#1 2012-07-24 00:37:28

x_shawty_x
Member
Registered: 2012-04-08
Posts: 89

Re: Помощ...

Имам огромен проблем. От 1-2 дена вече в кухнята плъзнаха някакви кафеви хлебарки. Ужасно ме е гнус. Имам нещо като фобия. Та четох, че тези хлебарки лазели навсякъде. Преди пак имахме такъв проблем и аз казах на майка ми и баща ми, но те решиха, че това не е проблем. Аз спя в кухнята или поне се опитвам. Вечер не мога да заспя, защото ме е страх. Не съм човек, който може да си позволи да купи нещо против хлебарки от аптеката, а майка ми също не би дала толкова пари за нещо такова. Преди малко убих една черна, но кафевите ужасно ме плашат и нямам никаква представа какво да правя. Едва ли ще мога да стоя будна цяла нощ и да чакам да се покажат и да ги гоня, за да ги убия. Какво да правя? Забравих да спомена какво стана преди няколко часа... видях уж една хлебарка, а след това станаха две, разпериха нещо подобно на криле..незнам.. и станаха три, а от тези три четири и плъзнаха по земята. Една отиде под хладилника, друга под дивана, трета в шкафа под мивката. Незнам какво да правя?!?!? sad  speechless


[img]http://prikachi.com/images/324/5188324r.jpg[/img]

Offline

#2 2012-07-24 05:36:09

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Помощ...

О боже, поговори с родителите си, хлебарките са напаст, която няма работа в дома ви! Купете някакъв препарат или устройство за унищожаване на тия гадини, скоро ще станат толкова много, че кракът ти няма да има къде да стъпи.. Размножават се много бързо, така че и вие вземете мерки много бързо!


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-07-24 05:56:43

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Помощ...

О боже, поговори с родителите си, хлебарките са напаст, която няма работа в дома ви! Купете някакъв препарат или устройство за унищожаване на тия гадини, скоро ще станат толкова много, че кракът ти няма да има къде да стъпи.. Размножават се много бързо, така че и вие вземете мерки много бързо!

Напълно съм съгласна! Купете препарат против мравки, хлебарки и т.н. и се отървавайте от тях възпожно най - бързо! И поговори с майка ти и баща ти. какво ще рече "много скъпо". Или здравето и храната или без тези две неща  wink


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#4 2012-07-24 07:27:21

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Помощ...

О боже, поговори с родителите си, хлебарките са напаст, която няма работа в дома ви! Купете някакъв препарат или устройство за унищожаване на тия гадини, скоро ще станат толкова много, че кракът ти няма да има къде да стъпи.. Размножават се много бързо, така че и вие вземете мерки много бързо!

Напълно съм съгласна! Купете препарат против мравки, хлебарки и т.н. и се отървавайте от тях възпожно най - бързо! И поговори с майка ти и баща ти. какво ще рече "много скъпо". Или здравето и храната или без тези две неща  wink

nod Аз също имам голяма фобия и не знам как бих реагирала в твоя случай, но ще те посъветвам възможно най - бързо да предприемете мерки, защото иначе...лошо.Споменала си, че не е за първи път, предишния път какво направихте? + Може да извикате и човек, чиято работа е такава и той да ги премахне


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#5 2012-07-24 07:35:09

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: Помощ...

М кажи им пак ! Трябва да вземете някакви мерки !
Има едни припарати на прах , и в шишенца по 2 лева , който се разтварят във 1/2 литра вода !
Пръскаш си цялата къща и готово !


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

#6 2012-07-24 07:42:30

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Помощ...

Да, трябва да вземете незабавни мерки с някакъв препарат, защото все пак в кухнята е храната.. smile


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#7 2012-07-24 08:19:42

x_shawty_x
Member
Registered: 2012-04-08
Posts: 89

Re: Помощ...

О боже, поговори с родителите си, хлебарките са напаст, която няма работа в дома ви! Купете някакъв препарат или устройство за унищожаване на тия гадини, скоро ще станат толкова много, че кракът ти няма да има къде да стъпи.. Размножават се много бързо, така че и вие вземете мерки много бързо!

Напълно съм съгласна! Купете препарат против мравки, хлебарки и т.н. и се отървавайте от тях възпожно най - бързо! И поговори с майка ти и баща ти. какво ще рече "много скъпо". Или здравето и храната или без тези две неща  wink

nod Аз също имам голяма фобия и не знам как бих реагирала в твоя случай, но ще те посъветвам възможно най - бързо да предприемете мерки, защото иначе...лошо.Споменала си, че не е за първи път, предишния път какво направихте? + Може да извикате и човек, чиято работа е такава и той да ги премахне

Еми първият път мама и татко решиха да не правят нищо по въпроса, защото били черни хлебарките и нямало смисъл тъй като те лазели само по земята и само вечерта.


[img]http://prikachi.com/images/324/5188324r.jpg[/img]

Offline

#8 2012-07-24 08:23:06

x_shawty_x
Member
Registered: 2012-04-08
Posts: 89

Re: Помощ...

Проблема е, че след като напръскаме съм чувала, че трябва да се напусне дома за 24 часа, но ние няма къде да отидем за 1 ден. И под "много скъпо" имах в предвид, че баща ми каза, че няма смисъл да се харчат пари за нещо незначително. За него това не е проблем. Вероятно, защото той не спи там, а аз. Ще се опитам да говоря с мама и дано се съгласи. Благодаря ви ужасно много за съветите!!!  hug Имам само един въпрос. Хлебарките лазят ли на светло? В смисъл през деня, защото не съм виждала.


[img]http://prikachi.com/images/324/5188324r.jpg[/img]

Offline

#9 2012-07-24 08:29:16

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Помощ...

Проблема е, че след като напръскаме съм чувала, че трябва да се напусне дома за 24 часа, но ние няма къде да отидем за 1 ден. И под "много скъпо" имах в предвид, че баща ми каза, че няма смисъл да се харчат пари за нещо незначително. За него това не е проблем. Вероятно, защото той не спи там, а аз. Ще се опитам да говоря с мама и дано се съгласи. Благодаря ви ужасно много за съветите!!!  hug Имам само един въпрос. Хлебарките лазят ли на светло? В смисъл през деня, защото не съм виждала.

Как така не е проблем???
Все пак ти спиш там,има и храна..отврат.
И не е задължително да напускате дома си.
Има един СТРАШНО ЕФИКАСЕН ПРЕПАРАТ(гарантирам),с който в капачка се слага намачкан картоф+специален препарат(питай на пазара)и капачките с картофа и препарата се слагат в ъглите,до хладилника,мивката...Не меришат изобщо и не предизвикват алергии.
Пробвай и ти гарантирам,че ще изчезнат.
Препаратът не е скъп.

И,да хлебарките Е ВЪЗМОЖНО,да лазят на светло,но не всичките.Може би 1-2...


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#10 2012-07-24 08:39:32

x_shawty_x
Member
Registered: 2012-04-08
Posts: 89

Re: Помощ...

Проблема е, че след като напръскаме съм чувала, че трябва да се напусне дома за 24 часа, но ние няма къде да отидем за 1 ден. И под "много скъпо" имах в предвид, че баща ми каза, че няма смисъл да се харчат пари за нещо незначително. За него това не е проблем. Вероятно, защото той не спи там, а аз. Ще се опитам да говоря с мама и дано се съгласи. Благодаря ви ужасно много за съветите!!!  hug Имам само един въпрос. Хлебарките лазят ли на светло? В смисъл през деня, защото не съм виждала.

Как така не е проблем???
Все пак ти спиш там,има и храна..отврат.
И не е задължително да напускате дома си.
Има един СТРАШНО ЕФИКАСЕН ПРЕПАРАТ(гарантирам),с който в капачка се слага намачкан картоф+специален препарат(питай на пазара)и капачките с картофа и препарата се слагат в ъглите,до хладилника,мивката...Не меришат изобщо и не предизвикват алергии.
Пробвай и ти гарантирам,че ще изчезнат.
Препаратът не е скъп.

И,да хлебарките Е ВЪЗМОЖНО,да лазят на светло,но не всичките.Може би 1-2...

Много благодаря за съвета.  smile  kiss


[img]http://prikachi.com/images/324/5188324r.jpg[/img]

Offline

#11 2012-07-24 08:40:20

m_i_m_i
Member
From: София
Registered: 2010-04-22
Posts: 19,216

Re: Помощ...

За хлебарки мога да ти кажа да пръскаш с Райт, не мисля, че е повече от 10 лева...  И е важно да се пръска на тъмни кътчета, там където е фурната най-вече се събират, зад хладилник и т.н. Чистете по-често с прахосмукачка, с препарати. И понякога е добре да се използва повече от един препарат, питай в аптеките от кои са най-доволни хората. А и изхвърлете кашоните от вас, защото обикновено там хлебарките си оставят яйцата. И след като се изчисти от хлебарки е хубаво вечер да си запушвате каналите (на мивката, на банята), защото ако сте в блок обикновено от там излизат.

Offline

#12 2012-07-24 08:40:51

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Помощ...

Проблема е, че след като напръскаме съм чувала, че трябва да се напусне дома за 24 часа, но ние няма къде да отидем за 1 ден. И под "много скъпо" имах в предвид, че баща ми каза, че няма смисъл да се харчат пари за нещо незначително. За него това не е проблем. Вероятно, защото той не спи там, а аз. Ще се опитам да говоря с мама и дано се съгласи. Благодаря ви ужасно много за съветите!!!  hug Имам само един въпрос. Хлебарките лазят ли на светло? В смисъл през деня, защото не съм виждала.

Как така не е проблем???
Все пак ти спиш там,има и храна..отврат.
И не е задължително да напускате дома си.
Има един СТРАШНО ЕФИКАСЕН ПРЕПАРАТ(гарантирам),с който в капачка се слага намачкан картоф+специален препарат(питай на пазара)и капачките с картофа и препарата се слагат в ъглите,до хладилника,мивката...Не меришат изобщо и не предизвикват алергии.
Пробвай и ти гарантирам,че ще изчезнат.
Препаратът не е скъп.

И,да хлебарките Е ВЪЗМОЖНО,да лазят на светло,но не всичките.Може би 1-2...

Много благодаря за съвета.  smile  kiss

За нищо.
smile


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#13 2012-07-24 11:02:13

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Помощ...

Ако хигиената в блока е ниска, нормално е в кухнята да има хлебарки.Те са там, където е храната. Поговори със съседите, както и с родителите си.Мисля, че дори да дадеш 5 лева, ще е по-добре, отколкото хиляди, ако влезеш в болница, заради развалена храна и т.н.Те пренасят болести.Преди съседите над мен имаха хлебарки и влизаха вкъщи през каналите, но говорихме със съседите и сега всичко е наред.Не рискувай със здравето си!


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#14 2012-07-24 11:06:55

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Помощ...

Ако хигиената в блока е ниска, нормално е в кухнята да има хлебарки.Те са там, където е храната. Поговори със съседите, както и с родителите си.Мисля, че дори да дадеш 5 лева, ще е по-добре, отколкото хиляди, ако влезеш в болница, заради развалена храна и т.н.Те пренасят болести.Преди съседите над мен имаха хлебарки и влизаха вкъщи през каналите, но говорихме със съседите и сега всичко е наред.Не рискувай със здравето си!



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#15 2012-07-24 11:18:22

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: Помощ...

Ами мен също много ме е страх от хлебарки и като видя почвам да треперя. Отврат.
Ние имаме в банята, но излизат само вечер. Пръскали сме с Райт, слагали сме лекарства, но те действат времено.
За да изчезнат и да не се появяват повече трябва да съберете оплаквания от други апартаменти да дойдат хора, които се занимават с убиване на такива гадини и да се напръска всеки апартамент един по един. Тогава ще изчезнат напълно.
Иначе Райт, лекарства и т.н. действат временно ...

Надявам се, че съм помогнала (:

Забравих да отбележа, че и нашите хлебарки са от тези кафявите ..  worried


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#16 2012-07-24 11:21:20

Merriue
Member
From: Madrid, Spain..
Registered: 2012-06-26
Posts: 1,391

Re: Помощ...

Задължително поговори с вашите, това си е ужасно гнусна напаст.. Толкова ефикасни продукти има за хлебарки, и не са чак толкова скъпи.
И все пак са в кухнята, там има храна и със сигурнос не е приятно през ноща да ти лазят по нея, а вие да я ядете.


[list=*]
[*]La mentira es un triste sustituto de la verdad,
pero es el unico que se ha descubierto hasta ahora.
[/*]
[/list]

Offline

#17 2012-07-24 11:24:09

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Помощ...

Как така не е проблем???
Все пак ти спиш там,има и храна..отврат.
И не е задължително да напускате дома си.
Има един СТРАШНО ЕФИКАСЕН ПРЕПАРАТ(гарантирам),с който в капачка се слага намачкан картоф+специален препарат(питай на пазара)и капачките с картофа и препарата се слагат в ъглите,до хладилника,мивката...Не меришат изобщо и не предизвикват алергии.
Пробвай и ти гарантирам,че ще изчезнат.
Препаратът не е скъп.

И,да хлебарките Е ВЪЗМОЖНО,да лазят на светло,но не всичките.Може би 1-2...

Ние ползваме почти същото. Нашите са кубчета пълни с някакъв бял прах и още нещо. Слагаме ги из ъглите на цялата къща. Може би от близо 5 години г/д не сме ги сменяли, а ефектът им продължава да е отличен. Не миришат на нищо и не създават проблеми, купете си smile


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#18 2012-07-24 15:13:53

Little_babyy
Member
From: Sofya Sity
Registered: 2011-11-01
Posts: 671

Re: Помощ...

Аа ужас, наистина ще е най - добре да си купите някой препарат за да се махнат тия гадини. Ужасно е, веднъж, едни съседи имаха същия проблем, не знам с точно какви хлебарки, но имаха много и все в кухнята, и викнаха ХеИ, там нещо пръскаха, и те стояха навън около 6 - 7 часа, не много, заради отровата с която пръскат. Не знам дали вашите ще искат да ги викнете, защото е скъпичко, взеха им около 40 лева, но после нямаше и следа от хлебарките.


Man is truly wise when he knows he knows nothing.
-Socrates

Offline

#19 2012-07-24 15:22:15

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Помощ...

Аа ужас, наистина ще е най - добре да си купите някой препарат за да се махнат тия гадини. Ужасно е, веднъж, едни съседи имаха същия проблем, не знам с точно какви хлебарки, но имаха много и все в кухнята, и викнаха ХеИ, там нещо пръскаха, и те стояха навън около 6 - 7 часа, не много, заради отровата с която пръскат. Не знам дали вашите ще искат да ги викнете, защото е скъпичко, взеха им около 40 лева, но после нямаше и следа от хлебарките.

Пфф,40 лева rofl 6-7 часа навън??roooooooooofl
Това,което написах с картофа няма да излезе повече от 5 лева,и не е необходимо да се стои навън с часове.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#20 2012-07-24 22:31:37

x_shawty_x
Member
Registered: 2012-04-08
Posts: 89

Re: Помощ...

Благодаря много за идеите. Много полезни бяха. Успях да навия майка ми да купим от тези кубчета, за които говореше girlcheto. Дано и при нас подействат.  smile Благодаря Ви много отново.  hug


[img]http://prikachi.com/images/324/5188324r.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook