#1 2012-07-07 15:14:10

follow.your.HEART
Member
Registered: 2012-04-13
Posts: 92

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Е, дано ви хареса ( : Почва малко банално и познато, но имам чудесна идея за по натам smile

Събудих се по-рано от обикновено. Не ми се спеше, но исках да остана в леглото. Болеше ме от мисълта, че днес ще видя всички отнези хора, които ме караха да страдам миналата година. Днес е първият учебен ден.

Поглеждам през прозореца и виждам много момичета събрали се отсреща. Всяка е много красива. Виждам как са облечени, колко са елегантни и стилни. Колко красота излъчват. Скъпите им аксесоари блестят на слънчевата светлина, а те се оглеждат една друга. Красиви са .. много, но аз ги виждам по-скоро като жалки създания. Защо са облечени така? Защо искат да се харесат на всички? Гледам ги дълго и разбирам, че нямат търпение да видят отново класа си. Не могат да чакат да разбият още сърца.
Обръщам глава настрани и погледа ми се забива в гигантския ми гардероб, пълен с купища дрехи. За миг се питам какво ли ще стане ако се издокарам с някоя от неприлично скъпите ми рокли, но веднага избивам тази смешна мисъл от главата си. Грабвам дънките и тениската, които небрежно съм захвърлила на стола и ги нахлузвам на полуголото си тяло. Сресвам косата си и я сплитам на ниска плитка. Слизам на долния етаж и заварвам баща ми да седи и да пие кафе с пура в уста.
- Аз тръгвам - заявявам аз, без да влагам и капка емоция в думите си.
- На къде така? Блузата ти е смачкана... - казва той с недоумяващ глас - Ивана, ела и изглади блу...
- Не е нужно - прекъсвам го аз. Не обичам Ивана ,икономката, да ми слогува. Тя е чудесна, интелигентна жена, която работи почасово в имението на баща ми. Тя е като моя майка. Грижи се за мен, но не като чистачка или помощница, а като истинска майка. Дава ми съвети и ме окуражава, когато нямам сили да вдигна поглед от земята и да продължа живота си.
- Чао. - казвам и излизам затваряйки вратата след себе си.
Училището е на две крачки от дома ми, или по скоро от дома на баща ми, и ми трябват само няколко минути за да стигна до него. Качвам се в класната стая, където учителката ще държи реч, колко много трябва да ценим училището бла бла бла ....
Отварям рязко, но тихо, вратата, така сякаш ако се забавя и миг ще привлека повече внимание и си сядам на чина. Никой не ме закача. Всеки е с компанията си и обсъждат дрехите си и летните мигове. В стята е шумно и цари същински хаос, но за миг всички млъкват. Вратата се отваря бавно, мирис на силен парфюм ме удря право в носа и от вратата влиза Манди. Тя е сама. Тя винаги е сама. Това е странно, защото всеки иска да е като нея и всяка една западнала ' 'красавица' се бута в обятията и - без успех. Тя минава покрай мен без да каже нищо, но ми хвърля студен поглед, който всъщност не е пълен с презрение.
Веднага след нея с гръм и трясък влизат Марк и Пол. Двама безмозъчни кретени. Момчета, които се държат по-зле от от всяка една надменна богаташка от квартала ни. Поздравяват всички наред. Марк идва при мен, засмива се и леко продумва '' Жалка гледка'' и си сяда на чина, заедно с Пол, защото учителката вече е в стаята.
- Здравейте отново мили учен... - вратата се отваря рязко и стряска целия клас. С гръм влиза някакво момче С качулка и размъкнат суичер.По погледа в очите му веднага разбрах, че бяга от някого.
- Ти си? - пита учителката, гледайки над очилата си.
- Аз.. ъъъ.. съм.. - започва запъхтяно той - Аз съм Виктор.
- Предполагам, че ти си новия ученик. Можеш да седнеш до Бети.- казва тя с приповдигнато настроение и ме посочва.


Каквоооо ?????? Защо до мен??? Винаги седя сама. Винаги! Не може!!
Той идва до мен и прави знак да помръдна чантата си, която бях сложила на стола. Погледнах го право в очите. Те бяха толкова сини. Толкова дълбоки и живи. Толкова познати ...


“Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”
― Marilyn Monroe, Marilyn

Offline

#2 2012-07-07 16:32:43

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

страхотно начало  smile

Offline

#3 2012-07-07 18:45:11

zarra_fassion
Member
Registered: 2010-06-26
Posts: 37

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Уникално е!! Некст! sun (H)

Offline

#4 2012-07-07 19:11:45

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Уникално е!! Некст! sun (H)


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#5 2012-07-07 19:25:51

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Страхотно е!  heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#6 2012-07-07 21:08:30

me4o204
Member
Registered: 2011-01-15
Posts: 12

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

невероятно е smile  clap

Offline

#7 2012-07-08 08:07:15

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

супер е heart

Offline

#8 2012-07-08 08:16:50

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Некст .


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#9 2012-07-08 08:23:38

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Некст . sun


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#10 2012-07-10 14:04:00

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Дори и да те няма, пак ще си до мен.

Продължавай в същия дух, много ми хареса.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook