#1 2008-10-11 09:01:45

ambit_peal
Member
Registered: 2008-09-22
Posts: 44

Re: препоръки

когато влезнах за 1-ви път в капризен,се оказах  приятно иненадан-всичко е много добре и лесно достъпно,категоризирано,подредено и със свеж вид.....но  мисля че на сайта му е нужно развитие smile 
предлагам да се увеличи броя на темите в форума като някои от тях да са например:gsm ревюта без линкове освен ако не е мн необходимо,беседи,обсъждане на лични въпроси,музикален форум кой каква музика слуша или каква песен търси(според мен е мн полезен и интересен),възмовност за създаване на персонална страница с качване на свои песнички и снимки и други подобни.разглеждането на картинки да не бъде на "54" страници защото изкренно казано отнема мн време и нерви а да бъде на 1 голяма.всичко трябва да бъде цензурирано както до сега и това да не бъде само набор от думи,защото както съм забелязал "цензурата спи" е доста често явление.
благодаря много за отделеното внимание.

Offline

#2 2008-10-13 12:58:32

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: препоръки

Здравей,
радвам се, че харесваш сайта и конкретно оценяваш както моя, така и труда на още хора, които се занимават с поддръжката и цензурата. Та по темата ..

Броят на темите във форума зависи от потребителите, които го посещават. Съответно повече и по-активни потребители - по-богат на съдържание форум.

Съвсем скоро всеки потребител ще разполага с персонална страничка. В нея обаче няма да може да се качва музика - незаконно е! (не подлежи на коментар)

Снимките няма как да се показват на 1 страница - ще обясня защо:
Ако всичките са на една страница ще отнеме доооооста дълго време за да се зареди тази страница. От сървърна страна обаче има ограничение на времето за зареждане на дадена страница. Тоест сайтът не може да зарежда по-дълго от 1 до 3 минути, а за това време съм сигурен, че тази страница няма да се зареди.

Всички нови снимки се преглеждат една по една и подреждат в правилни категории (ако е качена в грешна) или изтриват ако са нецензурни или вулгарни. Така е било досега, така ще бъде и занапред.

И сега да се извиня - напоследък не разполагам с много време поради лични ангажименти около университета, заради и което отсъствам от онлайн пространството за по-дълги периоди. Но все пак мястото ми е заето от PoLLy, което ще рече, че сайтът е под постоянен контрол (Благодаря, мацко kiss ).

Очаквам още предложения от всички ви!
Поздрави
Администратор


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#3 2008-10-20 13:02:46

aizek
Member
Registered: 2008-10-20
Posts: 1

Re: препоръки

Здравей,
радвам се, че харесваш сайта и конкретно оценяваш както моя, така и труда на още хора, които се занимават с поддръжката и цензурата. Та по темата ..

Броят на темите във форума зависи от потребителите, които го посещават. Съответно повече и по-активни потребители - по-богат на съдържание форум.

Съвсем скоро всеки потребител ще разполага с персонална страничка. В нея обаче няма да може да се качва музика - незаконно е! (не подлежи на коментар)

Снимките няма как да се показват на 1 страница - ще обясня защо:
Ако всичките са на една страница ще отнеме доооооста дълго време за да се зареди тази страница. От сървърна страна обаче има ограничение на времето за зареждане на дадена страница. Тоест сайтът не може да зарежда по-дълго от 1 до 3 минути, а за това време съм сигурен, че тази страница няма да се зареди.

Всички нови снимки се преглеждат една по една и подреждат в правилни категории (ако е качена в грешна) или изтриват ако са нецензурни или вулгарни. Така е било досега, така ще бъде и занапред.

И сега да се извиня - напоследък не разполагам с много време поради лични ангажименти около университета, заради и което отсъствам от онлайн пространството за по-дълги периоди. Но все пак мястото ми е заето от PoLLy, което ще рече, че сайтът е под постоянен контрол (Благодаря, мацко kiss ).

Очаквам още предложения от всички ви!
Поздрави
Администратор



Бате имам предложение при качване на картинка да могат да се начват на веднъж повече от една щот иначе е много тъпо цял ден да си играя за 10 картинки иначе саита буши!  8-|    (y)   Respect!


AIik

Offline

#4 2008-10-20 13:28:43

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: препоръки

Бате имам предложение при качване на картинка да могат да се начват на веднъж повече от една щот иначе е много тъпо цял ден да си играя за 10 картинки иначе саита буши!  8-|    (y)   Respect!

Радвам се че ви харесва smile
А темата с качването на няколко картинки наведнъж я засегнахме вече. При качването на дадена картинка трябва да се посочи в коя категория да бъде качена. Ако ми предложиш начин, по който да могат да се добавят няколко картинки наведнъж като отделните картинки да са в различни категории - на секундата ще се захвана.


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#5 2008-10-22 16:46:35

mirkiss
Member
From: stara zag0ra
Registered: 2008-10-12
Posts: 123

Re: препоръки

таа значи .. първо0 едно г0яму здравейте от мене ..  (wave)


когато влязох в сайта наистина много ми хареса и веднага си регистрирах (поздравления за чудесната работа  clap  ..

таа сега по темата .. макар,че сайтчето е прекрасно според мене има още много да се работи по него ..

ам.. имам едно предложение относто картинките .. значе според мене е тъпо да се качват снимки от др сайт и при тва да им си виждат линковете .. всеки може да влезе в другия сайт на картинката за да го разгледа и савсем ще забрави за тозии .. а по този начин се губят потребители  wink


ако е вазможно да се доБави музика .. или всеки потребител да си качва свой музички и така нататак ..




освен това ако може и още емотиконки да се доБавят защ0т0 такива има навсякаде ... ии става някак сии ... Банално ..  (exclaim) с извинение ако съм ви обидила с нещ0 (exclaim)





та това е от мен .. надявам се да съм била полезна с моите предложения ...  smile



мн поздрави на целия екип от мирчету  sun


nяkoi хora жiwэяt w sфoi izмislэn sfяt,kadэto nik0i nэmoжэ da gi naraнi,n0 w т0zi sfяt nikoi nэ mojэ da gi obiчa ..  :X cry

Offline

#6 2008-12-05 13:54:30

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: препоръки

А може ли да се направи така,че да мога да видя повече от 10 стр. от моите качени картинки ?  think   



Относно сайта, мога да кажа , че това е един от малкото сайтове (3-4) , които вземат под внимание идеите на потребителите, следят цензурата, и се отнасят отговорно спрямо работата си  (y)  Поздравления за страхотния сайт, и вашият екип, без който нямаше да имаме възможност да се насладим на kaprizen.com



   П.С.

   Продължавайте в същия дух !  cash  cash  cash
                                                                                                Криси  hug

Здравей и благодаря за хубавите думи!
Очевидно става въпрос за грешка в кода на ядрото на сайта, която не позволява да се разглеждат повече от 10 страници в моето съдържание.
Работи се по отстраняването й.


*Edit 15:59*
Проблемът е поправен!



Поздрави
Администратор


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#7 2008-12-26 17:42:02

kateto5555
Member
From: Панагюрище
Registered: 2008-12-25
Posts: 70
Website

Re: препоръки

Сайта е много хубав, но бих искала да ви предложа една идейка-понеже, забелязах, че някои потребители си качват техни снимки, защо не се направи отделна папка с потребителските снимки?


Capture my eyes, I wait for the end, I see the holograms of today, only soul with me I
carry my shadow, and it call`s my name...my name.

Offline

#8 2008-12-26 18:34:46

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: препоръки

Сайта е много хубав, но бих искала да ви предложа една идейка-понеже, забелязах, че някои потребители си качват техни снимки, защо не се направи отделна папка с потребителските снимки?

Всички снимки на потребителите се слагат в категория Хора, където им е и мястото smile

Весели празници
Администратор


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#9 2009-01-11 20:25:43

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: препоръки

И на мен сайта мн ми хареса щом го видях за първи път  smile
Имам и една идея  smirk , ако искате да привлечете повече хора тук можете да направите 1 страничка на която потребителите да теглят и качват песни  smirk Понеже data.bg вече няма, хората няма от къде другаде да теглят нужните им песни, а този сайт ще се рекламира и ще привлече повече хора понеже той е много хубав  wink


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#10 2009-02-01 19:54:11

bacardy_girl004
Member
Registered: 2008-12-28
Posts: 8

Re: препоръки

И на мен сайта мн ми хареса щом го видях за първи път  smile
Имам и една идея  smirk , ако искате да привлечете повече хора тук можете да направите 1 страничка на която потребителите да теглят и качват песни  smirk Понеже data.bg вече няма, хората няма от къде другаде да теглят нужните им песни, а този сайт ще се рекламира и ще привлече повече хора понеже той е много хубав  wink

В една от другите теми (незнам точно коя) този въпрос е обсъден и е казано, че сайта е само за картинки!!!
Между другото и аз искам да поздравя администраторите, модераторите и всички, който работят по сайта - наистина са постигнали много (сайта е страхотен, не съм попадала на по хубав..)Поздравления!!! handshake  smile
Таа... сега по темата относно първия коментар...в него се споменава, че ще е хубаво всички картинки да са на една страница...наистина добра идея, но както виждам е неизпълнима...аз искам да предложа нещо подобно, дано то да е изпълнимо...ако може на една страница не да са всички картинки/снимки а на една да се събират повече картинки или снимки колкото може...в смисъл колкото е възможно да (зареди,отвори) сайта за определеното време в което може да зарежда... think моля за отговор дали това е възможно??


Ne mi pyka kakvo kazvat vsichki...Te ne me poznavat!!!

Offline

#11 2009-02-04 15:38:08

mn_6lqdky
Member
From: Varna City =]
Registered: 2008-11-17
Posts: 468

Re: препоръки

сайта наистина е СУПЕР  party само това е мн гадно дето качваш една по една снимките иначе както казах вече СУПЕР СТЕ  sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook