
-Добър ден ! Семейство Новакови ?
-Да.-отвърна бащата на Ивон
-Г-н Новаков,исках да ви уведомя,че дъщеря ви е избрана да представи проект “ Знание“ във Венеция.
-Това е страхотно !  –развълнуван беше той.
-Другата седмица-Събота,трябва да бъда там.-каза забързано Г-жа Златанова,която всъщност беше извън града.
-Ще бъдем там.Отивам да й кажа,тя ще бъде много развълнувана.-каза Г-н Новаков
-Но,защо “ще”-попита тя.
-Да не мислите,че ще я пусна сама-Отвърна бащата на Ивон,след което побърза да каже хубавата новина на дъщеря си.
Това беше добре,но Сиси трябваше да острани по някакъв начин г-н Новаков,защото ако отиде ще разбере,че всичко е лъжа.


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#12 2012-07-24 11:55:11

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Трудният избор на Ивон

Пускай продължението ! smile


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#13 2012-07-24 14:31:21

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Трудният избор на Ивон

много е хубаво  smile некст

Offline

#14 2012-07-24 17:52:21

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Трудният избор на Ивон

Утре ще постна още.


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#15 2012-07-24 21:17:53

mimetoo23
Member
From: София.
Registered: 2009-11-02
Posts: 845

Re: Трудният избор на Ивон

Изглежда яко. Чакам да видя следващата част с нетръпение.  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2fx42Ocei1rt4zajo1_500.gif[/img]
Тumblr.

Offline

#16 2012-07-25 07:17:25

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: Трудният избор на Ивон

много е хубаво  smile некст


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#17 2012-07-25 07:48:10

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Трудният избор на Ивон

Той имаше хубава работа,беше финансов мениджър на най-известната фирма,която всъщност издаваше най-търсеното списание в света ,а именно сп.“Лукс”.Неговата работа беше много отговорна и изискваше много ангажименти,затова трябваше да следи всичко под лупа.Сиси имаше леля,която работи там и тя щеше да й помогне.В деня на заминаването,тя щеше да се обади на г-н Новаков и да го уведоми,че спешно трябва да отиде там.За Сиси всичко вървеше по план.Събра си багажа и замина за Венеция,където трябваше да подготви всичко за идването на Ивон.Ето,че остана един ден преди,тя да отиде във Венеция.Ивон беше много щастлива и в същото време много объркана,защото не знаеше,какво ще се случи там.Тя извади кауфара и започна да си събира багажа.Взе си няколко рокли,две пижами,къси дънкови панталони и любимия и потник,който всъщност и беше подарък от Ник.Взе дневника си и реши да напише,как се чувства,когато баща й дойде и каза :

-Скъпа,търсят те по телефона .
-Кой е ? –попита тя.
-Твоя приятелка.-отвърна той.

Това беше Сиси,която искаше да разбере дали Ивон е готова за пътуването си утре.

-Ало-каза Ивон.
-Аз съм,Сиси.Готова ли си за утре.
-Да,но баща ми ? –попита тя.
-Не се тревожи,ще има ангажименти във фирмата.Между другото облечи потника,който брат ми ти подари.Той много го харесва,защото му напомня много неща.-каза Сиси
-Добре.До утре ! -каза Ивон.

След,което взе черния потник със сърца по него и започна да пише в двеника си.


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#18 2012-07-25 08:15:49

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Трудният избор на Ивон

Не ми харесва, много е объркано.
1. '-Какво начало ? Няма да ходя никъде.' - тука тя не иска да ходи, а след няколко дни е много щастлива, че заминава.
2. Частите са твърде кратки, пишеш част от 'плана' и край... виж в другите истории потребителите какви дълги части пишат..


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook