#1 2012-06-24 13:04:52

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Английски...

Здравейте! Много искам да уча английски. Нямам възможност, защото спортувам бадминтон. Не мога да го спра, защото точно хванах цаката на играта и ако го спра, после ще съжалявам. Много ще съжалявам. smile Та.. чудя се дали ще може да уча английски от компютъра(без плащане. По 1-2 часа на ден..нещо такова. smile Аз имам горе-долу основата, а и ще уча доста думи. angel Но искам да уча в yale а не знам много много английски.А там SAT-а е на английски.. все пак ! wasntme Help smile Мерси предварително на всички ! smile

Offline

#2 2012-06-24 13:14:09

Rip.Rip
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2012-06-23
Posts: 88

Re: Английски...

Ще ти препоръчам едни учебници и ако учиш редовно по тях много ще напреднеш.

1.Граматиката на Мърфи (кажи го в някоя книжарница и ще ти дадат (вземи синята)

    2.Неправилни глаголи в Английския език (една малка жълта книжка)

    3.И нзз вече..вземи си някакъв речник (прецени си) и учи думи.

    4.Това е когато напреднеш...чети книги на английски (може и от библиотеката да си вземеш) От личен опит ти казвам,че много ще напреднеш.На 13 съм,а вече говоря английски свободно (има и думи,които не знам ,но уча)  beer Ти си на 11...имаш време да напреднеш ..Просто се стегнии ..Късмет  kiss

Offline

#3 2012-06-24 13:27:58

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Английски...

Ще ти препоръчам едни учебници и ако учиш редовно по тях много ще напреднеш.

1.Граматиката на Мърфи (кажи го в някоя книжарница и ще ти дадат (вземи синята)

    2.Неправилни глаголи в Английския език (една малка жълта книжка)

    3.И нзз вече..вземи си някакъв речник (прецени си) и учи думи.

    4.Това е когато напреднеш...чети книги на английски (може и от библиотеката да си вземеш) От личен опит ти казвам,че много ще напреднеш.На 13 съм,а вече говоря английски свободно (има и думи,които не знам ,но уча)  beer Ти си на 11...имаш време да напреднеш ..Просто се стегнии ..Късмет  kiss

Мерси, а за граматиката от Интернет вече съм си я изтеглила. wink Тази книжка, която казваш.. не я знаех. Ще потърся. Имам един "Самоучител по английски" soft%20angliiski%20za%20bylgari.jpgтози.
Той е с диск. Мисля, че помага, но.. smile Това лято мисля да почвам да уча. Майка ми беше ходила на училище Европа. Там има дискове(за компютър) с упражнения и учебниците и тетрадки съответно за 3 нива. smile Може и да помогне, но като гледам  мама..не съм много сигурна  laugh Мерси все пак!  kiss

Offline

#4 2012-06-24 15:52:44

m_i_m_i
Member
From: София
Registered: 2010-04-22
Posts: 19,216

Re: Английски...

Видях го като писмо в пощата ми и сетих се за тази тема.
http://znambg.net/pismen-i-govorim-angl … achin.html
happy

Offline

#5 2012-06-24 17:47:09

Rip.Rip
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2012-06-23
Posts: 88

Re: Английски...

И аз преди учих по този самоучител (синия с картинките) Добър е... nod

Offline

#6 2012-06-24 20:02:15

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Английски...

Мерси на всички ! kiss Не отказвам още мнения по темата, но от утре почвам да уча по синия самоучител с картинките smile  party (и като си извадя на листи граматиката на Мърфи). wink (и учебниците на майка ми по английски от Европа-та. wink  handshake
Аз г/д имам малко..Present Simple, Continus, минало, бъдеще... ама перфектно не го знам и мноооого други.. wink  nod Пак МЕРСИ kiss

Offline

#7 2012-06-29 11:45:36

EnvyAngell..
Member
From: in your bed ! <3
Registered: 2012-06-28
Posts: 17

Re: Английски...

Ще ти препоръчам едни учебници и ако учиш редовно по тях много ще напреднеш.

1.Граматиката на Мърфи (кажи го в някоя книжарница и ще ти дадат (вземи синята)

    2.Неправилни глаголи в Английския език (една малка жълта книжка)

    3.И нзз вече..вземи си някакъв речник (прецени си) и учи думи.

    4.Това е когато напреднеш...чети книги на английски (може и от библиотеката да си вземеш) От личен опит ти казвам,че много ще напреднеш.На 13 съм,а вече говоря английски свободно (има и думи,които не знам ,но уча)  beer Ти си на 11...имаш време да напреднеш ..Просто се стегнии ..Късмет  kiss

Тази жълта книжка си я пазя  до днес!Ужасно много помага (в английска гимназия съм)! (y)


[img]http://i49.tinypic.com/25jkvgp.png[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook