#1 2012-07-09 12:38:03

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Нормално ли е?

Ами ако има такава тема-кош.
Значи аз съм на 16, след един месец някъде 17 и откакто съм с гаджето си (близо 3-4-5 месеца) го правя постоянно и всяка вечер с него.Обичам го и знам, че и той ме обича и не е с мен само за секс.Аз живея отделно от родителите си, защото уча и няма начин вече да съм при тях.С него изпитвам удоволствие и той от мен и мисля, че това е добре.Но имам един въпрос.Бърка ли се, че го правя всеки ден по 2-3 пъти с него.Забравих да спомена, че живеем в една и съща къща, защото сме в еднакво даскало.

Offline

#2 2012-07-09 13:31:37

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Нормално ли е?

Нещо не успях да схвана въпроса


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#3 2012-07-09 13:32:46

RecklessGirl
Member
From: Dubstep land <33
Registered: 2012-04-10
Posts: 506

Re: Нормално ли е?

И какъв ти е въпроса,или искаше да се похвалиш,че го правите по 2-3 пъти на ден?

Offline

#4 2012-07-09 13:47:57

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Offline

#5 2012-07-09 14:15:57

Fw0wItY
Member
Registered: 2008-09-23
Posts: 701

Re: Нормално ли е?

Прекаляването със секса също не е особено препоръчително. То прави хората по-мързеливи и мудни, отнема от енергията им за работа и понижава активния начин на живот. Ако няколко дена сте прекалено сексуално активни, ще усетите, че сте станали много по-разсеяни и сънливи. Знаете за всеизвестното твърдение, че след секс мъжете заспиват веднага, а жените могат да направят няколко обиколки на стадиона. Само че в повечето случаи това е така, ако сексуалните изяви на са им били достатъчни. Резултати от немско социологично изследване сочат, че 45% от мъжете и 46% от жените, които са лишени от сексуални удоволствия, компенсират с повече работа и физическо натоварване. Същото проучване твърди, че хората, които правят секс често - един-два пъти седмично, губят желание за работа. Очевидно е, че представите за „прекаляване“ със секса са доста размити, тъй като за голяма част от хората един-два пъти седмично далеч не е прекалено, а напротив – доста недостатъчно.

Сексолозите съветват да се вслушвате максимално много в езика на тялото си и да намирате златната среда. Правете толкова секс, колкото ви сърце иска, но не и толкова, че да не можете цял ден да си съберете мислите на работното място. Не забравяйте и друг важен аспект – желанията на партньора ви за това колко често да го правите, трябва да съвпадат с вашите, защото в противен случай винаги ще има някой не достатъчно доволен от връзката ви.

И отговора на твоя въпрос е, че изобщо не е полезно да се прави секс по няколко пъти на ден. На някои може да им се стори смешно, но всъщност истината е, че не е така. Разровете се в интернет и потърсете информация. Има достатъчно теми.


Offline

#6 2012-07-10 13:50:39

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Нормално ли е?

Правете го толкова пъти, колкото ви се иска. Лично на мен, статията, която е дал/а Fw0wItY ми се струва тъпа и недостоверна. Не мисля, че е вредно. Поне лично мнение.

Offline

#7 2012-07-10 14:56:59

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Нормално ли е?

E, аз си се чувствам добре, а и в скоро време го правим само по 1 път на ден.[/b]

Offline

#8 2012-07-11 11:50:08

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Нормално ли е?

Един път става, но два пъти или три пъти са твърде много.


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook