#1 2012-07-04 07:10:41

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Помогнете ми

Вчера вечерта към 4 братовчетка ми си дойде със леля ми и аз попитах мама далии може да остана да спя при нея и я обедихме да остана .. След това всички във къщата си легнаха и ние казхме, че ще спим доло а не горе. Всъщност се оправяхме да излизаме а беше 00:00. Бяхме се разбрали да се видим с гаджето ми и след като всички заспаха ние излязохме много тихо и мъ званнахме да дойде. Той дойде и после отидохме на една пейка по надоло от неговата улица.Седяхме до 1:15 а имах чувството, че е трябвало да се приберем по-рано. И във този момент леля ми ми звънна(явно беше ходила до доло, за да ни провери и не ни беше намерила там).Пита ме къде сме и аз излъгах, че сме на една пейна на ъгъла го нас.И тя каза да се прибираме веднага,защото ако братовчет ми се събуди ще стане лудница.Ние веднага тръгнахме и започнахме да бягаме,бприбрахме се и тя ни чакаше на вратат и каза веднага да утиваме доло, за да не събудим някого.Така ние влязохме и тя започна да ни разпитва къде сме ходили толкова късно.Казах й, че сме били на тази пейка на ъгъла до нас и тя каза, че оттам идва.И ние сега замръзнахме от ужас просто, защото нищо неможехме да измислим.Тя защочна да говори, че ако каже на мама ще ме прибие от бой и ще каже и на баща ми и става още по-лошо.Ние започнахме да и казваме,къде сме били(лъжем)и тя само казва да не  и се обясняваме и с кой сме били.Аз и казвам,че само ние двете сме били, първо сме седяли на нашата пейка пред нас и после сме отишли по-надоло.Тч изобщо не ни повярва и каза, че повече няма да сме двете с Мади (братовчетка ми).. И каза днес да се обяснявам на майка ми, защото ще и каже всичо. cry cry :X



Моляви кажете ми какво да правя, какво да измися, защото ако мама разбере ще ме убие направо.Много ме е страх.На 13 съм а Мади е на 12 и не ни дават още мн мн да си имаме гаджета.А и толкова късно да излизаме.. :X Help Mee cry

Offline

#2 2012-07-04 07:23:52

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Помогнете ми

Еми ти си си виновна ,че си сгафила.Кой си търсила толкова късно с братовчетка ти,за бога?Не чуваш ли какви неща се случат .Колкото до майка ти - НЯМА да те набие - леля ти го е казала,за да те стресне .По-добре кажи истината на майка ти,защото ще разбере къде си била и ще стане още по-лошо,че си я излъгала.Накажи се ти с нещо ( компютър и т.н. ) ,пък в който и да е вариант- ще си понесеш последствията . Наркоманите излизат в толкова,затова леля ти така е говорила .Малко не истинска ми се струва тази история.Сега леля ти има против да излизаш с Мади - права е,виж къде се я замъкнала в 12:00 вечерта . А това,че не ви дават гаджета - та,ти си на 13.Не може да ти забраняват да си имаш гадже.Майка ти не може да ти забрани да си имаш някой ,освен семейството,който да те обича.Поне да се беше поставила на мястото на леля ти - как щеше да се чувстваш ,ако видиш,че децата ,които наглеждаш ги няма и не можеш да оставиш другото в къщата само така и да излезеш да ги търсиш?


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-07-04 07:26:12

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Помогнете ми

Еми ти си си виновна ,че си сгафила.Кой си търсила толкова късно с братовчетка ти,за бога?Не чуваш ли какви неща се случат .Колкото до майка ти - НЯМА да те набие - леля ти го е казала,за да те стресне .По-добре кажи истината на майка ти,защото ще разбере къде си била и ще стане още по-лошо,че си я излъгала.Накажи се ти с нещо ( компютър и т.н. ) ,пък в който и да е вариант- ще си понесеш последствията . Наркоманите излизат в толкова,затова леля ти така е говорила .Малко не истинска ми се струва тази история.Сега леля ти има против да излизаш с Мади - права е,виж къде се я замъкнала в 12:00 вечерта . А това,че не ви дават гаджета - та,ти си на 13.Не може да ти забраняват да си имаш гадже.Майка ти не може да ти забрани да си имаш някой ,освен семейството,който да те обича.Поне да се беше поставила на мястото на леля ти - как щеше да се чувстваш ,ако видиш,че децата ,които наглеждаш ги няма и не можеш да оставиш другото в къщата само така и да излезеш да ги търсиш?


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#4 2012-07-04 07:31:48

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Помогнете ми

  Ама не съм искала аз да излизам.Аз я карам да излизаме от 7/8h. тя казва, че й е жега ... :xx .. И аз това викам, да се самонакажем, ще й кажем поне на майка ми да не казва. И ако трябва няма да излизаме никаде.

Offline

#5 2012-07-04 07:36:06

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Помогнете ми

Малко не истинска ми се струва тази история.

Снощи стана.Истинска е! За моя жалост..

Offline

#6 2012-07-04 08:17:41

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Помогнете ми

Малко не истинска ми се струва тази история.

Снощи стана.Истинска е! За моя жалост..

Окей,аз само казвам smile . Еми като и е топло на момичето няма да излизате . То защото в 12 : 00 като не е толкова топло и айде вънка.Разбирам да сте на парти,ама ти се все още на 13 ! Ако беше моята майка щеше да и спре сърцето,като види ,че ме няма ! Ако се интересуваше от леля ти нямаше да и причиняваш такъв стрес на жената.


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#7 2012-07-04 17:26:59

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Помогнете ми

-.- Всяко зло за добро! Сега ще се научиш, че тия работи носят само неприятности.Знаеш ли, не ти е виновна Мади. Ще скочиш ли ако те помоли?! Ами ако ти беше нейна или твоя майка?? Щеше ли да ги пуснеш?! А ако не знаеше къде са? А ако някой пияница реши да те изнасили? Просто помисли, ти си си виновна wink) Както казват ''да ти е обица на ухото''


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#8 2012-07-05 08:54:18

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Помогнете ми

Помолих за малко помощ, а не за обиди.
Мерси още по-съсипана съм.

Offline

#9 2012-07-05 09:35:31

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Помогнете ми

Еми  какво да ти  помогнем   ,луда  ли  си  да  ходиш в  1 вечерта  по   улиците,  леля  ти  хуабво ,че  ще  каже на  майкиа  ти  ,ако  нещо  ти се  случи   ,какво  правиш  по  цял  ден  та през  нощите   се срещаш  с  приятеля  си  ,и  кво толквоа  го   криеш  казваш  на  родителите  си  ,че  имаш  гадже  и се срещайте  рпез деня ,не през  нощите  като  некви   нощни   птици...


♔...................†...........♔

Offline

#10 2012-07-05 09:39:18

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Помогнете ми

Помолих за малко помощ, а не за обиди.
Мерси още по-съсипана съм.

А ние с какво можем да ти помогнем? Да се обадим на майка ти, за да не те накаже? На много модерни ли се мислите като излизате в 00:00 ? Вече големите госпожици. Съжалявам, че се държа така грубо, но щом искаш съвет и си го пуснала във форума трябва да приемаш всички мнения. Никой не те обижда, просто се държиш незряло.


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-07-05 09:50:25

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Помогнете ми

Помолих за малко помощ, а не за обиди.
Мерси още по-съсипана съм.

А ние с какво можем да ти помогнем? Да се обадим на майка ти, за да не те накаже? На много модерни ли се мислите като излизате в 00:00 ? Вече големите госпожици. Съжалявам, че се държа така грубо, но щом искаш съвет и си го пуснала във форума трябва да приемаш всички мнения. Никой не те обижда, просто се държиш незряло.


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#12 2012-07-05 09:59:51

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Помогнете ми

Еми като неможете, не ме нападайте поне.. shake

Offline

#13 2012-07-05 10:25:26

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Помогнете ми

Никой не те е нападал -.- Казахме ти нашето мнение, ти си сгафила и трябва да си понесеш последствията smile)


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#14 2012-07-05 10:49:22

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Помогнете ми

  • Омг,никой не те пада.Сгафила си,даваме ти мнения!Как си мислиш,че можем да ти помогнем?


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#15 2012-07-05 15:56:23

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Помогнете ми

Ти си си виновна, никой друг.
Леля ти е с пълното право да каже на майка ти - така, че ти нямаш право да я съдиш. Все пак е поела твоята отговорност, а ти .. Ще си запазя коментара , просто. Иначе спокойно, майка ти няма да те набие, убедена съм. Просто най - добре е да й кажеш самата и цялата истина, отколкото да я научи от някой друг и да стане по - зле. Направила си го, ще потърпиш последствията - нямаш друг избор.

Offline

#16 2012-07-05 19:20:26

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Помогнете ми

Ти си си виновна, никой друг.
Леля ти е с пълното право да каже на майка ти - така, че ти нямаш право да я съдиш. Все пак е поела твоята отговорност, а ти .. Ще си запазя коментара , просто. Иначе спокойно, майка ти няма да те набие, убедена съм. Просто най - добре е да й кажеш самата и цялата истина, отколкото да я научи от някой друг и да стане по - зле. Направила си го, ще потърпиш последствията - нямаш друг избор.

Леля не каза на мама,ние и казахме на нея цялата истина и така ... май се пооправиха нещата .

Offline

#17 2012-07-06 20:17:39

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Помогнете ми

Като се  прави  нещо се мисли.


♔...................†...........♔

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook