#1 2012-07-16 19:01:26

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Пророчески сънища

Здравейте sun
Та, по същество.Преди доста време сънувах, че (ще говоря направо с имена, въпреки, че сигурно ще е смешно)съм в един магазин и там намирам списание с тези снимки http://chunkit.net/justin-bieber-wears- … shoot-5698 на другия ден в интернет излязоха тези снимки и естествено веднага се сетих за съня си.Искам да изясня, че преди това аз НЕ съм ги виждала тези фотоси.Малко след това сънувах, отново Джъстин, който върви с някакви странни за неговия стил панталони и е ядосан и постоянно някой ми повтаря "Той не е доволен, той не ГО харесва", преди бях направила тема, в която ви питах какво може да значи, е вече ми стана ясно.Тогава казах и на приятелка, но тя ми каза, че просто съм обсебена от него и по цял ден чета новини за него и затова, но след няколко дни се случи случка с папарак, в който той беше ядосан, беше с панталони като в съня ми и думите изясниха неговото настроение.По - късно в новини прочетох, че той не е бил доволен да ги снимат и не харесвал това.Тогава ми стана ясен и този сън.Но се притеснявам защото наскоро сънувах как приятелката ми тръгва така да се каже с непознат и аз си мисля, че е отвлечена.Като докато се случваше това мама ми повтаряше "Телефона на леля ти е счупен".Смятате ли, че трябва да предупредя приятелката си, защото малко след този сън, майка ми каза същото и наистина телефона на леля ми се развали.Дали е правилно да й кажа (на приятелката ми), защото предишния път ме помисли за луда.
Извинявам се за тъпата тема и ако админите преценят - КОШ.Моля ви само не пишете: "Иди на психолог" или нещо от този сорт


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#2 2012-07-16 20:46:41

karit0y
Member
Registered: 2010-03-31
Posts: 155

Re: Пророчески сънища

Според мен трябва да й кажеш да внимава и да се пази, защото както предишните ти сънища са са сбъднали, така може и този. Явно имаш някаква способност да предвиждаш нещата чрез сънищата си.

Offline

#3 2012-07-17 08:33:02

smiley_butterfly
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 2,922

Re: Пророчески сънища

Кажи ѝ пък каквото ще да става. Представи си ако наистина се случи и ти не си ѝ казала как ще се чувстваш.

Offline

#4 2012-07-17 09:23:50

xxxmileywexxx
Member
From: Монте Карло - Монако
Registered: 2010-11-21
Posts: 2,497

Re: Пророчески сънища

Кажи и какво си сънувала. smile

Offline

#5 2012-07-17 09:26:24

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Пророчески сънища

Кажи и какво си сънувала. smile

nod


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#6 2012-07-17 09:59:52

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Пророчески сънища

Страх ме е, защото предишния път тя започна да се смее и да ми казва, че просто съм обсебена от Джъстин Бийбър и затова, а тя е много плашлива и не знам как ще реагира.Странното в съня беше, че тя не се дърпаше, а тръгна с мъжа доброволно пред погледите на семействата ни, но от цялата работа се притесних само аз.След няколко дни семействата ни и тя заминаха за Гърция и тя остана там при роднини възможно ли да символизира това?


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook